Prostředí

Nachtrose
30.6.2009 00:29
Pro některé je svět Eberronu těžce stravitelným, pro jiné zase vítaným osvěžením, či změnou. Hlavně pro tu druhou skupinu je adresován tento článek.
Hlasovat může jen přihlášený uživatel.

Loď kapitána Gilgameshe by měla nést jméno:

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Jitřenkakladné body1
Večernicekladné body2
Syberis ( the dragon above )kladné body4
Sidurikladné body1
jiné ( navrhněte )kladné body0

Nejvhodnější povolání pro šviháckého dobrodruha a korzára je podle vás:

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Fighterkladné body0
Roguekladné body1
Rangerkladné body0
Bardkladné body7
multi/hybrid class ( jaký? )kladné body2
jiné ( jaké? )kladné body1
žádné, použit nějaký zajímavý vzor jako u monsterkladné body1
Autorská citace #61
6.7.2009 07:57 - Nachtrose
Yashamaru píše:
doporucena literatura :)


Spis takrka povinna :-) Uz jsem to pred casem cetl, asi to budu muset oprasit.
Autorská citace #62
6.7.2009 10:33 - Lotrando
já to často používám, jen si dejte bacha, aby jste to nenaplánovali moc do detailu. ono to trošku svádí a ztrácí se pak dost volnost rozhodování. družina něco chce a vy máte vymyšlený tak zajímavý zvrat, že je vám líto je k tomu nedokopat :). ten materiál je prostě dobrý sluha, ale velmi špatný pán :)
Autorská citace #63
6.7.2009 11:28 - Nachtrose
Nemam jeste skusenosti s tim, jak moc je to aplikovatelne, ale urcite minimalne cast zvratu by mela jit udelat jaksi nezavysle, pripadne jen s jednou podminkou. A pak by sel onen zvrat napasovat na konkretni situaci ( jak uz tady na kostce bylo ostatne nekolik krat psano ). Tim by meli jednak postavy aspon pocit slobody a druhak bych jako GM mohl pouzit sve "genialni" a pracne vymyslene zvraty ;-)
Autorská citace #64
6.7.2009 23:14 - Chrochta
Přehled mám, ale zkušenosti ne. Radši Čtu než Hraju, a jsem požehnán/ proklet vynikající pamětí na něco.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.07932710647583 secREMOTE_IP: 3.226.254.255