Produkty

Dalcor
18.5.2007 14:15
ADnD 2,5Edition
Kdopak z Vás se kdy setkal (a hrál) ADnD Players Option, zvané po současném vzoru ADnD dvou-a-půlté edice. Jedná se o vrcholnou formu ADnD pracují s celou řadou mechanik (jako nákup schopností za body, 12 vlastností, iniciativa rozdělená do sekvencí a ne čísel, příležitostný útok, a pod.). V případě zájmu, udělám krátké seznámení s problematikou ;).
Autorská citace #1
18.5.2007 14:37 - Alnag
No jen se nestyď a seznam nás, já mám dojem, že tam už jsou některé jasné náběhy k 3e.
Autorská citace #2
18.5.2007 14:38 - Vannax
Přiznám se, že poslední dobou mívám spíš tendence vymyslet improvizovanou mechaniku přímo při hraní, než je vyhledávat v pravidlech. Nicméně mechaniky jako takový mám rád, takže to co jsi napsal mě zajímá.
Jestli jsi to ve hře používal, tak nás radši rovnou seznam s problematikou.
Autorská citace #3
18.5.2007 14:54 - Dalcor
Okej - nejak to zrpacuji - bohužel knižně mám jen Combat and Tactics, ale mám originál "CORE RULES 2.0" kde jsou jako rtf.
Z trojky je tam spousta věcí - do WP se započítávají různé věci jako Ambidexterita, Dirty Fighting, oběvují se styly boje (viz Baldurs Gate II) a bojová zaměření. Iniciativa je dělena na pět různých sekvencí = od nejpomalejší do nejrychlejší.
Proberu knížky a kapitoly a hodím nějakej článeček. Já neaplikoval zdaleka všechno, ale spousta mechanik je prostě výtečných.
Autorská citace #4
18.5.2007 18:20 - Sičák
Dalcor: My jsme podle toho i chvíli hráli, určitě jsme neaplikovali všechno co se v C&T objevuje, ale musím říct, že to od klasického ADnD byl rozhodně krok kupředu. Už se těším jak si nad článkem zavzpomínám.
Autorská citace #5
19.5.2007 11:29 - alef0
Podla mna by to bol zaujimavy clanok - aspon by bolo vidiet ten plynuly prechod.
Mohol by si potom zhodnotit aj zlozitost? Teda ako velmi sa suboj skomplikoval, predlzil a podobne?
Autorská citace #6
19.5.2007 11:31 - Dalcor
Aye - jenže já to hrál tak před 8 lety naposledy... Navíc jsem také neaplikoval všechno ;)
Hele Alnagu bude ADnD do non.D20?
Autorská citace #7
19.5.2007 12:05 - Alnag
Ne. ADnD je přece odjakživa na d20.cz Nebo se snad v ADnD nepoužívá dvacetistěnná kostka?
Hint: d20 =/= d20 systém. :-)
Autorská citace #8
19.5.2007 12:07 - Dalcor
No já se ptám protože v době uploadování ADnD článků non.D20 nefachalo. OKEJ. Někdy to sepíšu - teď mám uzávěrky na čtyři články do časopisů a dvě knížky pro Fantom Print, takže snad příští víkend se k tomu dostanu...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.075401067733765 secREMOTE_IP: 100.26.35.111