Prostředí

Alnag
16.1.2007 11:55
Drowové a jiní záporáci
U příležitosti pohledu na dnešní díl Anvalianina deníku mne tak napadlo... jaký máte vztah k Drowům event. jiným variacím klasických ras do zlé podoby? Myslíte si, že Anvalian je správný drow? Máte rádi Drizzta nebo ho nesnášíte?
Autorská citace #41
24.4.2008 17:01 - Dalcor
a ona je místo toho drevokocůr, což?
Autorská citace #42
24.4.2008 17:09 - Alwaern
To by sme mohli použít jako alternativní překlad. :D Už si píši do deníčku. Ještě má někdo podobný nápad jako zde přítomný Dalcor?
Autorská citace #43
24.4.2008 17:12 - Alnag
Vy ste všichni veverice... tohle má být o drowech a jiných zlounech, takže pokud nemá někdo příklad nějaké pekelné šavlozubé veverky, metající magické střely at-will nebo nějaké, která vběhne paladinovi pod brnění a ten pak udělá nový rekord v sundavání plátové zbroje (jako free action, považte...) tak nevím, nevím.
Autorská citace #44
24.4.2008 17:16 - Dalcor
Samozřejmě že mám na ymsli především Soudruha Ořeškova (Comrade Nutskyi) ze hry Squirrels Attack. Jedná seo veverku, která se narozdíl od všech ostatních musí vloupat do domu farmáře, ne aby jako ostatní heldali důležité ořechy, ale aby přinesl svým soudruhům opisy děl Marxe a Engelse. Tento veverčák je skrytý nepřátel butžoazního zřízení veverčí říše a jejím šlechticům.
Autorská citace #45
24.4.2008 17:23 - Jiron
Moji favoriti v tomto směru jsou Space Marines/Chaos Space Marines ve WH40K. Mě se strašně líbí, že pominu-li počet končetin a to co každý z jejich bohů očekává jsou všichni stejní a dělají úplně stejná zvěrstva... A když tak Dalcor zmiňuje SOudruha Ořeškova tak jsem od něj slyšel o nějakém tom hraní...
Autorská citace #46
4.12.2011 17:19 - Cvalimír
Mně osobně Drowové nic neříkají, naopak jsem na drowy silně alergický. Dokonce více než na vlkodlaky a to je co říct. Za prvé mi prostě nesedí to jak se většinou do daného světa zasazují. Za druhé většina PJů, která je používá, je na ně celkem vysazená a staví je do role "nepřemožitelných" což je podle mne pěkná hovadina. Možná kdyby se jejich pojetí tak nehrotilo, mohlo by to být lepší, ale jak říkám, mně naprosto nic neříkají. Toť můj názor :-)
Autorská citace #47
4.12.2011 18:35 - Vojtěch
Mno, trocha nekromancie a další záporák je na světě :)

Drowové jsou individuálně zpravidla celkem mocní, což by měli asi být všichni ti dvousetletí elfové, kteří se prodobrodruhovali do toho věku, ale což. Mě drowové začali zase bavit na Golarionu (pathfinder), kde z nich oprášili pavučiny a místo toho znich udělali démonologisty/survivalisty/supermancisty, keré drží na uzdě malé počty spíš než nějaká osminohá potvora.
Autorská citace #48
10.2.2018 12:30 - ShadoWWW

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.071810007095337 secREMOTE_IP: 44.222.146.114