Produkty

sirien
21.2.2016 07:54
Jeskyně a draci (před vydáním)
Jeskyně a draci jsou projekt vydání DnD 5e v češtině* pod nakladatelstvím Mytago

* resp. hry DnD 5e co nejpodobnější, vzhledem k tomu, že licenčně je k dispozici pouze část textů DnD příruček. J&D budou ale s DnD 5e a jeho příručkami najisto zcela kompatibilní "oběma směry".

PŘEDPRODEJ UŽ PROBÍHÁ!

PJ craft JaD rozhovory se sirienem


Recenze
.

Eventy
.


Rozcestník mimo Kostku

Týmový rekord v délce nespaní v týdnu před odevzdáním byl:

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
24 hodinkladné body1
36 hodinkladné body5
48 hodinkladné body2
60 hodinkladné body2
72 hodinkladné body5
84 hodinkladné body1
96 hodinkladné body0
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
20.9.2021 00:12 - sirien
Další díl blogu věnovaný žánrům a stylům hraní Jeskyní a draků a tomu jak je v pravidlech a návodech podporujeme - volně navazuje na předchozí díl.
20.9.2021 17:10 - sirien
Se smutkem musím oznámit, že původní termín vydání 25. října padl - nový termín vydání je 3. prosince.

Rád bych zdůraznil, že to není "naše" chyba, všechny práce šly podle harmonogramu a my byli připravení původní termín dodržet. Bohužel, zradila nás tiskárna, resp. dolehla na nás krize papírenského průmyslu a nedostatku materiálu, které ovlivnily rezervace potřebných kapacit :(

Nicméně, jak odhalil ShadoWWW na Discordu, krizi papírenství jsem samozřejmě způsobil já - a budu jí protahovat, dokud nebudeme mít těch 1000 předobjednávek...
20.9.2021 17:19 - Eidi
@Sirien: Mám to chápat tak, že jestli si neobjednám další 2-3 knížky tak se jen tak nedočkám? ????
20.9.2021 17:30 - sirien
Ne, máš přesvědčit 2-3 další lidi, aby si objednali každý po 1 knížce, jinak se nedočkáš :)

...nicméně zcela vážně, tohle bylo skutečně mimo naší kontrolu a i když z toho dokážeme vytřískat nějaké další drobné věci navíc (pár ilustrací k dobru, možná nějaký merch navíc hotový k datu vydání atp.), tak nás ten odklad mrzí :(

Dneska jsem dostal potvrzení od Skavena, že na toho 3. prosince jsou už kapacity zarezervované - materiál i čas v tiskárně, logistika atd. - takže to by mělo být skutečně už finální datum.
20.9.2021 17:36 - Corny
Tak snad alespoň toho třetího vyjde, držím palce.
Jako já bych si objednal, ale z principu nepředobjednávám, a byť mě tvoje blogy relativně nabudily v tom, že tohle možná bude první DnD-like, kterému dám víc šanci a neodradí mě první přečtení GM-pasáže pravidel, tak jsem dost DnD-skeptik, abych si počkal na první recenze, sry :D
20.9.2021 17:40 - sirien
Tak jestli toužíš po recenzi, tak já Ti klidně napíšu nějakou předem :)
20.9.2021 18:07 - Eidi
Když to podáš takto, tak je to celkem motivační. ????
Njn poslední dobou se surovin nedostává, nejen papíru, tak snad to již více neodloží. Aspoň to bude pěkně k Vánocům.
20.9.2021 18:14 - Necromancer
A PDF můžeme tedy očekávat odhadem kdy?
20.9.2021 18:35 - Tarfill
Když si vzpomenu, kolikrát se odsouval třeba termín knížek Vukogvazdských, tak tohle odsunutí je ještě fajn, termín akorát udělat si pěkné Vánoce... :)
20.9.2021 19:19 - sirien
Necromancer píše:
A PDF můžeme tedy očekávat odhadem kdy?

Buď s předstihem (cca první půlka listopadu) nebo s odkladem (cca leden), podle toho jak se budou stíhat nějaké s odkladem přidané bonusy - určitě to nebudeme pouštět naráz, bylo by kolem toho nesmyslně chaosu a stresu.
21.9.2021 10:58 - crowen
No snad posta do vianoc dorazi :-)

Inac kolko uz mate predobjednavok prosim ta?
21.9.2021 11:07 - ShadoWWW
crowen: Předobjednávek je aktuálně 524, ale skoro každý den se to mění (pětistovku to přesáhlo v neděli).
21.9.2021 11:12 - Pan Bača
vždycky po sirienově blogu to poposkočí.. .by měl blogovat pořád :-D
21.9.2021 11:22 - crowen
wow, to je super!
21.9.2021 11:32 - sirien
crowen: předobjednávky (a prodeje) jsou na imago u každého produktu nalevo nahoře (pod názvem, nad obrázkem) a pak ještě jednou napravo dole (nad recenzema).
21.9.2021 13:44 - crowen
A to su absolutne cisla, alebo len predaje cez Imago? Predpokladam, ze to bude Mytago
tlacit aj cez ine predajne kanaly ako len cez svoj eshop
21.9.2021 13:52 - ShadoWWW
Jen imago.cz (FantasyObchod) Ostatní distribuční kanály (jiné prodejny/eshopy) se řeší vždy až po vydání. (Předobjednat lze jen na imago.cz)
21.9.2021 20:55 - sirien
Markus: potřebuju zachránit!

V dnešní době je určitě bez ohledu na slovník zcela přijatelné psát "mýtický" s "ý", protože je všem prostě jasné, že to je od slova "mýtus", které je s "ý", že jo?


This is the most latest hour - help me, M, you are my only remaining hope!
21.9.2021 21:00 - Pan Bača
Markus do toho nemá co kecat! Ten dělá ZZ! :-D a navíc JaD mají hafo stran a jsou to jen tvoje sebrané spisy, takže se dovoláváš ďábla
21.9.2021 21:02 - exi
Korpus v tom nevidí problém.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10196089744568 secREMOTE_IP: 3.230.162.238