Produkty

Alnag
14.5.2011 12:13
Příručky ke světu Forgotten Realms vydané pro čtvrtou edici D&D.
Autorská citace #21
16.5.2011 08:54 - noir
Ve zkratce se dá říct, že zanikly fantasy obdoby reálných říší - zbyly jen originální koncepty. Fantasy Egypt, Fantasy Amerika i Fantasy Turecko jsou dead. Mě osobně to moc nevadí - pro fantasy kopie naší reality mi vždycky víc seděl Warhammer.
Autorská citace #22
16.5.2011 08:55 - Lokken
chrochta píše:
to Malfin: Šílený zvěrstva :) Vyvraždili polovinu kontinentu (zapoměň na to, že existovaly nějaká Halruaa, půlčický Luiren, Kalimšan, státy okolo Vilhonského zálivu či Mulhorand), kompletně předělali kosmologii, "našli" dávno ztracené dvojče Torilu Abeir, předělali polovinu geografie (bajbaj Maztiko; vysvětlují to epidemií magického moru a smrtí Mystry) a z kladných hrdinů přežily jen "dojné krávy" Elminster a Drizzt. Forgotten Realms v podstatě dopadly ještě hůř než svého času Dragonlance - tam se alespoň neměnila geografie a nedošlo ke genocidě.


V tvém výkladu to zní tak... nepřejícně, negativně. Vždyť celé tohle martyrium má jistě i světlé stránky! Pro 4E FR myslím např. vznikl Swormage, ne? A taky -
.
.
.
Ok, epic fail.
Autorská citace #23
16.5.2011 09:30 - Malfin
Už se to tady propíralo dříve, co vše se tam stalo. Většinu jsem toho věděl z předchozích diskuzí. Jen jsem netušil, že ten manuál je TAK špatný :( Ještě nebyl příliš čas se do něj ponořit. Ale souhlasím, že ve FRCG je grafická úprava nic moc (resp. obrázky). Prázdné bílé stránky a obrázek na začátku kapitoly mi přijde dost chudé.

Je pravda, že většinu geografických oblastí jsem nikdy nevyužil. Ale například Cormyr, Kalimšán, Baldurova Brána byly má oblíbená místa. V Cormyru jsem vedl první kampaň.
K tomu Kara-Turu - myslel jsem, že je to součástí Torilu. Jedna z postav v naší sáze pochází právě z Kara-Tur.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.062036037445068 secREMOTE_IP: 3.21.104.109