Prostředí

ShadoWWW
7.8.2013 05:55
The Sundering [Forgotten Realms]
Svět Forgotten Realms přečkal v minulém století jednu katastrofu za druhou, od Doby nesnází po Mor kouzel. Čas od času otřes změnil panteon, svrhnul národy a vládce, a dokonce změnil geografii světa.

Nyní se svět otřásá a mění znovu - naposled.

VIDEO

Svět potřebuje hrdiny, aby zajistili, že úsvit nového věku bude jasný a plný naděje, kde dobro stále svítí proti temnotě. Nyní uposlechni volání a proměň svůj příběh v legendu!

Více se dozvíš na portálu The Sundering.

--------------------
Tuto velkou změnu plánovali R.A. Salvatore a Ed Greenwood od chvíle, kdy v roce 2008 Mor kouzel "zničil" starý Forgotten Realms. Nyní přichází chvíle obnovy, do které jsou zapojeni samotní hráči a jejich činy ovlivní dějiny Forgotten Realms. Můžete se zapojit i vy!
Autorská citace #1
7.8.2013 13:47 - Almi
Na odkazu, který ShadoWWW uvedl výše, je mapa Baldurs Gate. Tuhle mapu a ještě víc uvidíte i na chystaném DnD Day v neděli 18.08.2013 v Mephitu.

Pokud se někdo chcete hraní The Sundering účastnit, dejte mi vědět, ideálně formou PM. Vypadá to jako zajímavý projekt a byla by škoda, si tohle nechat ujít...
Autorská citace #2
8.8.2013 10:57 - Me-dea
Ta mapa je fakt dobrá, neměl by ji někdo prosím ke stažení?
Autorská citace #3
8.8.2013 20:25 - Assassin
Me-dea píše:
Ta mapa je fakt dobrá, neměl by ji někdo prosím ke stažení?

Taky jsem ji chtěl, tak jsem si napsal skript, co mi ji stáhl a poskládal přímo z té Google maps aplikace v nejdetailnějším zoomu. Doufám, že se nedopouštím něčeho nelegálního:P, ale když už ji mám, tak se podělím.

https://dl.dropboxusercontent.com/u/109760987/map2.jpg

Pozor má asi 30 MB, kdyby někdo z nějakýho důvodu toužil přímo po tom stáhnutým, dále nekomprimovaným souboru PNG o velikosti 108 MB, tak napište.

EDIT: doporučuju ten link zkopírovat a napsat v jiným okně prohlížeče. D20 si otvírá obrázky po svým.
Autorská citace #4
9.8.2013 09:40 - Almi
Assassin: Super, díky. Jinak, tahle mapa, a ještě hezčí (okolo s rámovanými obrázky řady místních lokací), je k dispozici v DM kitu. Ale i hráči dostanou tohle mapu ve formátu A4. Tu naskenuju a taky někam postnu...
Autorská citace #5
12.8.2013 08:57 - Me-dea
Díky moc Assassine
Autorská citace #6
12.8.2013 10:34 - ShadoWWW
SCAN materiálů pro Muder in Baldur's Gate. Zejména pro ty, co se chtějí podívat na toto dobrodružství a nemají možnost se k němu dostat.
Autorská citace #7
27.11.2013 13:50 - Assassin
https://dl.dropboxusercontent.com/u/109760987/mapa.png

Vytáhl jsem si další mapu ze série The Sundering. Originál zde: http://www.wizards.com/dnd/sundering.aspx#dnd/sundering/main/6

Formát PNG, velikost 50MB.

Děkuji ShadoWWWovi za upozornění na ni.

EDIT: doporučuju ten link zkopírovat a napsat v jiným okně prohlížeče. D20 si otvírá obrázky po svým.
Autorská citace #8
9.3.2016 13:48 - ShadoWWW
Tak pátá edice nám začala rokem 1489 DR, ve kterém se odehrává dobrodružství Hoard of the Dragon Queen. Princes of the Apocalypse se odehrává v roce 1491 DR. SCAG se odvolává nejdále na rok 1495 DR. (Což je nejspíš "nejaktuálnější rok".) Zaujalo mě, že každý z roků je nějak pojmenovaný a jasná reference na rok 1492 v našem světě. :-)

1489 DR — "Year of the Warrior Princess" - dobrodružství HotDQ
1490 DR — "Year of the Star Walker's Return"
1491 DR — "Year of the Scarlet Witch" - dobrodrusžví PotA
1492 DR — "Year of Three Ships Sailing"
1493 DR — "Year of the Purple Dragons"
1494 DR — "Year of Twelve Warnings"
1495 DR — "Year of the Tyrant's Pawn"
Autorská citace #9
9.3.2016 14:12 - Vojtěch
Ve Faerûnu má každý rok nějaké jméno od té doby, co Alaundovi louplo v bedně a začal smolit jména roků a k nim připojené proroctví. To kolem nich byl vystavěn Candlekeep. To je součást lore světa už od té doby, co ho Ed Greenwood sepsal tuším.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10508108139038 secREMOTE_IP: 54.198.134.104