Produkty

Autorská citace #1
13.4.2022 12:09 - Tarfill
Tohle nesmí zapadnout bez odezvy! Ačkoliv já nejsem přímo fanoušek Cthulhu,
překlady a sazba tohoto díla jsou skvělým počinem a zaslouží řádné uznání...

Díky exi a Pane Bačo!
Autorská citace #2
13.4.2022 15:52 - Jezus
To už je hotový, wow! Vážně klobouk dolů :-O

Já nejsem nějaký obzvláštní fanoušek Call of Cthulhu (myslím jako přímo toho rpg :-) ), ale tomuhle dobrodružství jsem si říkal, že bych rád dal šanci.

Btw, napadá vás někoho, v čem to ideálně vést vyjma původní systém? Ten mi nepřipadá nějak zvlášť zajímavý na to, abych se ho kvůli tomu učil...
Autorská citace #3
13.4.2022 16:00 - Pan Bača
Jezus: ještě to hotové není, teď byla přidána první kapitola (předtím byla nultá).

zase tak rychle to neběží :-)
Autorská citace #4
14.4.2022 10:16 - Jezus
Já si říkal, že je to nějaký divný - jako bych zaspal rok :-)

Pamatuju si právě nultou kapitolu a nějaké doplňky (lodní lístky, telegrafní zprávy...) a že mě to dost navnadilo.

Rozhodně je dobře, že práce pokračují, držím palce a přeji hodně sil do pokračování.
Autorská citace #5
14.4.2022 15:18 - smrq
Hej, mistři, exi a bačo, to je naprostá pecka. Nechápu vaši rychlost. Moc za překlad děkuji.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.078601837158203 secREMOTE_IP: 3.236.217.172