Prostředí

schleitr
12.4.2010 18:24
Fantasy Setting Search
Není někde přehled návrhů z výběrového řízení na nový DnD setting?Docela by mě zajímalo co konkurovalo Eberronu....
Autorská citace #1
13.4.2010 06:38 - ShadoWWW
Nový setting bude Dark Sun. Vyjde v srpnu. Další setting (Sci-Fi) vyjde v říjnu - Gamma World.

O settingu příštího roku se zatím jen spekuluje. Vypadá to nejspíš na Dragonlance nebo zcela nový svět vytvořený pro 4E.
Autorská citace #2
13.4.2010 08:24 - Blaine
schleitr: Eberronu nic nekonkurovalo, Eberron byl skoro do 4ed pripraveny, stacilo do nej sahnout relativne malo. Narozdil od Forgotten Realms, ktere prekopali uplne. A letos vyjdou ty veci, o kterych pise ShadoWWW.
Autorská citace #3
13.4.2010 08:50 - Nachtrose
Blaine, SHadoWWW: jestli on schleitr nema na mysli tu puvodni soutez, jejiz vitezem byl prave Eberron. Tehdy jeste pro 3.x. Kazdopadne pokud me muj omezeny prehled neklame, tak snad zadny jiny setting z one souteze vydan nebyl.
Autorská citace #4
13.4.2010 09:32 - Blaine
Nacht: Aha, tak to jo. No jestli nahodou nekdo zjisti, kde by se dali aspon nejake casti tehle settingu najit, tak hop jsem s odkazy, docela rad bych se na to take podival:)
Autorská citace #5
13.4.2010 11:23 - Alnag
Vím, že jeden ten setting byl publikovaný nakonec někým jiným... ale už si moc nevybavuju jméno, resp. se mi to plete s něčím jiným. A potom o svém settingu psal na blogu kdysi Ryan Dancey a to bylo něco jako, že postavy jsou něco jako "proto-hrdinové". Před nimi nebyli žádní jiní a oni vůbec poprvé objevují magii a kouzla si budou pojmenovávat po sobě (no more Mordenkainen) a tak...
Autorská citace #6
13.4.2010 11:28 - pipux
http://www.rollspel.nu/forum/files/24-173245-set.doc
http://www.wizards.com/dnd/article.asp?x=dnd/dx20021015x

Píše:
In 2002, Wizards of the Coast announced a contest to find a new campaign setting for their D&D game, dubbed the Fantasy Setting Search. From a field of over 11,000 gamers who sent in one-page descriptions of their worlds, one of Rich Burlew's four entries was chosen as a finalist. ..... His entry in the setting search remains the unpublished property of Wizards of the Coast, and Burlew is prohibited from discussing it by a non-disclosure agreement.


Takže z toho zřejmě nic nebude ...
Autorská citace #7
13.4.2010 13:28 - Blaine
Alnag: to zni docela dobre.
pipux: kazdopadne ty desetistrankove nastrely by snad mohly byt nekde dostupne.
Autorská citace #8
13.4.2010 13:30 - alef0
Ak myslíš tu praprasúťaž, kde vyhral Keith Baker s Eberronom, tak prvé tri settingy v poradí sú predmetom utajenia a sú predmetom vlastníctva Wizardov. Wizardi si ich nechali v zálohe, pre strýčka Príhodu.

A áno, vie sa tiež, že Rich Burlew (autor Order of the Stick) je medzi tými troma, ale o podstate settingu sa nevie vôbec nič.

EDIT: Aha a som nevedel, že sa vie aj meno tretieho človeka, tu je s ním rozhovor.
Obávam sa teda, že v tomto naozaj z toho nič nebude.
Autorská citace #9
13.4.2010 15:02 - schleitr
Na mysli jsem měl ru praprasoutěž pro 3.edici.Jestli třeba na v Dungeonu nebo na wizards nebyl článek "S toho jsem vybírali" nebo jestli si nkědo nevylíval srdce "Takovou úžasnou věc jsem jim poslal a oni to odmítli."
Celkem překvapivé,že to wizardi tají.
Autorská citace #10
13.4.2010 16:22 - alef0
Pre poriadok: Eberron vyšiel už pre 3.5ku.

Tí, čo neprešli, si vylievať srdce môžu (a možno si aj vylievali), ale to bude rozhádzané po blogoch. Z prvej trojky si vylievať srdce nik nemôže, zakazuje to dohoda, dokonca ani v náznakoch nepovedali, o čom boli ich svety. Wizardi sú navyše v prelomových veciach majstri utajenia, aby udržali moment prekvapenia.

A čo sa týka zvyšku: Wizardi by nerobili reklamu pre niečo, čo im neprináša priamy úžitok.
Autorská citace #11
11.6.2010 22:15 - ShadoWWW
Pravděpodobně jste už mnozí četli včerejší článek o Dark Sun 4E. Kdo ne, může si ho přečíst.

Přijde mi, že DS4E bude povedený.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.062416076660156 secREMOTE_IP: 44.222.212.138