Produkty

Me-dea
10.4.2012 10:34
D&D Online
Máte někdo zkušenosti s touto Online hrou?
Autorská citace #1
10.4.2012 10:35 - Vojtěch
Zrovna jsem to nainstaloval, tak se ozvu, až zahraju. Lidi co to srovnávali s WoWkem moc nadšení nebyli.
Autorská citace #2
10.4.2012 10:37 - Me-dea
Tak samozřejmě tohle nemá finanční podporu Blizzardů ani několik let provozu. Na druhou stranu je to "zdarma", a mě by nejvíc zajímalo, jak moc to má společného s D&D 3.5.
Autorská citace #3
10.4.2012 10:48 - Vojtěch
Několik let provozu to tedy má. Vyšlo to skoro společně s WoWkemještě v době 3.5 E - základem je 3.5 Eberron (Stormreach, Xendrik)
Autorská citace #4
10.4.2012 11:02 - Me-dea
Jsem se dívala, že to dřív bylo normálně subscription based a pak přešli na FTP model. Se celkem divím, že jsem o téhle hře nikdy neslyšela, až na stránce o nových Drowech jsem uviděla odkaz na nový expansion.
Autorská citace #5
10.4.2012 15:52 - Zarahel
Hrál jsem ji ze zvědavosti. Srovnávat s WoW to snad ani nelze ( předně jde o trochu jinak pojatou hru ). Doporučuji vyzkoušet, rozhodně zabaví na nějaký čas. Pak ale přijde zcela logické rozčarování, kdy FTP model hru osekal až na dřeň a zjistíte, že bez plateb se prostě nikam nedostanete, takže nic jiného než platit, platit a znovu platit... ale za vyzkoušení to rozhodně stojí.
Já s ní nepokračoval hlavně kvůli omezeným finančním možnostem :)
Autorská citace #6
10.4.2012 16:07 - Sosáček
Level design casti (nebo vsech?) dungeonu delal Warren Spector.
Autorská citace #7
10.4.2012 16:25 - Jarik
Chvilku jsem to hral.
Ale bez lecivych schopnosti to jde v singlu velmi obtizne :D

S WoW nemohu srovnavat, neb WoW jsem nehral.

Tohle mne jednou za rok chytne. abych si zahral tak 1 vikend :D
Stejne asi tak, jako si ted chci zas zahrat Mafii :D
Autorská citace #8
10.4.2012 20:57 - Bleška
Hrála jsem a celkově se mi to dost líbilo :). Například ledový drak, který se prochází pod vašima nohama a vy stojíte pouze na ledu byl fakt dobrý zážitek :).

Jinak jsem narazila na stejný problém jako Zydar. Co si nezaplatíte, to nemáte a nikam se nedostanete. Takže proto jsem hru ukončila.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.080561876296997 secREMOTE_IP: 34.230.68.214