Prostředí

Rytíř
25.1.2008 09:21
Vítejte na přednášce o umění tvorby očarovaných a magických válečných strojů. Mé jméno je Dorland; oslovovat mě budete Mistře Dorlande. Až dokážete na poli konstrukčně-válečném to co já, i já vás na oplátku nazvu Mistry!
Autorská citace #1
25.1.2008 09:21 - Rytíř
Hele, mě by docela zajímalo, co si o tom myslíte :) Je to pravda magie zas trochu (hodně) jiná, než třeba Jersonova - tohle je pojetí abych tak řekl těžce Dndýčkové.
I když tam nejsou žádná čísla, přesto se zeptám - přijde vám to moc silné, ty efekty střelby magických válečných strojů? Akorát? Slabé?
Autorská citace #2
25.1.2008 12:26 - Lokken
No na můj vkus je to až moc silné(alespoň na první dojem) a nedefinované...
Autorská citace #3
25.1.2008 17:38 - Vaeranias
A co takhle gnomsky gatling? Neboli otacejici se buben, kde se vzdy nahore v otvoru objevi hulka missilovka a vypali podle typu 1 az 5 strel na urceny cil, 6 a vice ran za kolo podle bubnu? V komorach jsou gnomi kouzelnicti ucni s hulkami, palici jednou za kolo. U "prirucnich" verzi jsou gnomi nahrazeni skritcimi (pixie apod) prvolevelovymi sorcerery. Existuji i varianty metajici jine spelly, napriklad kyselinove sipy s tim, ze kazdy sesty je flaming arrow jako trasovaci strela pro presnejsi palbu, zejmena v noci >-). Standardni kapacita je 300 vystrelu, behem dvou kol tak dokaze strelec vypalit minimalne 12 strel (12d4+12) u zakladniho modelu, u modelu To Pgun je to az 60 strel (60d4+60), v jednom kole zabije dva obry. Objednavky prosim pisemne, u prirucnich zbrani je cekaci doba rok a se skritky je treba uzavrit separatni smlouvu. :-)
Autorská citace #4
25.1.2008 17:42 - Vaeranias
Myslim, ze pro high-magic a high-fantasy settingy se Rytir drzel jeste zpatky. Pokud nekde magie doslova kape ze vseho mozneho, tak by nedavalo smysl, kdyby nebyla uzivana v oblehacich a valecnych strojich. Kazdy vojevudce by byl radsi za stroj obsluhovany nizkolevelovym kouzelnikem nebo prostymi vojiny nez za jednoho, byt mocneho, maga, ktery muze a nemusi poslouchat a porad jedna, jako by velel on.
Autorská citace #5
25.1.2008 17:43 - Alnag
Vaeranias: Ta představa je tak krutně brutální, že jsem málem spadnul ze židle. :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.05978798866272 secREMOTE_IP: 44.192.53.34