Produkty

Amuldur
30.9.2009 14:45
D&D Miniatures
Hrajete miniatury? Možná by jste mi mohli poradit... Zajímalo by mě zda-li se dají kombinovat figurky ze starší série s novějšími, kmarád mi řekl, že ty starší figurky mají odlišné karty statistik než ty novější...
8.1.2015 12:00 - kin
Já vám nevím, kámoš v Plzni si pořídil jedno balení nových figurek pro dnd5e, a mě se vážně líbili, dobré pózy i nabarvení. Tak buď měl on nějaké dobré balení, nebo vy nějaká špatná :)
8.1.2015 12:05 - Almi
kin: Víš, kdybys věděl, kolik ho stály, zvracel bys taky.. :) Víš, cena je o dost vyšší než dřív nebo u srovnatelných balení jiných. A zároveň je figurek polovina! Jako, já si jedno balení nechal otevřít v Mephitu (neodolal jsem) a pak si to z lítosti koupil. Velká figurka se mi hodila, není špatná, ale dle názoru kolegů je to odfláklé. A to nemluvím o ceně - za tu cenu bych měl ještě předloni rarkovou nádhernou figurku...

..prostě, nezbývá, než se těšit na to, až se rozšíří dostupnost 3D tiskáren. Na to se těším, jak malej kluk! :)
8.1.2015 12:08 - kin
Jo, málo jich tam bylo. Ale kvalitou se my líbili :)
Kamarád GM v Plzni má známého s 3d tiskárnou, a tiskne si tam různé krabice/sloupy/atd., což my vzhledem k mé sbírce figurek přijde už i užitečnější :)
8.1.2015 12:13 - Vojtěch
Hele, docela se mi líbila 3D tiskárna na Kickstarteru, kde jste mohli za 500 USD (bez dopravy tedy) mít mašinu komplet. Myslím, že se to pomalu blíží, což, Almi :)
8.1.2015 12:19 - Almi
kin: Sloupy a tak říkáš? Ty jo..máš někde ukázky? Přesně tohle by se mi líbilo! Jaké má náklady a tak?

Vojtěch: Ani mi nemluv...těším se, těším! A když si vzpomenu na cenu mé první tiskárny, tak to už skoro odpovídá :)
8.1.2015 12:22 - Nachtrose
Almi píše:
kin: Sloupy a tak říkáš? Ty jo..máš někde ukázky? Přesně tohle by se mi líbilo! Jaké má náklady a tak?


tak takoveto vybaveni chybi i me. bedny, sudy, sloupy, truhlice... blbe se to shani, co jsem tak koukal
8.1.2015 12:27 - kin
Poptám se .)
8.1.2015 12:31 - Vojtěch
Trocha náhražek?
link
8.1.2015 13:38 - Nachtrose
Vojtěch píše:
Trocha náhražek?
link


co mame v praci barevnou tiskarnu, tak by to snad i slo :-D
8.1.2015 20:52 - Vojtěch
Almi - Koukni se na tuhle tiskárnu - hlavně na cenu :-)
8.1.2015 22:49 - Malabar
kin píše:
Kamarád GM v Plzni má známého s 3d tiskárnou, a tiskne si tam různé krabice/sloupy/atd., což my vzhledem k mé sbírce figurek přijde už i užitečnější :)

Tady sou nejake ty ukazky 3D vytisku k miniaturam: www.thingiverse.com uz je to i nabarvene. Dale mam rozdelany barely a truhly, ty jsem jeste ale nedobarvil, tak jsem jeste nefotil :)
Kdyby jste chteli neco vytisknout, tak se urcite domluvime :)
9.1.2015 11:06 - Almi
Malabar: Tak to je nádhera! Fakt pecka. ty sloupy i bedny jsou super! Popřemýšlím.. :)

..jo a elegantní stránky, všechna čest!
12.1.2015 12:29 - Dungo
Ahoj :) mohl by mi někdo poradit stránku kde se dají koupit figurky pro DnD? Ty odkazy co tu jsou nefunguju a když si najedu přímo na tu stránku tak mi přijde že těch figurek je tak docela málo :) libily by se mi figurky typu co byli v Drizzt DoUrden nebo Castle Ravenloft boardgame :) Daji se někde sehnat nebo byli vytvořeny jen pro tyhle deskovky?
12.1.2015 21:02 - ShadoWWW
Games Workshop, kdysi jednička na trhu s LOTR miniaturami, se na burze stále více propadá a nejspíš se dál v tomto roce bude propadat. Rok 2015 tak bude pro figurky spíš špatný rok s nízkou kvalitou, protože jejich tvorba nebude investorsky zajímavá.

Osobně očekávám oživení tohoto segmentu až s nástupem 3D tiskáren pro domácnosti. Pak to bude spíš o prodeji plánů pro tisk než samotných figurek, ale celkově bychom se mohli dočkat velice zajímavého nového segmentu. Když budu hodně velký optimista, tak bych to viděl nejdřív až kolem roku 2020.
13.1.2015 00:13 - Malabar
Dungo: Pokud nechces kupovat jednotlive kusy z aukci, tak je docela zajimavou volbou toto:
http://www.svet-her.cz/dungeons-dragons-the-legend-of-drizzt/
nebo
http://www.svet-her.cz/spolecenske-hry/dungeons-dragons-wrath-of-ashardalon/

Vyhodou je, ze to je velke mnozstvi figurek za docela dobry penize a navic se to da hrat i samostatne. Nevyhodou muze byt ze figurky nejsou barvene. Barvenou alternativou by mohl byt dungeon command.
http://www.fantasyobchod.cz/dungeon-command-heart-of-cormyr-p-7496.html#27706390

Dalsi moznosti jsou jine hry. Napr descent.
13.1.2015 00:43 - Malabar
Další plody 3D tiskarny jsm se dokopal nabarvit:



13.1.2015 00:56 - Dungo
Čus no právě obě hry mám :D teda ashardalon ne ale mam castle of ravenloft, poslední mám v plánu koupit taky :) nooo na ty commandy sem taky koukal a čekám na výplatu jak na smilování boží, abych mohl objednávat :D no koukám že sem se do DnD pustil trošku pozdě no :D hold moje smula a budu si muset vystačit s tím málem co je k mání :D a ještě dotaz, má cenu kupovat ten booster za cca 300,- kde jsou 4 random miniaturky z tyranny of dragon?
13.1.2015 09:13 - Nachtrose
Dungo píše:
ještě dotaz, má cenu kupovat ten booster za cca 300,- kde jsou 4 random miniaturky z tyranny of dragon?


Dungo: co tu psal drive Almi, tak ani ne.
13.1.2015 09:52 - Jarik
Mne osobně se nakonec ukázalo byt dost vhodné a cenove vyhodne pouzivat figurky z WH. Případně třeba gobliny z LOTR.
Je fakt, ze některé nestvůry nemají, nebo maji jiné, ... ale to je drobnost řešitelná home made.

Ale i já lituji, ze se již nedají pořídit originály za rozumný peníz,
13.1.2015 10:28 - Alwaern
Takže je asi dobře, že doma pořád sedím na několika tisících paňáců z dob starých DnD Miniatures :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10033798217773 secREMOTE_IP: 52.90.211.141