Produkty

Shako
2.6.2014 17:02
Končina
Končina je další české rpg. Na oficiální webu jsou ke stažení všechny tři základní knihy (Svět, Pravidla, Dovednosti). Základní přiručky by měli být zdarma, včetně aktualizací. Za další materiály ke hře by se měli platit drobné částky.
26.9.2014 14:49 - Vojtěch
Stejně by z toho asi vycházel nějaký liliput a ne normálně proporciovaná postava. Protože pokud bychom vílu při zachování hustoty prostě zmenšili na 1/3, tak by to měla být 1/27 hmotnosti, ne? Takže nějakých 1,85 Kg :)

EDIT: Tedy pokud mají opravdu 60 cm a 25 Kg, tak by se jejich tělesná hustota blížila olovu, což by mohlo vnést jiné světlo na jejich bojové schopnosti proti obrněné vzducholodi! :)
26.9.2014 15:36 - Nerhinn
26.9.2014 15:41 - sirien
Vojtěch píše:
tělesná hustota blížila olovu, což by mohlo vnést jiné světlo na jejich bojové schopnosti proti obrněné vzducholodi! :)

Taky na jejich létání a na možnost držet si je jako balónky.

Jinak diskuse o termínech je sice zajímavá, ale pokud mi někdo popíše sexuální otrokyně jako 60 cm vysoké bytosti vážící dvacet kilo (dětský vzrůst, dětská váha) navíc zařazené k rase která má konotace ke slovům "roztomilý","milý", "dětský", tak si o dospělém vzhledu může říkat co je libo, ale zejména ve společnosti znásilňujících satyrů co "trpí tím co musí dělat" to je prostě něco za hranicí úchylnosti, ať už si to odborně pojmenujte jakkoliv.
Teoreticky by to sice tak být nemuselo, ale kontext je významná součást podané informace a když k tomu přidáte že sexualita tvoří většinu popisu oné rasy...
26.9.2014 15:42 - Nachtrose
Nerhinn: jeste Ti tam chybi:



Ktere jsou, co jsem tak pochytil, vzhledem tem koncinovym asi nejbliz.
26.9.2014 15:52 - Vojtěch
Sirien: Roční dítě (75 cm) nemá 25 Kg. To co tam mají nemá dětské proporce...

http://www.wikiskripta.eu/index.php/R%C5%AFst_a_v%C3%BDvoj_d%C3%ADt%C4%9Bte
26.9.2014 16:03 - Sadako
Nerhinn píše:
(obrázek)

!!!!!!!!! (a mnoho dalších vykřičníkůch)
Nachtrose píše:
Nerhinn: jeste Ti tam chybi:

Heh. Taky mě napadlo, že autoři někde viděli obrázek z Bondage Fairies a rozhodli se pro svérázně nablblou implementaci.
noir píše:
Popravdě vaše fixace na sexuální témata v Končině je přinejmenším stejně podezřelá jako u jejích autorů :)

Když ona je celkem legrace to rozpitvávat.
26.9.2014 16:20 - sirien
Vojtěch: technické detaily na mém úhlu pohledu moc neměněj... kdybys to popsal jak Evu Green nebo Carmen Electru zmenšenou na 30% velikosti, pořád to bude působit stejně. (a kolik vážej teď nikdo neví, protože hodnota v pravidlech je nesmysl což uznali i autoři, ale errata ještě neni)
26.9.2014 16:45 - Marek Jiran
Je mi líto, že vám zde musím opět kazit náladu a zábavu, ale zdržte se prosím jakéhokoliv používání našeho loga ve vámi vytvářených "materiálech". Je to možná vtipné, ale také je to nezákonné. Díky...
26.9.2014 16:45 - Hawkeye
Jen taková malá poznámka k BMI: to neplatí u všeho pod metr dvacet. Plus celé je tak nějak špatně (svaly váží víc než tuk, tj kulturista vychází v BMI jako ze silnou nadváhou a taky totálně selhává u detí, lidí štíhlých ale s velkou zásobou vnitřního tuku kolem orgánú a podobně). Takže bych ho na výpočet hmotnosti víl (které jakožto lítací stvoření budou mít duté odlehčené kosti a podobně, plus s výškou totálně mimo výšku alespoň trochu popsatelnou BMI) moc nepoužíval.
26.9.2014 17:00 - Nerhinn
Ani v rámci fanartu? :.-(
26.9.2014 17:02 - hadrian
Nerhinn: well done. :D Místo aby za propagaci poděkovali, ohánějí se zákony - a přitom se držíš popisu světa.

Edit: Když změníš nápis Končina na "normální" font a s malým k... Ale nejsem právník.
26.9.2014 17:11 - Sparkle
Fan arty a fanfiction jsou skutečně obecně porušením autorských práv. Jiná věc je, že většina firem ty fanfikce / fanarty nechává být, aby nenaštvali lidi. To už musíš být hodně silný hráč na trhu, abys po tomhle mohl dupat a nevymstilo se ti to.
26.9.2014 17:14 - Nerhinn
Co bych se namáhala. Comic Sans to řeší.
26.9.2014 17:15 - Nerhinn
Sparkle: Jj, zrovna jsem se na to dívala. Tak moc jsem zvyklá na americký přístup k fair use, že mě nenapadlo, že u nás to je jinak. Škoda. Ale nový font tomu nijak zvlášť neuškodil.
26.9.2014 17:37 - noir
Tak doteď mi byl přístup autorů Končiny sympatický. Ale tohle bylo jako vyhrožování? A co kdyby se na Nerhinn dala rovnou žaloba za nelegální používání slova "Končina"?
26.9.2014 17:39 - Marek Jiran
Nerhinn: No vidíš, jak to hned prokouklo, díky... :) A mimochodem, tu spodní Georgii si trefila...
26.9.2014 17:43 - Marek Jiran
noir: Od upozornění na faktický stav věci k vyhrožování je myslím ještě docela kus cesty... Jenom jsem se ozval, že to nevidíme rádi a poprosil, zda-li toho můžete nechat. Nic víc, nic míň...
26.9.2014 17:50 - ShadoWWW
Marek Jiran píše:
Je mi líto, že vám zde musím opět kazit náladu a zábavu, ale zdržte se prosím jakéhokoliv používání našeho loga ve vámi vytvářených "materiálech". Je to možná vtipné, ale také je to nezákonné. Díky...

Mega LOL! Lhát do nejčtenějšího časopisu o počítačových hrách ohledně stolních her na hrdiny je minimálně neetické.
26.9.2014 17:51 - sirien
Pokud je ten milý tón snaha vyžehlit předchozí totální marketingový PR fail kterého se nemůže dopustit nikdo kdo se účastnil alespoň 1-0-1 lekcí o marketingové komunikaci, pak to nefunguje.

Pokud to předchozí bylo myšleno jako žádost, pak byla ta rozkazovací formulace s jasným podtónem právní výhružky více než zoufalá a na místě šéfa PR/marketingu bych už hýřil omluvami.
26.9.2014 17:52 - sirien
ShadoWWW: Já bych se to vůbec nebál natvrdo označit za klamavou reklamu, tedy za nezákonné jednání. Samozřejmě nejsem právník a za žalobu to nikomu stát nebude, ale míra lživosti a jasné propagační ladění myslím mluví samo za sebe.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.092658042907715 secREMOTE_IP: 18.226.187.24