Produkty

ShadoWWW
6.5.2015 16:54
Autorská citace #81
26.12.2016 10:18 - ShadoWWW
wlkeR píše:
Sleva jen na Steamu, co :<

Ne, i na jejich web storu.

Doživotní licence je teď se slevou 25%. Tj. Fantasy Grounds license (neboli Standard či GM license) 29,25 místo 39 dolarů, Ultimate License 111,75 místo 149 dolarů a ultimate license upgrade 82,50 místo 110 dolarů (tj. upgrade ze Standard na Ultimate).

A jak se dívám, tak mají slevu 25% i na všechny DnD 5e produkty od WotC.
Autorská citace #82
28.12.2016 10:40 - wlkeR
Takže... co je vlastně součástí toho, že koupim licenci? Pak do toho stejně musim nakoupit ještě minimálně příručky, abych mohl hrát D&D? Ale na druhou stranu s Ultimate můžu hostovat hry pro lidi bez licence, správně?
Autorská citace #83
28.12.2016 12:03 - ShadoWWW
Píše:
Takže... co je vlastně součástí toho, že koupim licenci?

Srovnání licencí je zde. S Demo licencí zdarma se lze jako hráč připojit do hry GMa s Ultimate licencí, nebo hostovat pouze Demo hru jako GM.

Standard licence je (bez slevy) za $3,99, nebo doživotně za $39 bez slevy. Člověk získá herní prostředí pro OGL nebo pro FG licencované systémy (DnD 3e, DnD 5e, Savage World, Fate, RoleMaster, Pathfinder, Mutants & Master Minds, Numenera a Castles & Crusades). K tomu i SRD pravidla (DnD 5e SRD, DnD 3e SRD, Pathfinder SRD, Fate Core SRD); pro DnD 5e jsou navíc zdarma i Basic Rules.

Ultimate licence se liší od Standard pouze tím, že do Ultimate hry se mohou připojovat i Demo hráči.

Píše:
Pak do toho stejně musim nakoupit ještě minimálně příručky, abych mohl hrát D&D?

Ne úplně. Pro DnD 5e máš zdarma SRD a Basic Rules. Dobrodružství a knižní příručky si musíš nakoupit zvlášť.

Pro Pathfinder je zdarma SRD, ale Pathfinder Paths si GMové musí koupit zvlášť.

Píše:
Ale na druhou stranu s Ultimate můžu hostovat hry pro lidi bez licence, správně?

Ano.
Autorská citace #84
28.12.2016 13:31 - efram
asi se zeptám blbě, ale jakej bude pro mě jako GM rozdíl v tvorbě dobrodružství v FG když bud mít jen basic rules ?
Autorská citace #85
9.5.2017 05:22 - ShadoWWW
Jak zvýšit zranění pro kouzla se zvyšujícím se zraněním na vyšších úrovních? Postup.
Autorská citace #86
24.6.2017 00:11 - ShadoWWW
Fantasy Grounds má teď v rámci Free RPG Day ve svém obchodě výraznou slevu na licence i všechny 5E produkty. Nepíšou, do kdy sleva platí, ale měla by být údajně časově velmi omezená, max. řádově pár dní.

EDIT: Údajně na Steamu má teď dokonce akce na "all in one DnD 5E pack" (tedy všechny 5E podukty) s 44% slevou! (Pozor, balík neobsahuje základní licenci, tu musíte koupit zvlášť.)
Autorská citace #87
17.7.2017 21:25 - ShadoWWW
Mod soubor divoké magie.

Pokud chcete víc takových doplňků pro FG, mrkněte sem.
Autorská citace #88
6.9.2017 07:06 - Babaj
preposilam dotaz sem :-)


5.9.2017 21:34 - Torrin
Zdravím,

měl bych jeden dotázek. Čím speciálně se liší licence "Standard" od "Ultimate"? Když se kouknu na rychlí přehled, tak jediný rozdíl vidím v tom, že v "Ultimate" se ke mě mohou připojit i lidi co mají jen demo. Což mi příjde docela málo na to, že je tam rozdíl mezi licencemi 115 doláčů.

Čekal bych že "Ultimate" licence bude pro DM, ale i "Standart" podle toho jejich přehledu bohatě postačí pro tvorbu dobrodružství...

Předem díky za objasnění :-P

P.S. Vycházím z offiko stránek Fantasy Grounds
Autorská citace #89
6.9.2017 07:47 - ShadoWWW
Píše:
jediný rozdíl vidím v tom, že v "Ultimate" se ke mě mohou připojit i lidi co mají jen demo

Je to přesně tak.

Pro celou skupinu hráčů se to vyplatí. Když si vezmeš skupinu GM + 4 hráči, tak kdyby měl každý standardní licenci, tak dohromady zaplatí 5 * 39 = $195, zatímco s ultimate "jen" 4 * 0 + 1 * 149 = $149.

Obojí má své pro a proti. V prvním případě může jakýkoli hráč vést hru i pro jinou skupinu hráčů se standardními licencemi, v druhém případě může vést hru vždy jen ten s ultimate verzí. Na druhou stranu se může stát (a stává se to i tady v té skupině, co má diskuzi na d20.cz), že se chce přidat někdo další. S ultimate není problém - prostě si stáhne demo a hraje. Se standardní licencí si musí pořídit standardní licenci taky.

Pokud jsi dosud ještě nikdy nehrál přes FG, doporučuji si koupit nejdřív měsíční subscription (standardní za $3.99, nebo $9.99 za ultimate) a měsíc si to "osahat", jestli ti to rozhraní vyhovuje a taky získat představu o tom, jak co funguje. Nebo se třeba i na jedno dvě sezení připojit k místní skupině, abys viděl, jak to funguje v praxi.

Konečně, existuje i "upgrade" licence za rozdílové peníze, která ti upgraduje standard licenci na ultimate.

Jinak máš pravdu, ultimate je docela drahá a vyplatí se počkat na akci, která probíhá několikrát do roka, kde je sleva na licence obvykle 20%.
Autorská citace #90
6.9.2017 16:30 - Torrin
Díky za objasnění:-P
Autorská citace #91
21.12.2017 21:43 - ShadoWWW
Jsem se pídil po tom, proč nejsou Adventures in Middle Earth taky pro Fantasy Grounds. Odpověď je taková, že Cubicle 7 má licenci od Middle-earth Enterprises na digitální formu jen pro PDF a ještě jen pro PDF produktů vydaných knižně (respektive tištěně - mimo knih jde například i o mapy, nebo jako je teď připravovaná krabicovka Moria). Čili nemohou vydat jen PDF modul (bez knižní varianty) a nemohou digitálně vydat nic jiného než PDF. To platí pro AiME i pro The One Ring.
Autorská citace #92
21.1.2018 17:17 - drgoblin
Udelal jsem rozšírení pro FG, kodovou stránku (podporu znaků ř,ů,č,ť,ď) tak jestli to nekomu pomuže budu rád.
http://www.fantasygrounds.com/forums/showthread.php?36627-Central-European-Languages-(CEL)-Fonts
Autorská citace #93
21.1.2018 18:02 - ShadoWWW
Hustý! Vynikající práce!

(Pro lepší představu sem s dovolením dávám i screenshot)

Autorská citace #94
17.3.2018 08:51 - ShadoWWW
Podařilo se mi vyextrahovat oficiální moduly pro 5E. Najdete je vy-víte-kde. Stačí mít tedy jen licenci na FG a moduly si dohrajete do příslušných složek.
Autorská citace #95
28.9.2018 14:11 - ShadoWWW
Roll20 stoplo několika velkým Youtuberům Pro Accounty, které měli v rámci propagace zdarma, s odůvodněním, že již nechce, aby Roll20 propagovali mladí bílí muži.

Všichni dotčení přešli na FG.
Autorská citace #96
28.9.2018 14:22 - Log 1=0
ShadoWWW píše:

Měl jsem v koberci díru. Vadila mi. Tak jsem ji vyřízl. A ta mrcha se zvětšila.

Jako to jsou fakt tak pitomí, že místo toho, aby zvýšili diverzitu (s čímž souhlasím) tím, že nalákají nové rozmanité lidi, vyženou tu homogenní skupinu, co mají? Jim nedochází, že výsledkem tady toho nebude situace, kdy jejich produkt propaguje rozmanitá skupina lidí, ale situace, kdy jejich produkt nepropaguje nikdo?
Autorská citace #97
28.9.2018 14:34 - efram
když jsem si tuhle zprávu od shadoww přečetl, šel jsem se podívat do kalendáře zda jsem nezaspal apríl..... je to myšleno opravdu vážně ?
Autorská citace #98
28.9.2018 14:42 - ShadoWWW
Je to myšleno vážně. Jak to dopadne, těžko říct. Je to pár dní stará záležitost. Youtubeři čekají na omluvu, ale nevím, jestli se nějaké dočkají. Pod videy v chatu lidé uvádí, že taky s Roll20 končí. Ti youtubeři propagovali Roll20 řadu let (třeba 6), o to víc je to naštvalo.
Autorská citace #99
28.9.2018 14:58 - efram
mě se líbí jak tihle pseudo vykladači rasové vyváženosti (kvoty apod) vlastně sami nejvic přispívají k rozdílnosti ras. na roll 20 jsem něco odehrál a až do teď mne nenapdalo, že by nad tímto portálem mohl v této rovině někdo přemýšlet
28.9.2018 15:55 - shari
Já chJako chápu, že chceš propagovat diskuzi o Fantasy Grounds, ale raději jsem odpověděla tady.

ShadoWWW píše:
Všichni dotčení přešli na FG.

Je fajn, když mají alternativu, kam jít. :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.08752703666687 secREMOTE_IP: 18.208.172.3