Prostředí

sirien
10.1.2009 17:45
V této sérii naleznete různé pseudonovinové bulvární články, které můžete využít buď jako inspiraci, nebo přímo jako materiál do her typu World of Darkness, Esoterorists nebo jiných urbanfantasy.
Autorská citace #1
14.1.2009 15:03 - Sathel
No, nebýt toho zápatí, tak je to o ničem... Takhle to ujde. Být kolegyně, či přítelkyně daného reportéra, měla bych hned, co dělat :-)

Dobrá práce :-)
Autorská citace #2
14.1.2009 16:39 - Sosáček
Byt kolegyne nebo pritelkyho toho reportera, tak jsi dalsi na rade ...
Autorská citace #3
14.1.2009 17:16 - sirien
To by byl o důvod víc začít něco dělat, ne? :)

to zápatí bylo od začátku osa toho článku, úmyslně sem chtěl aby to vypadalo ža autor hodně tuší, ale vlastně nic neví, nicméně je na dobré stopě, a potom...

záměr při psaní byl, aby ST tenhle článek vytáh už v průběhu hry třeba jako náznak že když hráči pudou tomuhle reportérovi po stopě tak můžou něco najít...

tak doufám že se to povedlo :)

EDIT: U Jersona by mohlo jít o článek směřující k odhalení Omegy :)) nebo nějaké její konkurence...
Autorská citace #4
14.1.2009 17:30 - Sosáček
Pockej, Omega jsou zoldaci?

Nahle me ta hra mnohem vic zajima.
Autorská citace #5
14.1.2009 17:39 - sirien
Tak trochu, víceméně. Omegu založila OSN, nicméně její agenti operují skrytě a bez oficiálního zaštítění kohokoliv...
Autorská citace #6
14.1.2009 18:32 - Jerson
Jakže, nalezen s kulkami v těle? Takhle špatně nepracují ani agenci CIA řízené mimozemšťany, co si sem odskočili z německých základen na Marsu.

A žádná Omega neexistuje, takže v ní nejsou žádní žoldáci, Sosáčku. Je to doufám jasné (: )

Siriene Siriene, ani nevíš, jak blízko ses tím článkem trefil. Btw. kolik střel měl v sobě Akita? Chápu, že ti to (olovo) leží stále v žaludku :-)

No, ale teď vážně - takové nekonkrétní informace se nedají dát ani do bulváru. Chybí jasné obvinění, jasné jméno do třípalcových titulků, které vyprodá zítřejší náklad do posledního výtisku. S takovým článkem bych WanTova novináře vyhodil během dvou minut. :-)
Autorská citace #7
14.1.2009 18:40 - sirien
Během jedný minuty si ho vyhodil za docela zajímavej článek, tak to beru jako pochvalu :D
Popravdě noviny sou plný podobnejch oničem článků. A nikdo neřiká že ty články co sem píšu patřej na titulní stranu...
Autorská citace #8
14.1.2009 18:51 - Alnag
Něco mi říká, že Sirien je další na řadě... :o)
Autorská citace #9
14.1.2009 19:48 - sirien
nn, já vytvořil super ochranou strategii. Píšu o mázích, démonech, upírech, vlkodlacích, iluminátech a tak v pečlivě vytvořeném pořadí, takže se mi nic nestane, protože mě všechny tyhle organizace sledujou a hádaj se kdo mě dostane první, takže si bráněj v tom mě dostat, protože nevědí co vim a kdyby mě některá dostala tak může ode mě zjistit něco na ostatní, což si nelajsnou, ale nikdo mě nezabije, protože nechtěj přijít o možnost zjistit něco na ostatní...

(mě učili na postgraduálu v Bene Geseritu. Normálně berou jen holky, ale u mě udělali vyjímku pro vrozený talent (: )
Autorská citace #10
16.2.2009 14:08 - sirien
Pro potřeby dalšího článku jsem do zápatí přidal jméno autora článku.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.056859970092773 secREMOTE_IP: 54.226.25.246