Produkty

sirien
21.2.2016 07:54
Jeskyně a draci (před vydáním)
Jeskyně a draci jsou projekt vydání DnD 5e v češtině* pod nakladatelstvím Mytago

* resp. hry DnD 5e co nejpodobnější, vzhledem k tomu, že licenčně je k dispozici pouze část textů DnD příruček. J&D budou ale s DnD 5e a jeho příručkami najisto zcela kompatibilní "oběma směry".

PŘEDPRODEJ UŽ PROBÍHÁ!

PJ craft JaD rozhovory se sirienem


Recenze
.

Eventy
.


Rozcestník mimo Kostku

Týmový rekord v délce nespaní v týdnu před odevzdáním byl:

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
24 hodinkladné body1
36 hodinkladné body5
48 hodinkladné body2
60 hodinkladné body2
72 hodinkladné body5
84 hodinkladné body1
96 hodinkladné body0
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
2.3.2018 00:06 - Log 1=0
Mne osobně docela irituje, jak se tu děláš blbým, načež když je s tebou jako s blbým nakládáno, přepneš do módu "ale já jsem samozřejmě strašně chytrý, jak to, že jste to nepoznali?". Není to chytré, není to vtipné, je to jen otravné. A jestli to neděláš schválně, tak tím hůř. Hele, já klidně uznám, když je vina na nedorozumění na mé straně. Ale to, jak se snažíš nachytávat Siriena mne utvrzuje, že nejen že chyba není na mé straně, ale že se nejspíš vůbec nejedná o nedorozumnění, ale o škodolibý záměr. Takže se prosím nediv mým reakcím, které nemají nic společného s poučováním. Poučování by to bylo, kdybych si myslel, že to opravdu nevíš. Tohle byla jízlivost, a bylo jí jen tolik, kolik si podle mne zasloužíš.
3.3.2018 18:11 - ShadoWWW
Nová ilustrace od Rimba. (post editován)
Mimochodem, autorkou těch dvou předchozích ilustrací hrdinek je Martina Fačková.

3.3.2018 18:41 - Naoki
Možná budu za hatera, ale na první pholed by mi vůbec nenapadl že to je trpaslík, a toho deště je tam imho příliš (aspoň pro mě je to dost rušivé)
3.3.2018 18:49 - ShadoWWW
Naoki píše:
na první pholed by mi vůbec nenapadl že to je trpaslík

A to je dobře. Ten trpaslík byla jen má interpretace, ani nevím proč.

Mně přijdou parádní ty blesky i to hejno. Dcery se dívaly na Ronju a tam za bouře létaly "větrnice" (harpyje).
3.3.2018 18:51 - Gurney
Nevím jestli je to trpaslík, ale Travis Fimmel jak vyšitý. A dost povedený.
3.3.2018 18:55 - ShadoWWW
Gurney píše:
Travis Fimmel jak vyšitý

A já si říkal, koho mi tak připomíná... No jo, Ragnar Lothbrok z Vikingů!
3.3.2018 19:08 - sirien
Hlavně by zasloužil přes tlamu za ten obnaženej meč opřenej špičkou o zem v tom dešti.

Obrázek hezkej, ale ten déšť mi osobně taky nějak vadí - jak de přímo dolů v dokonale vodorovnejch liniích tak to je divný. Druhá divná věc je, že to působí hrozně 2D - jakoby ten déšť tvořil nějakej pás nacházející se před vším ostatním na tom obrázku - za tou linií deště na mě nic nepůsobí mokře nebo vlhce, nikde neni vidět dopadající kapky, nikde nic nestéká, na pozadí si na klídeček letí hejno ptáků...
3.3.2018 19:21 - Merlin
Ragnar....hmm..nemám rád obrázky kreslené podle skutečných herců...hodně mi to zkreslují :(

Sirien: našel jsem dva plesky na lampě a jeden na levém rameni...nicméně v takovém dešti by mu tekly proudy po tváři a všude...což by vypadalo parádně

ale nejvíc mi vadí ta znetvořená a deformovaná levá ruka
3.3.2018 19:41 - ShadoWWW
Jo, ty přední dešťové kapky tam působí rušivě. Pro srovnání několik jiných DnD ilustrací postav v dešti.




3.3.2018 20:05 - wlkeR
Pravda, působí to dost ploše, přestože je to typ obrázku, kde by hloubka být měla (protože jakoby postupuje dopředu). Taky ta lucerna vypadá uvnitř skla mnohem jasněji, než je naven.
3.3.2018 20:08 - Log 1=0
Merlin píše:
našel jsem dva plesky na lampě a jeden na levém rameni...

Tak já jich našel asi sedm, ale taky bych čekal víc.

EDIT: Myslím, že na obálce Bestiáře to není déšť ale nějaké magické efekty/pole.
3.3.2018 21:01 - Merlin
obálka bestiáře: záblesk jde z hlavy kamenné sochy v podzemí...takže tam není déšť

Log: to já pak taky :)
3.3.2018 22:47 - sirien
ShadoWWW: ten první je taky nic moc, zato ten druhej je vcelku cool

Merlin: jo no, když koukám cíleně tak tam taky pár vidim, ale nějak mi to neodpovídá té intenzitě deště co tam vidim a prostě mi to nějak nesedí.
4.3.2018 08:22 - Sorcerer
Ja len podotknem, ze je to Human nie dwarf. Zopar veci uz som s Rimbom prebral pri art directione. Ten dazd bude rozhodne prerabany. Inak ten Ragnar je v nom citit ale daleko viac mi pripomina kamosa z Brna Permona takze som bol tvarou toho humana viac nez spoko.
4.3.2018 09:10 - LokiB
sirien: ten druhej je výtvarně celkem cool ... ale historický šermíři a zastánci reality by z něj asi omdleli, když už se tu tento úhel pohledu dřív řešil;)
je hodně komiksovej, i to tříštění kapek deště je hodně divný. proč svítí?

oproti těm předchozím tomuhle novému působí obličej dost fotorealisticky, až zbytečně moc. a taky se kouká, narozdíl od ostatních "přímo do kamery" :) vyvolává to jiný dojem.

jinak ten obnaženej meč špičkou na zem v dešti ... to je evidentně úmysl, protože to vyskočí mnoha lidem hned tlak a vyvolá to reakci :)
někteří se budou čílit, další budou argumentovat, že to je holt situace, kdy se o všem rozhodne v blízké budoucnosti a tedy na nějakém dopadu na meč nesejde. navíc má jistě kulatý "hrot" ;)
4.3.2018 12:39 - Rimbo
Ahoj D20kaři, to je pracovní verze. Ani sem nevěděl že se někde objevi. A musim bohužel konstatovat že sem postavu nemaloval podle Ragnara ale podle sebe. Možná si sme podobní s Travisem :) ale když si je srovnám vedle sebe nepřijdou mi že by tam nějaka vyrazna podoba byla. Déšť a kapky pořešim.
4.3.2018 12:47 - Sorcerer
Rimbo rozhodne sa nepozastavuj nad kazdou vytkou ktora tu padne. Preberieme to sukromne. Kritiku RPG komunity musis vediet rozumne filtrovat. Vela projektov prave vdaka tomuro nikdy neuzrelo svetlo sveta.
4.3.2018 14:07 - Quentin
To, že vypadá jako Ragnar, není žádné drama :)
4.3.2018 14:29 - Sorcerer
Polka z tych veci ktora tu padla od tlustych copov pro zle uviazany kord alebo saty ktore sa historicky nehodia do jeskyne (podotikam hra sa neodohrava uz len v jaskyni) nieje ziadne drama. Nie kazdy je historik, sermiar ci vizazista stredoveku. Na druhu stranu par veci tu padlo velmi relevantnych a za tie velmi pekne dakujem v mene celeho timu.
4.3.2018 15:00 - sirien
...zejména, když je ten kord uvázanej vpohodě (protože ne každej nosí zbraně podle návodu z beginners přiručky) a když ty šaty sou ve skutečnosti vcelku na pohodu (zejména s ohledem na to, že dámská móda byla dlouho řízena mnoha jinými ohledy než čistou praktičností) :)
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.092366933822632 secREMOTE_IP: 18.225.149.32