Produkty

Amuldur
30.9.2009 14:45
D&D Miniatures
Hrajete miniatury? Možná by jste mi mohli poradit... Zajímalo by mě zda-li se dají kombinovat figurky ze starší série s novějšími, kmarád mi řekl, že ty starší figurky mají odlišné karty statistik než ty novější...
Autorská citace #61
22.12.2009 11:01 - Ebon Hand
Tak jsem zjistil, že vše dohromady má 280GB a nikam to neuložím...
Od oka jsem ti uložil několik čísel, které by tě mohli zajímat zde.
Doporučuji také si pořídit speciál Modeláře s názvem Śpanělská škola, kde je popsáno několik možných postupů (klasické i moderní (oleje na email, oleje na akryl, jen akryl), drybrush). Případně některé číslo modeláře, kde se věnovali figurkám a jejich barvení je popsané ve fotoseriálu. Pokud budeš chtít víc, tak dodám.. :-)
Mám toho doma hodně, tohle mám tady v práci.
Tamto oboje klidně nalinkuj, podkladů není nikdy dost.
Autorská citace #62
22.12.2009 11:14 - Nachtrose
Ebon: ok, prijdu domu a nekam to placnu. Jeste jsem myslim nekde zahlid How to paint citadel tanks, tak se nejdriv kouknu i po tom.
Autorská citace #63
22.12.2009 11:16 - Nachtrose
Ono kdyz tak koukam na nektere figurky z novych DnD minis rad, tak ty si primo rikaji o repaint. Btw. jak moc se to projevi, pokud bych ( ciste teoreticky ) nejakou nabarvenou figurku striknul znova zakladovkou a pak opet nabarvil? Pripadne existuji postupy jak, treba z onech DnD minis, sundat setrne barvu pro moznost repaintu?
Autorská citace #64
22.12.2009 11:51 - Merlin
Nacht: zkoušel jsem to, když jsem si dělal jednu postavu (Lišku kriss..je tu někde popsaná :). A nevím co to Čína používá za plast, ale moc mi to nechtělo na tom držet..resp. muselo přijít hodně vrstev
Autorská citace #65
22.12.2009 12:05 - Nachtrose
To na to jako nechytala ani ta zakladovka? Aspon tak rika moje logika neznaleho "zacatecnika". Zakladovka tam je preci od toho, aby na ni bez problemu chytaly ostatni barvy. Nebo se pletu?
Autorská citace #66
22.12.2009 12:28 - kin
Nahážu sem něco málo z hofáče (pokud jste reglý na něm, najděte si klub "Sosáme pravidla, White Dwarfy, Armybooky a další" a najeďtě si na Home klubu).
Jinak jsou tam Figurines čísla 1-29+38+40+58+63.
Pak hromada GW a dalších knih (nějaký sem dam) + hromada věcí na výrobu terénů...

Nějakej ten výběr:
CMON ultimate miniature painting guide
How to paint Citadel miniatures

A tak škoda, většina linků na rapid už bohužel nefachá, můžu sem dát ty Figurines, ty vypadají že jdo uvšechny a hromadu knížek o dělání wargame terénů...
Kouknu se u sebe v PC co všechno mam doma, nebo poptam na hofále jestli to někdo nemůže obnovit, nemam premium na rapidu tak to tam nehdoim...

Tak aspoň prvních pět čísel Figurines, můžu pak dodat další kdyby byl zájem...

Figurines 01
Figurines 02
Figurines 05
Figurines 04
Figurines 05
Autorská citace #67
22.12.2009 13:12 - Merlin
nacht: popravdě, se nechtělo ani základovce :))))
Autorská citace #68
22.12.2009 13:16 - Nachtrose
Merlin píše:
nacht: popravdě, se nechtělo ani základovce :))))


Cili asi jedna ze tri(?) moznych variant: nekvalitni zakladovka, nekvalitni material, nekompatibilni kombinace obojiho :-)
Autorská citace #69
22.12.2009 15:02 - Ebon Hand
Já bych se určitě pokusil z figurky dostat původní barvu. Pokud je kovová tak barvožrout z drogérky, nebo louh. Pokud je plastová, zkoušel bych to opatrně třeba na podstavci. Už proto, že občas mají té barvy pěknou vrstvu a detaily jsou přímo zalité.
Merline, RESIN PRIMER od Gunze mi přijde, že drží úplně na všem, snad ti pomůže.
Autorská citace #70
22.12.2009 20:02 - Jerson
Jedna věc - je mnohem lepší jednou vidět někoho jak barví než o tom desetkrát číst. Nejsem žádný modelářský laik, ale drybrush se mi prostě podle příruček ani zdaleka nedaří tak jak bych si myslel, že to má vypadat.
Autorská citace #71
22.12.2009 22:09 - Nachtrose
Tady je podnost pro miniatury. Zatim tam toho moc neni. Heslo je stejne s ostatnimi podnosy.
Autorská citace #72
30.12.2009 14:41 - Merlin
Jerson: na příštím srazu ti to ukážu :)
Autorská citace #73
30.12.2009 15:14 - Nachtrose
Merlin píše:
na příštím srazu ti to ukážu :)


A uz jsi urcil termin, kdy bude? ;-)
Autorská citace #74
8.1.2010 22:03 - kin
Tak Wizardi připravujou novou mega figurku...tohohle chlápka od nemrtvejch budu muset mít :
Autorská citace #75
8.1.2010 22:08 - Sethi
Pche. Páchnoucí ovce.

Až ho budeš mít, řekni. Přijdu na návštěvu a rozšlapu ti ho, jak mi káže moje víra =)
Autorská citace #76
11.1.2010 12:08 - Merlin
Nachtrose píše:
A uz jsi urcil termin, kdy bude? ;-)

což mi připomíná..chce se vespolek mít sraz zase tady u nás na Moravě? a pokud ja, tož kdy?
Autorská citace #77
11.1.2010 12:15 - Nachtrose
Píše:
což mi připomíná..chce se vespolek mít sraz zase tady u nás na Moravě? a pokud ja, tož kdy?


Ja jsem urcite pro. A co se terminu tyce, nekdy v rozmezi brezen - kveten? A po prazdninach zase Dalava :-)
Autorská citace #78
11.1.2010 12:23 - Merlin
V tom případě, až se tu objeví Alnag, bych ho poprosil, by založil téma (ano, já vím, můžu taky..ale ze zásady to nedělám, když nemusím :))
Autorská citace #79
11.1.2010 12:45 - Beltar
Kin: Obávám se, že tenhle týpek bude Devil, né Undeath.

Jinak jak velké to bude? Jako vyšli ti Epičtí draci?
Autorská citace #80
11.1.2010 12:56 - kin
Uši: Ts, sice mam Havraní paní fakt rád, ale na tohohle cápka mi vážně šlapat nebudeš :)

Beltar: Jo, on to je démon (dokonce Démon lord), ale "clápek od nemrtvejch" jsem myslel tak, že on to je "Orcus, Lord of the Undead" ;)

Jo a velký by to mělo být jak ty epičtí draci, měl by mít gargantuan podstavec.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.084185123443604 secREMOTE_IP: 3.142.173.227