Produkty

Lahvac
9.1.2021 15:57
České 5e kompendium pro Foundry VTT
Protože jsem líný tvor a nechtělo se mi ručně tvořit veškeré nestvůry, předměty a kouzla v Foundry VTT, rozhodl jsem vyextrahovat texty z českého SRD a vytvořit české kompendium do Foundry z anglického originálu. České kompendium rozsahem pokrývá přesně to co je i v anglickém, ve kterém nejsou například všechny rasové rysy (pravděpodobně kvůli OGL). České kompendium je plně kombatibilní s DnD5e Foundry VTT systémem

Modul obsahuje kompendium pro:
  • Bestiář (SRD)
  • Kouzla (SRD)
  • Obchodní zboží (SRD)
  • Předměty (SRD)
  • Povolání (SRD)
  • Schopnost povolání (SRD)
  • Rasové rysy (SRD)
Ke stažení na:
https://gitlab.com/lehovec/foundryvtt-dnd5e-compendium-cz

Texty jsem nahrazoval automaticky (tzn. scriptem extrahoval z českého srd, přiřadil podle slovníku anglický název k českému a importoval nová data do Foundry). Je tedy možné že se na některých objektech přiřadili špatné texty. Kvůli tomu jsou u objektů zatím i skryté anglické texty, které později odstraním.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.065128803253174 secREMOTE_IP: 44.213.99.37