Produkty

t2001
19.10.2009 12:44
DnD Insider
Dopředu se omlouvám za případnou duplicitnost tohoto tématu (hledal jsem a nenašel), protože bych se rád na něco zeptal.

1) právě mi došla pravidla 4e kde se na poslední straně nabízí možnost vyzkoušet si tuto utilitu zdarma na 10dní. Bohužel na ofi stránkách o tom není nikde ani řádku a po prohledání ofi nápovědy a zjištění že pod odkazem "napište nám" je něco u čeho bych mohl na odpověď čekat i věčnost dávám dotaz sem. Existuje někde možnost zkusit si tento produkt zdarma tak jak avizují pravidla?

2) Spíše doplňující dotaz. Platí si někdo subskripci pro DnD insider? Domníváte se že za své peníze dostáváte dobrý produkt?

3) Dají se někde sehnat ty magazíny co produkuje insider každý měsíc z těch článků? Pochopil jsem že když máte subskripci mužete si stáhnout PDFko...nemá někdo tyto "časopisy"?
Autorská citace #1
19.10.2009 12:52 - Lotrando
1) vyzkoušej si to tak, že si stáhneš Character Builder, do 3. levelu je zdarma, pak potřebuješ předplatné. Součástí jsou i magazíny v pdf, ale ty se dají stáhnout zde, ze "Stříbrného podnosu" a nebo od dalších "přispěvatelů", zkus hledat v diskuzi o 4E - Dungeon and Dragons.

2) jo, platí nás víc. V každém předplatném máš přístup k jejich materiálům - Dragon, Dungeon, Preview PHB3 atd. + 5x měsíčně update na Character Builder. Můžete ho tedy používat celá skupina, každý jednou a za měsíc se to resetuje a je nový update.

3) přesně tak. starší čísla jsou tu někde kolem.

odkaz, v záhlaví diskuze najdeš víc
DnD 4E Diskuze
Autorská citace #2
19.10.2009 20:54 - t2001
A mužu se zeptat kde se dá najít nebo získat přístupové heslo k "Stříbrnému podnosu"?
Autorská citace #3
19.10.2009 22:02 - wlkeR
Někde tam je, já ho taky vim~ ale nevim, esi ho můžu jen tak svobodně rozhazovat, mně podnos nepatří.
Autorská citace #4
20.10.2009 07:42 - Lotrando
je to stejný jako místní doména
Autorská citace #5
20.10.2009 14:15 - Merlin
i s tečkou
Autorská citace #6
20.10.2009 14:29 - Beny
bez www. -:)))))
Autorská citace #7
20.10.2009 14:31 - Merlin
s cézetkou :)
Autorská citace #8
15.10.2012 13:02 - ShadoWWW
Wizardi se rozhodli pro dobrý krok. Dragon opět vychází jako kompilovaný magazín. A dokonce tento měsíc na zkoušku vydávají celé číslo už na začátku měsíce! ZDE prosím... (Oficiálně ke stažení i pro neInsidery!) Stejný plán mají i s Dungeonem 207!
Autorská citace #9
9.1.2020 19:26 - ShadoWWW
Pamatujete ještě na D&D Insider? Představte si, že hráči si ho mohli předplácet ještě do konce roku 2019! Se vstupem do "roku dvou kritičáků" se ale Wizardi nakonec rozhodli ukončit provoz jeho serverů (hlavně kvůli Microsoftem již nepodporovanému Silverlightu).

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.071924924850464 secREMOTE_IP: 3.236.19.251