Produkty

Amuldur
30.9.2009 14:45
D&D Miniatures
Hrajete miniatury? Možná by jste mi mohli poradit... Zajímalo by mě zda-li se dají kombinovat figurky ze starší série s novějšími, kmarád mi řekl, že ty starší figurky mají odlišné karty statistik než ty novější...
13.1.2015 10:37 - Merlin
Alwaern píše:
Takže je asi dobře, že doma pořád sedím na několika tisících paňáců z dob starých DnD Miniatures :)

přesně tak :)..navíc jejich cena stoupá :)
13.1.2015 11:26 - Babaj
no pokud na nich sedite.. tak to uz z toho mate miniaturni slisovanou miniaturobrikerku
13.1.2015 12:48 - Almi
Alwaern: Hmm.. a kde přesně na nich sedíš? Prozraď nám jejich adresu...u nás by tvým figurkám bylo líp.. :)
13.1.2015 13:03 - Vojtěch
Nebudou už krapet do oblouku... nebo dvou?
13.1.2015 13:51 - Alwaern
V krabici pod postelí na nich sedím... Jelikož většinou mám figurky a plánky ve 2D na velké obrazovce, tak ej momentálně nepotřebuji. Ale klukovi je přes rok, strčím mu hrát paladina, to svede, tomu se ty figurky líbit budou. Zejména Gargantuan Red Dragon hohohoho:)
13.1.2015 21:15 - Atterdag
Chystám se začít s DnD pátou edicí a taky mi chybí figurky. Mám toho hodně nabarveného z Descenta dvojky (i skoro všechna rozšíření), ale z DnD figurek nic (tak před čtyřmi roky jsem je prodal). Přemýšlím o alternativě a napadají mě ty Pathfinder Pawns, případně creature tokeny ze 4. edice DnD. Kdyby to někdo měl a chtěl se toho případně zbavit, rád mu odpomohu:)
13.1.2015 22:12 - Alwaern
Co se týče Creature Tokens obecně, pošli mi PM, mám je v digitalizované formě. Co se týče Pathfinder Pawns, něco bych možná měl, musím se ovšem podívat (dej mi tak den-dva).
29.1.2015 22:02 - Dungo
Tyo musím se pochlubit co se mi stalo :D objednával sem z černého rytíře 2x dungeon commandy a bylo to za 1600 a říkal sem si že to je taková blbá částka a chtělo by to zaokrouhlit :) Nooo tak sem si do košíku příhodil ten poslední kus toho boostru na figurky :) Došlo to a říkám si :bych se po**** kdyby tam byl drak, otevřu to a pomalu vytahuju, a vidím jedno křídlo, hmmm říkám si že by?. vytahuju dál, druhé křídlo a jásám, jooooo bílý drak, sakra sem lucker :D vytahnu to cele a otočím a to pegas :/ vubec mi nedošlo že ty křídla byli hned jiné než drači :D :D :D no chtěl bych vidět ten kyselý ksicht když sem zjistil že to je pegas a né drak :D
29.1.2015 22:38 - ShadoWWW
Dobrý! :D
29.1.2015 22:52 - Malabar
Já si na zkoušku koupil dva, a u jednoho byl taky pegas, naštěstí u toho druhého to byl stříbný drak :)
30.1.2015 01:42 - Dungo
Tak to gratulace teda :-) no chtel bych draka kvuli dobrodruzstvi s tim dolem no :-D
31.1.2015 11:36 - wlkeR
Jj, pańácové jsou teď docela drahá záležitost.

No nicméně já neodolal a koupil D&D Attack Wing starter, jednak abych měl zas něco nového na psaní do třídnic mých kroužků společenských her, jednak proto, že je to prostě jistota že čék bude mít minuíatury červenýho a modrýho draka (brass moc nemusim, ale meh, je v krabici). Zatim jsem to jen vybalil a mazlil se s tim, výsledkem potrhané rukavice (draci mají drápy, zuby, rohy, kdo by to čekal) a jináč zatim spokojenost, oproti třeba mýmu mega černýmu drakovi ze starých minisek je ta kvalita lepší bych řek, a navíc draky zachycuje v letu, což je prostě úžasný :)
31.1.2015 11:40 - wlkeR
Jináč tokeny mam myslim ze 4.5kovýho Monster Manuálu a ještě se tam flákaj nějaký z Lair Assaultu + značky z Encounters (Creature 1, Creature 2 atd). Jestli to vůbec najdu, tak se mi po tom rozhodně stýskat nebude.
31.1.2015 12:28 - Malabar
Attack Wing starter jsem si taky pořídil. Už jsem se k tomu i dostal a párkrát to zahrál a jsem s tím spokojenej. Využívá to sice již zaběhlý systém na ktérém již je XWing a asi i nějakej StarTrack co jsem koukal, ale jelikož to vypadá, že funguje dobře, tak mi to nevadí. Velkou výhodou je, že člověk nekupuje zajíce v pytli.

Do budoucna pěmýšlím nad rozšížením starteru o tu figurku Tiamat, to už je zase ale trochu investice :)
31.1.2015 12:47 - wlkeR
Tiamat mě nebere a Bahamut se mi moc nelíbí. Ale Shadow Black a Silver vypadaj dobře.
31.1.2015 14:09 - Dungo
Kucííí a kolik stojí ten Attack Wing starter? :D
31.1.2015 14:19 - Dungo
A daji se použít pro DnD hraní? nejsou větši nebo tak? A asi neobsahují ty kartičky pro DnD deskovky co? :)
31.1.2015 16:10 - wlkeR
Kolem 1500, to je cca 500 Kč/drak. Je k tomu ale halda matroše k tý hře ke který je to předurčeno. Velikostí bych řek že odpovídaj (pro účely D&D jsou Large), jen podstavec je drobet oversized.
31.1.2015 20:59 - Vojtěch
Když Brasse moc nemusíš, tak ho stříkni jinou barvou ;)
31.1.2015 21:00 - wlkeR
Ne mně se nelíbí ten tvar. Mám radši ty klasický draky, rogala typu brass/gold/copper nejsou moje gusto.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.0953688621521 secREMOTE_IP: 3.15.190.144