Prostředí

Nachtrose
22.6.2009 07:52
Eberron projekt
Dotaz na adminy: co vsechno je potreba, aby i Eberron dostal vlastni zalozku, tak jak to navrhoval tusim ShadoWWW v jine diskuzi?
Dotaz na vsechny: Meli by jste vubec zajem o samostatny projekt o Eberronu? A byli by jste ochotni nekdo ho spravovat, psat clanky ci prekladat zajimave materialy k nemu?

Pro ty, jenz o Eberronu nic nevi a chteli by:
Eberronsky zurnal
Eberronom
Dračie úlomky: Súboje, boje a duely ľavou zadnou
( clanky prelozil alef0 )
Autorská citace #1
22.6.2009 08:25 - Chrochta
Zájem by jistě byl. To ostatní je pochopitelně horší... Kdo má chuť překládat už překládá, kdo má chuť psát už píše.
Autorská citace #2
22.6.2009 08:49 - Rytíř
Co se vlastního projetku (té záložky) týče, tak vyžadujeme vlastně jen aktivitu. Jakmile má nějaký projekt dostatek článků, člověka co se o něj stará a vytváří nový obsah, má diskutující, které to zajímá, tak má místo na d20 slunci zajištěn.
Je ovšem pravda, že teď intenzívně promýšlíme budoucí podobu Dnd světů, protože jich je hodně a ne všechny jsou natolik živé, aby si zasluhovaly místo v záložkách.. ale to je detail, určitě tu vždy budou.

Jinak Eberron mě osobně nijak zvlášť neláká, alespoň zatím :)
Autorská citace #3
22.6.2009 18:21 - Alnag
Nachtrose: Přesvědčivá ukázka toho, že to stojí za to. Zkušenost ukazuje, že to chce někoho opravdu zažraného (nebo nejlépe skupinu lidí), kteří by se tomu dlouhodobě věnovali. U většiny lidí počáteční nadšení a optimistické očekávání narazí na tvrdou realitu (nižší než očekávané odezvy, přílišné práce/studia apod.) a poté projekty končí neslavně.

Pokud bude dost článků/diskusí atd. o Eberronu není problém je přesunout na projekt. Teď jsme ale spíš ve fázi, kdy projekty sesypeme dohromady (jak píše rytíř), protože lidé postupně docenili, že měli přílišná očekávání.
Autorská citace #4
22.6.2009 20:49 - alef0
Kedysi som bol vehementny propagator Eberronu, ale s rozpadom starej skupiny uz nemam az taky dovod hrat ani D&D, ani Eberron. Stale je mozne doprekladat Eberron Journal.

Jedina naplanovana vec, ktoru mam, je clanok do Drakkaru, ktory je uz napisany.
Autorská citace #5
22.6.2009 21:11 - Nachtrose
Alnag:presne toho se taky momentalne obavam
alef0:vzhledem k tomu, ze tvoje clanky tu jsou zatim jediny material o Eberronu, tak jsem o nich tak nejak uvazoval jako o prvnim materialu pro "projekt"
Autorská citace #6
22.6.2009 21:21 - Sethi
tak mně se eberron hodně líbí, ale když ho aktivně nehraju, asi bych se mu těžko věnovala.

mimo to o mně platí, že dokážu vyvinout mimořádnou aktivitu u věcí, kterými bych se zabývat nemusela, v okamžiku, kdy bych měla, padá veškerá činnost na bod mrazu =)
Autorská citace #7
23.6.2009 17:05 - Malfin
Já například o Eberronu nic nevím :(
Autorská citace #8
23.6.2009 20:51 - Nachtrose
Pridano nahore par linku na mistni clanky o Eberronu.
Autorská citace #9
24.6.2009 13:03 - pipux
No, minimálně si můžeme přidat "zahrát si kampaň v Eberronu" do nějakého toho svého osobního "tajného listu přání". Třeba na to dojde právě na srazu podzim09.

Ad Eberron projekt: Nachtrose, tak třeba začni :). Představ si ty kvanta článků na překládání, u kterých si výborně potrénuješ angličtinu ...
Autorská citace #10
24.6.2009 13:23 - Nachtrose
Moje anglictina je tak na urovni zaka 5 rocniku ZS. Ok, to mozna trochu prehanim, ale neni nic moc. Kazdopadne vic o tom zacnu premyslet, az si projdu 4E knizky. Ale namet na kampan se tu uz zacal rysovat, tak ho nejak zkusim dat do rozumne formy a vyvesit ho tu k diskuzi a dalsim navrhum.
Autorská citace #11
1.7.2009 16:33 - Lotrando
Tak jedna kampaň v Eberronu vypadá na spadnutí. patrně to teda odnesou piráti, ale kdo ví, třeba se nám ještě vrátí kapitán Blaze se svým lítacím škunerem.

jdu bastlit artificera
Autorská citace #12
1.7.2009 17:00 - Nachtrose
Lotrando píše:
třeba se nám ještě vrátí kapitán Blaze se svým lítacím škunerem


Mel bych toho pana znat?
Autorská citace #13
1.7.2009 22:15 - Lotrando
asi ne, to je takovej namachrovanej týpek z jednoho našeho dobrodružství
Autorská citace #14
2.7.2009 00:13 - Nachtrose
Jaky setting? Taky Eberron?
Autorská citace #15
2.7.2009 07:20 - Lotrando
To původní byl home made setting o pirátech, ale rozpadlo se to. Takže teď startujeme Eberron v obnoveném složení.

už aby byl update CB.
Autorská citace #16
2.7.2009 07:28 - Nachtrose
Uz jen par dni, to vydrzite ;-)

btw. o cem to bude u vas?
Autorská citace #17
2.7.2009 09:31 - Lotrando
Budeme mít poradu, tak snad něco vyleze, prozatím nevim, s cim GM prijde. mám ale pár návrhů, se kterýma zkusim prorazit.

namátkou.

- udělat signaturní magickej předmět, kterej má postava od počátku a nemění se. na typu nezáleží, ale měl by vyjadřovat něco o postavě. v roli signaturního předmětu, může fungovat jakýkoliv magický předmět ze hry.
- družinovej artificer pak tuhle záležitost upgraduje v průběhu tažení. s možností dělat předmět teoreticky level+3, později level+4 by to neměl být problém, uvidíme ale, jak to půjde s penězy (surovinami). výhoda - nemusí se měnit předměty a řešit "náhodné" nalezení toho správného. předměty mohou hrát roli v příběhu, nebo minulosti.

koncepce

- seriálové hraní, alespoň zpočátku, krátké epizody s jasnými konci
- asi tam časem půjde o nějakou tu lítací loď, moje postava ji rozhodně bude hledat :)
- otázkou zůstává jestli Stormreach nebo Sharn
- hodně zajímavý, alespoň pro mě jsou i ti nemrtví elfové
Autorská citace #18
2.7.2009 12:14 - Ebon Hand
Horacio v minulý hře zavedl předmět, který postavu spojuje s rodinou a tradicí, funguje to jako atribut, takřka všichni si vybrali kouzelný předmět, jakési rodiné stříbro, co se dědí v rodině a bylo to moc fajn.
Autorská citace #19
3.7.2009 13:13 - Lotrando
Napadá někoho jak překládat název města Stormreach (místo kam dosahují bouře, nebo už ne?) sry for my english :)
Autorská citace #20
3.7.2009 13:15 - Alek
Hromosvod? :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.090574026107788 secREMOTE_IP: 18.119.107.96