Produkty

ShadoWWW
21.2.2016 07:54
Jeskyně a draci
Jeskyně a draci jsou čerstvým projektem nakladatelství Mytago, jedná se o fantasy hru na hrdiny postavenou na systému nejhranějšího stolního rpg na světě - Dungeons & Dragons. Hru s udatnými bojovníky, chytrými mágy, mazanými tuláky a dalšími ikonickými postavami zasazenými do světa draků, čar a kouzel.

Srdce Jeskyní a draků tvoří SRD 5. edice D&D, což jsou vynikající pravidla prověřená několika sty tisíci hráči po celém světě. Nejde však o pouhý překlad pravidel - česká hra přinese pravidla ve srozumitelné a kompaktní podobě, přesto plně kompatibilní s původní hrou. Díky tomu získají hráči přístup k nepřebernému množství oficiálních i fanouškovských rozšíření, které k páté edici D&D vznikly.

Paralelně s pravidly pracujeme na rozšířeních, které chceme pravidelně vydávat jak v elektronické tak v tištěné formě - nová dobrodružství, rasy, schopnosti, nestvůry, magické předměty, povolání atd. Chceme, aby hráči Jeskyní a draků byli dostatečně zásobeni užitečnými materiály, které jim zpříjemní jak přípravu hry, tak hru samotnou.

Vydání hry je plánováno na rok 2017, další podrobnosti budeme zveřejňovat na webu http://www.jeskyneadraci.cz a na FB (http://www.facebook.com/Jeskyně-a-Draci-285072668251981)

Název Jeskyně a draci jsem použil ze svého staršího projektu, jehož vlákno jsem z toho důvodu před chvílí přejmenoval. Tyto dva projekty jinak nemají nic společného.

Viz oznámení na RPG F.

Hlasování o překladu povolání "rogue": zloděj, tulák, nebo zvěd?

Mělo by JaD zahrnout do pravidel i Theater of the Mind?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Anokladné body15
Nekladné body3
18.9.2018 18:54 - LokiB
Shako: uznávám, že můj výkřik byl přehnaný ... úmyslně. Určitě se dá zvířecí společník dobře vyřešit, aby fungoval. Jestli i ve hrách typu DnD, zejména od třetí edice, které poměrně zásadně hrají na ekonomiku akcí v průběhu boje, to už si tak jistý nejsem.
13th Age jsem jenom pročetl, nehrál.
8.1.2019 11:21 - Sir_Pete
Děje se s tímhle projektem něco? Facebook stranky měli aktualizaci někdy v Říjnu (PR příspěvek nové knížky od Mytago) a do dneška nic :).
8.1.2019 16:03 - Maelik
Sir_Pete: Obávám se, že ne. Poslední aktivita okolo Bestiáře nějak vyšuměla kolem července, a poslední záchvěv jakési aktivity byla ta diskuse k hraničář počátkem září..
8.1.2019 16:21 - ShadoWWW
Já o JaD mám informace od Skavena naposledy z konce září 2018 a to takové, že se jejich vývoje ujímá jistá osoba. Jméno té osoby mi Skaven psal, ale protože to zatím oficiálně nijak nekomentoval, ani mně nepřísluší to více komentovat.

Osobně jsem čekal nějaké oficiální sdělení nejpozději v říjnu loňského roku. Nevím, proč nic kolem toho nevyšlo a jestli se něco děje, nebo to umřelo.
8.1.2019 16:27 - Maelik
Nemáš náhodou kontakt na onu osobu?
8.1.2019 16:32 - ShadoWWW
Ta osoba je veřejně známá a není problém se s ní zkontaktovat, ale nemohu zveřejnit, o koho jde, dokud to oficiálně neudělá Skaven nebo někdo, kdo je k tomu oprávněn.
8.1.2019 16:37 - Maelik
Eh..o to mi nejde. Spíš, jestli byses nemohl poptat.
8.1.2019 16:41 - ShadoWWW
Já tu osobu znám jen z diskuzí na netu, osobně ji neznám.

IMHO Nejlepší bude dát dotaz na Facebook, tam Skaven odpovídá většinou rychle.
9.1.2019 18:21 - Sir_Pete
Tak jsem se teda zeptal na FB a dostalo se mi této odpovědi

Jeskyně a Draci píše:
Zdravím, momentálně čekáme, až projekt převezme nový koordinátor, přes zimu jsme jej museli kvůli jiným pracovním povinnostem uspat, naplno se do práce zase pustíme cca v únoru.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.23220777511597 secREMOTE_IP: 54.227.76.180