Produkty

sirien
21.2.2016 07:54
Jeskyně a draci (před vydáním)
Jeskyně a draci jsou projekt vydání DnD 5e v češtině* pod nakladatelstvím Mytago

* resp. hry DnD 5e co nejpodobnější, vzhledem k tomu, že licenčně je k dispozici pouze část textů DnD příruček. J&D budou ale s DnD 5e a jeho příručkami najisto zcela kompatibilní "oběma směry".

PŘEDPRODEJ UŽ PROBÍHÁ!

PJ craft JaD rozhovory se sirienem


Recenze
.

Eventy
.


Rozcestník mimo Kostku

Týmový rekord v délce nespaní v týdnu před odevzdáním byl:

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
24 hodinkladné body1
36 hodinkladné body5
48 hodinkladné body2
60 hodinkladné body2
72 hodinkladné body5
84 hodinkladné body1
96 hodinkladné body0
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
11.12.2016 17:31 - Nerhinn
Taky bych měla zájem.
12.12.2016 07:45 - Merlin
fluff má rádo hodně lidí :)..jak jste si mohli myslet, že neseženete dost zájemců nechápu :)
9.1.2017 23:33 - Maelik
ShadoWWW: bude někdy něco k nahlédnutí?
10.1.2017 10:53 - ShadoWWW
asdfasdf: Počítač, ve kterém mám uložená data, je bohužel momentálně mimo provoz, ale dám ho do kupy nejspozději v pátek, tak pak bych mohl napsat nějaký update. :)
10.1.2017 14:55 - Maelik
ShadoWWW: Budu se těšit.
11.1.2017 12:40 - crowen
Been there, done that. Odvtedy vsetko zalohujem na domaci NAS, USB kluc a do cloudu :-)
11.1.2017 12:51 - sirien
Lidé se dělí na ty, co zálohují, a na ty, kteří ještě žádná data neztratili? :)
11.1.2017 13:01 - A15
A pak jsou flegmatičtí nihilisté - ti, kterým 14 dní před odevzdáním diplomky exnul notebook. Z popela ploten vytáhli vše potřebné a stejně z bohorovným klidem stále nezálohují.

I když obecně ve firmě platí - co není v emailu neexistuje, co není na GITu existovat nebude.
11.1.2017 13:21 - ShadoWWW
Disky jsou v poho. Akorát mi přestala komunikovat deska s CPU v PC, kde mám všechna data. Mohl bych si koupit rámeček a připojit disky k noťasu, nebo si do noťasu nainstalovat potřebné nástroje a stáhnout si to z GD, kde vše potřebné zálohuji, ale nechce se mi. ;)

Raději jsem objednal novou desku s pracákem a i RAMkou, protože DDR3 už do té nové desky nepasuje. Původně jsem myslel, že PC upgraduju až za rok na 10nm Cannon Lake, ale nakonec jdu teda už do Kaby Lake (a pak nejspíš až do 9. generace i7, pokud mě Cannon Lake nepřesvědčí jinak).

Největší brzda je v tuto chvíli CZC, kterému trvá dodat na prodejnu do Brna pár součástek dva(!) dny. A pak teda i MS, protože na Kaby Lake už svá oblíbená Win7 nenainstaluji a budu muset přeinstalovat PC na Win10.

Zkrátka past vedle pasti. ;)
11.1.2017 22:09 - Colombo
Píše:
oblíbená Win7

Prazvláštní tvrzení...
13.1.2017 15:08 - Maelik
ShadoWWW: A máme tu pátek... :-)
Jak je na tom počítač?
13.1.2017 15:56 - ShadoWWW
Win10 nainstalovaný, teď dělám programy. Napíšu sem někdy během víkendu.
15.1.2017 16:17 - Maelik
víkend se nám nebezpečně blíží ke konci.. :-)
16.1.2017 09:24 - Merlin
asdfasdf píše:
víkend se nám nebezpečně blíží ke konci.. :-)


v jednom filmu je má oblíbená hláška: "...netlač na pilu, Jebale!"

"prudit" s časovým harmonogramem lze v zaměstnání nebo placeně, ale u lidí co dělají něco zadarmo, z dobré vůle atd. je to kontraproduktivní :)
16.1.2017 10:45 - Mildar
Ted si uvedomuji ze mohu byt naivni, ale pevne doufam ze toto shadowww zadarmo nedela
16.1.2017 11:16 - Shako
Mildar píše:
Ted si uvedomuji ze mohu byt naivni, ale pevne doufam ze toto shadowww zadarmo nedela


Blížíme se na tenký led, tak to jsem zvědav na tu odpověď. Myslím, že i kdyby za to nějaké peníze náhodou byly, tak rozhodně tam nebude nic o práci o víkendech a udržování komunity... Takže pořád valná část práce bude zadarmo, z nadšení..., tak bych raději brzdil s tím upomínáním, tak jak naznačil Merlin. ;-)
16.1.2017 11:24 - Maelik
S tim upomínáním...já to nemyslel nijak zle, jen jsem prostě nedočkavý jak děcko co se těší a dárky a jen čeká na pokyn, kdy je bude moct rozbalit. Z toho pak pramení to neustálé "Už?", nikoliv z toho, že bych kohokoliv chtěl nějak uhánět, jak to zřejmě pochopil Merlin.
16.1.2017 16:30 - sirien
Mildar píše:
Ted si uvedomuji ze mohu byt naivni, ale pevne doufam ze toto shadowww zadarmo nedela

mě by naopak velmi překvapilo, kdyby to dělal jinak než zadarmo.
16.1.2017 16:37 - Aegnor
sirien píše:
mě by naopak velmi překvapilo, kdyby to dělal jinak než zadarmo.

Tak jako pokud našel způsob, jak vděčností ostatních lidí zaplatit účty, tak to zadarmo nedělá. :-)
16.1.2017 16:49 - ShadoWWW
Ještě prosím o pár dní strpení. Přes víkend jsem přemýšlel, jak to prezentovat, a nakonec jsem vymyslel pár článků, které budou zprvu obecnější a postupně specifičtější. Nic převratného nečekejte, ale i tak doufám, že to bude aspoň trochu přínosné.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.093115091323853 secREMOTE_IP: 3.235.75.229