Produkty

Amuldur
30.9.2009 14:45
D&D Miniatures
Hrajete miniatury? Možná by jste mi mohli poradit... Zajímalo by mě zda-li se dají kombinovat figurky ze starší série s novějšími, kmarád mi řekl, že ty starší figurky mají odlišné karty statistik než ty novější...
31.1.2015 21:06 - Vojtěch
Jo tak to jo... ale možná by jsi to mohl přefluffovat na draconic cloakera.
2.2.2015 17:15 - JanoS
Ja jsem si poridil 6 boosteru, a mam vseho vsudy jednoho draka (uncommon - Shadow Black) a jenom 3 rare figurky (Ballista, Ballista, Half-dragon fighter)... Trochu zklamani...
2.2.2015 19:44 - Malabar
Mě se "poštěstilo" mít v jednom z dvou zakoupenýcnh boxů neviditelnou lučišnici. Co jsem koukal tak je to asi desně vzácný, ale paradoxně pro mě nepoužitelný :D
3.2.2015 02:22 - JanoS
Co jsem hledal info na netu tak z 1 bricku (8 boosteru) statisticky vypadne:

  • 1 ultra-rare (neviditelna) figurka -- cena cca $10
  • 1 large rare drak -- tohle stoji pres $25
  • 2 rare figurky
  • 7 uncommon figurek
  • 8 large uncommon figurek
  • 13 common figurek, t.j. cca 1 od kazde
15.2.2015 11:34 - JanoS
Vcera jsem otevrel 2 bricky a je to tak.
1 Ultra-rare per brick
1 Large Rare per brick
2 Medium Rare per brick.

Jinak v kazdem boostru je minimalne jeden Large. Obcas se objevi 2 large, a ten druhej Large je VZDY Bronze Dragon (Uncommon).
Pokud nekdo vybira boostery podle vahy, tak ty tezke budou bud 2 large figurky a nebo Frost Giant, ktery je vyrazne tezsi nez vsichni ostatni. Rare draci se podle vahy nedaji identifikovat. Lehky booster obsahuje bud Wyvernu nebo Ogre Mage.

===

Mam na vymenu:

Halfling Bard Invisible (VERY RARE)
Drizzt Invisible (VERY RARE) -- vymenim jen za Red nebo Silver draka
Gold Dragon (RARE LARGE) -- vymenim jen za Red nebo Silver draka
Ballista (RARE)
Half Red Dragon Fighter (RARE)
Black Shadow Dragon (UNCOMMON LARGE)
Bronze Dragon (UNCOMMON LARGE)
Green Dragon (UNCOMMON LARGE)
...plus spoustu U+C

Shanim:
Silver Dragon (RARE LARGE)
Red Dragon (RARE LARGE)
Half Black Dragon Lord (RARE)
Mind Flayer (RARE)
Aarakocra (RARE)
Harpy (RARE)
Orog Orc fighter (UNCOMMON)
Wraith (UNCOMMON)
21.1.2016 08:51 - Zlovlk
Zdravím, pánové a dámy,
vím, že jakožto nováček bych měl držet ústa a krok, ale pokud by měl někdo zájem, hledám DnD miniatury ze starších sérií (ještě od WotC) - rád vyměním, odkoupím, ale zároveň můžu i něco málo odprodat (mám draky, elementály, trpaslíky, pár elfů, kostlivců a nemrtvých..)

Pokud mohu poprosit, piště přímo na chceteme@centrum.cz


Zájem mám i o mapy v dobrém stavu, především z Fantastic Locations (Kromě Fane of Drow, to se mi podařilo už zakoupit)

PS: stále mám zájem :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.067116022109985 secREMOTE_IP: 34.226.141.207