Produkty

Autorská citace #1
6.1.2016 18:02 - sirien
To zní docela jako zajímavé čtení, vždycky jsem měl hafíky radši než násosky...

mimochodem:
Píše:
článku sepsaném nadšeným „vlkodlakologem“ Zdeňkem Žemličkou a otištěném v prastarém Dechu draka 3 a 4/2001, přečtěte si ho – je o nejméně dvě úrovně lepší.

Ty časopisy, ať už tištěné nebo elektronické, jsou dost otravné, kdo se k tomu má kde propracovávat... neměl by někdo sken?
Autorská citace #2
6.1.2016 21:37 - chrochta
Měl :)
Autorská citace #3
6.1.2016 22:49 - sirien
A upneš to někam? :)
Autorská citace #4
7.1.2016 05:52 - chrochta
Máš to v mailu.
Autorská citace #5
7.1.2016 20:33 - Malabar
Kniha vypada jako dobre cteni. Asi se po ni podivam :) Diky za recenzi.

Chrochta: Mohl bych poprosit taky o ty scan materialy ? :) Dik moc.
Autorská citace #6
21.1.2016 17:07 - Gurney
Moc fajn recenze, podobné příručky shrnující různé variace na klasické mýty a pověsti mám hrozně rád, a vůbec jsem netušil, že Goodman Games něco takového vůbec vydali. Mimochodem koukal jsem se že mají podobně zpracované ještě upíry a kostěje.

Můžu taky poprosit ten sken? Vzhledem k tomu, že za chvíli se nejspíš všechno co kdy Altar vydal stejně bude šířit jenom samizdatem...

Jinak tady máte ještě jeden obrázek, co mi chrochta posílal, ale nakonec se mi ho do toho článku nepodařilo nacpat tak, aby to nevypadalo blbě:
Autorská citace #7
21.1.2016 17:31 - chrochta
Skeny pošlu. Goodmani toho vydali v sérii Complete Guide víc, třeba víly, krysodlaky, dvojníky, enty...

K obrázku - dvě podoby Stříbropána.
Autorská citace #8
21.1.2016 18:22 - sirien
nemám je rovnou někam uploadnout a přihodit jako link k příslušné části článku? :D

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.08210301399231 secREMOTE_IP: 54.208.238.160