Prostředí

pipux
28.5.2009 22:57
K: [Bulvár!] Démon se pomocí drogy zmocnil těla chlapce
V této sérii naleznete různé pseudonovinové bulvární články, které můžete využít buď jako inspiraci, nebo přímo jako materiál do her typu World of Darkness, Esoterorists nebo jiných urbanfantasy.
Autorská citace #1
28.5.2009 22:57 - sirien
HA! Výborně, někdo další :)
Líbí se mi jak je démon v nadpisu, ale v článku nikde. Vypadá to tak nějak pseudoserióznejc :)

(jen mi na konci trochu nesedí "zděsující smrtí". Spíš děsivou, ne?
Autorská citace #2
29.5.2009 00:27 - pipux
No, ten poslední odstaveček, to výrazivo "zemřel kněž zděsující smrtí", tak to je opravdu hrůza, zvlášť k vyslovení.
(většinou po sobě články pro zpětnou korekturu čtu, ale ne vždy se mi v autorském zaslepení o dokonalosti díla zadaří vypíchnout všechny špeky)

Pěkně prosím o rychlou korekturu "zděsující -> děsivou".
Autorská citace #3
29.5.2009 00:29 - Alnag
Pipux: Ty si to snad můžeš korigovat sám ne?
Autorská citace #4
29.5.2009 00:59 - pipux
Nene, mé pravomoce nesahají do vzdálených zemí za devatero řekami a osmero pivovary ...
Autorská citace #5
29.5.2009 01:01 - Alnag
Tak opraveno.
Autorská citace #6
29.5.2009 09:37 - sirien
Tvé pravomoce sahají k možnosti editovat veškreré diskusní posty a články na tomto webu - stačí dát "přidat/upravit článek" a najít si tam ten kterej chceš předělat, pak ho přepsat, dát znovu "upravit". Pokud už je zveřejněnej, tak tak i zůstane, jen se přepíše to co si v něm přepsal...
Autorská citace #7
29.5.2009 14:28 - pipux
sirien píše:
stačí dát "přidat/upravit článek" a najít si tam ten kterej chceš předělat, pak ho přepsat, dát znovu "upravit"

A podívejme, ono to tak skutečně funguje.

Doteď jsem na editaci článku chodil přes otevření článku a -> editovat článek #xxxx (jenže tam jsou i ty adminské věci typu datum a vlastnictví autorské ... což mi šlo jen na icaenelu, kde mám admin práva) ... výborně, takže už to dává smysl.
Autorská citace #8
29.5.2009 14:35 - sirien
Ten admin odkaz je pohodlnější cesta, to je všechno.
Autorská citace #9
30.5.2009 10:55 - Spize
Tenhle díl je fakt dobrej.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.064793825149536 secREMOTE_IP: 35.168.113.41