Prostředí

Alnag
4.7.2011 18:11
Autorská citace #1
4.7.2011 18:11 - Geralt
Parádní článek, díky! Ta postapo atmosféra zhroucené civilizace prolnutá hrůzami z Vnější temnoty by se skoro dala krájet... až se mi z toho sbíhají chutě něco takového jednou v Esoteroristech zahrát.

Mimochodem, ta pasáž s Velkým třeskem je z pohledu Esoteroristického universa geniální!
Autorská citace #2
4.7.2011 18:33 - Alnag
Atmosféra je super, ale myslím si, že mnohem větší dopad to bude mít, pokud hraješ Esoteroristy dlouhodobě s nějakou skupinou a na závěr (po mnoha předchozích epizodách) si dáte tohle. To je podle mne opravdový dělobuch. :)
Autorská citace #3
13.7.2011 17:36 - Ebon Hand
To je hustý. Esoteroristi se mi líbili a zakončit to takhle, to musí být hukot.
Autorská citace #4
14.7.2011 00:16 - sirien
Ebon Hand píše:
To je hustý. Esoteroristi se mi líbili a zakončit to takhle, to musí být hukot.

Hlavně si vem ta kampaň po tom - de facto by to vypadalo jako Conanovské Sword and Sorcery, s mocnými mágy kteří vládnou městům která jsou obklopena pustinami a příšerami, jen sem tam zbytky technologií, které se pomalu vytrácejí...
...agenti musí posbírat sami sebe, dostat se k nejbližšímu chackpointu, obnovit struktury, vyčistit okolí, zrekrutovat další...

...jen mi přijde že vzhledem k prostředkům, kterými Ordo Veritatis vládne, by ho tolik nestálo vybudovat pár skutečných krizových základen rozprostřených po světě a vytvořit mezi agenty systém včasného varování "sype se nám to, kdo je mimo dosah a nemůže pomoct, ať okamžitě vypadne z města do libovolné díry světa, nepřijdou-li další instrukce, sejděte se v outpostu...
Autorská citace #5
14.7.2011 12:40 - Ebon Hand
právě na to koukám, že vzhledem k zázemí OV, jim určitě zázemí zůstane, různé ukryté zbrojní sklady a základny. Pak se pustí do nahánění mágů s božkými schopnostmi a démonů z masa a kostí. Přitom budou sami štvaná zvěř.
Fakt hustý. Ta představa mi přijde velmi lákavá.
Autorská citace #6
14.7.2011 12:46 - Alnag
Možná, že někdy bych mohl nějakou kratší Eso-kampaň s tímhle koncem udělat. :)
Autorská citace #7
14.7.2011 15:57 - Ebon Hand
Zní to jako fakt epic šílenost.
Úplně se vidím jako postava, jak pražím kulometem do shromáždění teroristů ze střechy hummeru v uličce u náměstí. Kolega právě laserem označkoval podium a čtveřice Mavericků z našeho posledního vrtulník již spěchá k cíly.
Strašlivá kakofonie výbuchů rve bubínky, kolem padají cáry rozervaných těl, z ohnivého pekla vychází silueta kněze obklopeného bublinou aury podobnou vodní hladině.
"A kurva, dneska to nevyšlo.. Padáme."
Gumy kvílý a řidič sotva zvládá kličkovat mezi dopady obrovských trosek budov vrhaných po nás knězem. Pod koly zachroupalo jakési mnohoruké monstrum, všichni v autě nadskočili a pak se začali připitomněle smát.
Po půlhodině si otvírám konzervu deset let starých fazolí a za jízdy je studené cpu do huby.
"Do prdele, jak to řídíš, podívej se jak vypadám, mám vod toho celou střepinovku!"

Do toho bych šel, i ta hra na Dálavě se mi moc líbila.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.082175970077515 secREMOTE_IP: 54.208.238.160