Prostředí

Nachtrose
30.6.2009 00:29
Pro některé je svět Eberronu těžce stravitelným, pro jiné zase vítaným osvěžením, či změnou. Hlavně pro tu druhou skupinu je adresován tento článek.

Loď kapitána Gilgameshe by měla nést jméno:

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Jitřenkakladné body1
Večernicekladné body2
Syberis ( the dragon above )kladné body4
Sidurikladné body1
jiné ( navrhněte )kladné body0

Nejvhodnější povolání pro šviháckého dobrodruha a korzára je podle vás:

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Fighterkladné body0
Roguekladné body1
Rangerkladné body0
Bardkladné body7
multi/hybrid class ( jaký? )kladné body2
jiné ( jaké? )kladné body1
žádné, použit nějaký zajímavý vzor jako u monsterkladné body1
Autorská citace #61
6.7.2009 07:57 - Nachtrose
Yashamaru píše:
doporucena literatura :)


Spis takrka povinna :-) Uz jsem to pred casem cetl, asi to budu muset oprasit.
Autorská citace #62
6.7.2009 10:33 - Lotrando
já to často používám, jen si dejte bacha, aby jste to nenaplánovali moc do detailu. ono to trošku svádí a ztrácí se pak dost volnost rozhodování. družina něco chce a vy máte vymyšlený tak zajímavý zvrat, že je vám líto je k tomu nedokopat :). ten materiál je prostě dobrý sluha, ale velmi špatný pán :)
Autorská citace #63
6.7.2009 11:28 - Nachtrose
Nemam jeste skusenosti s tim, jak moc je to aplikovatelne, ale urcite minimalne cast zvratu by mela jit udelat jaksi nezavysle, pripadne jen s jednou podminkou. A pak by sel onen zvrat napasovat na konkretni situaci ( jak uz tady na kostce bylo ostatne nekolik krat psano ). Tim by meli jednak postavy aspon pocit slobody a druhak bych jako GM mohl pouzit sve "genialni" a pracne vymyslene zvraty ;-)
Autorská citace #64
6.7.2009 23:14 - Chrochta
Přehled mám, ale zkušenosti ne. Radši Čtu než Hraju, a jsem požehnán/ proklet vynikající pamětí na něco.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.085862874984741 secREMOTE_IP: 54.175.59.242