Produkty

sirien
17.2.2022 16:43
Autorská citace #1
17.2.2022 16:43 - Jerson
Hráli jsme to, a vcelku to vystihuje mé dojmy. Už jsem taky pochopil, jak (ne)fungují ty fotky a poznámky a hlavně natažené nitě v různých vyšetřovacích seriálech.
Občas bylo vtipné, když měli spoluhráči tendence nějakého svědka zmáčknout a prostě z něj informace dostat násilím, ale hra žádnou takovou možnost nenabízí. V RPG by to asi bylo snazší. :-)

Druhá věc byl už zmíněný problém, kdy na proniknutí do příběhu není vždy tolik času a některé zajímavé souvislosti jsme se dozvěděli až z finálního shrnutí.

Celkově to ale byla ucházející hra.
Autorská citace #2
17.2.2022 18:12 - sirien
Mě ty fotky ve skutečnosti přišly naprosto v pohodě :)

Kromě toho že docela fungujou a vyvolávají ten správný seriálový dojem, tak pomáhají tu hru i dost od-abstrahovat a dát jí hmatatelnější vyznění.
Autorská citace #3
17.2.2022 23:11 - Jerson
Myskel jsem to opačně - fotky, výstřižky a spojnice mezi nimi jsou doopravdy užitečná věc, ale to co předvádí v řadě seriálů je prostě jen změť provázků, aby to vypadalo jako složitý případ.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.069543838500977 secREMOTE_IP: 3.144.230.82