Prostředí

sirien
5.11.2013 16:33
Někdy to je jen tak, jindy to je v kontextu... ale někdy člověku prostě přijde na mysl něco, o čem ví, že to je dobrý nápad. Mě teď napadlo udělat sérii bulvárních článků jako materiálů pro RPG. V tomto článku bych ji rád uvedl, něco k ní řekl a popsal, jak s ní zacházet.
Autorská citace #1
5.11.2013 16:33 - sirien
pokud by někdo toužil po nějaké chutné inspiraci do postapokalypsy nebo do prostředí podobného Nádraží Perdidu...

http://www.zakazanapravda.estranky.cz/clanky/muj-vyzkum/co-vlastne-dychame_-kdo-drzi-ruku-na-kohoutech-s-kyslikem_.html

konspirační výroba kyslíku, světová vláda, která ho vypouští do měst kanalizacemi za pomoci práce otroků a která když jsou někde nevhodné problémy utáhne kohoutek, aby populace zkrotla...

EDIT: v diskusi k článku jsou také nějaké hezké perličky co by šly použít...
Autorská citace #2
5.11.2013 23:48 - A15
Kyslík totiž obsahuje nejenom vzduch, ale i další plyny jako například oxid, dusík, hélium a jiné tzv. "vzácné" plyny.
Mne se ve škole snažili zmást nějakým protonem, neutronem a elektronem a on je v kyslíku vzduch. A dokonce oxid. Člověk se stále učí.
Autorská citace #3
7.11.2013 10:34 - Ebon Hand
voe, tak to je hodně hutná stránka! :D Taky jsem zjistil, že mi ve škole celou dobu lhali!!
Autorská citace #4
7.11.2013 13:03 - Shako
No, dalsi clanky jsou taky zajimave - Zednari hackuji AZ-kviz. :-D
Autorská citace #5
8.11.2013 05:53 - Vojtěch
Panenko Marjá Skočická! Co já nešťastná osoba provedla, že se ke mě dostala taková hovadina. Ono nestačí, že jsem za zabedněnce v práci, když sedím vedle osoby, která me přesvědčuje o amerických základnách pod zemí, co vysílají vlny ruśící spánek a asi ještě dělají zemětřesení...
Autorská citace #7
6.8.2016 20:02 - Aegnor
Jsou v části "zatím vyšlo" opravdu všechny [Bulvár] články? Našel jsem minimálně jeden (Ruští okultisté ...), který tam zapsán není.
Autorská citace #8
5.5.2017 12:51 - Šaman
Muž (58) byl přes 20 let po smrti, aniž by si toho všiml!

Šokující případ se odehrál před pár dny v Klášterci nad Ohří. Místní rodák Arnošt K. byl při rutinní prohlídce prohlášen za mrtvého! A to není vše, ukázalo se totiž, že Arnošt byl po smrti již přes dvacet let!

Lékař, který preventivní prohlídku prováděl byl podle svých slov naprosto v šoku: „Ten chlap přišel a byl normálně mrtvej.“ Okamžitě si povolal na pomoc konzultaci a přivolaný přední klášterecký dermatologický odborník, dr. Lhotecký, nám k tomu doplnil: „Nikdy jsem nic takového neviděl. Podle stupně ztuhlosti tkáně, musela smrt nastat již před dvaceti lety. Dvaceti jedna lety, abych byl přesný.“

http://pohrom.cz/2016/04/22/muz-byl-pres-20-let-po-smrti-aniz-si-toho-vsiml/
Autorská citace #9
5.5.2017 13:07 - Vojtěch
Nemá měřit tep na protéze :P
Autorská citace #10
10.5.2017 17:04 - A15
Normální tkáň by se po 21 letech rozpadla, ne? Tedy pokud by se nejednalo o nemrtvého... a jestli dotyčný pozná, jak dlouho je nemrtvý "starý", tak je to zkušený nekromant a žádný dermatolog!
Autorská citace #11
10.5.2017 17:53 - Šaman
Právě proto by se tam měl poslat speciální vyšetřovací tým složený z detektiva, kněze a vojáka speciálních jednotek se zásobou stříbrných kulek.
Autorská citace #12
13.3.2018 12:49 - Ebon Hand
Temné bytosti opět našeptávají!
Vydloubla si oči vlastníma rukama
Autorská citace #13
19.4.2018 20:36 - Gurney
Když si takhle u Homeland Security zažádáte o zprávu o působení extremistických skupin, a ta vám dojde v souboru EM_effects_human_body.zip a obsahuje i schémata ilustrující ovládání mysli na dálku pomocí psychotronických zbraní.

Myslím, že v Task Force VALKYRIE někdo dostane solidní čočku.

Ebon Hand píše:
Vydloubla si oči vlastníma rukama

Tyjo, jestli je to pravda (novinky a po rychlém checku mi přijde, že to všichni přebíraj z jednoho stejného článku), tak slečna dala frázi "už se na to nemůžu koukat" úplně nový význam...
Autorská citace #14
19.4.2018 21:39 - sirien
Si totálně mimo. Virtual adepti se zjevně nabořili do technokratické sítě a vyhodili ven nějaký join project mezi Void Engineers a NWO. Máš ale pravdu v tom, že za tenhle leak někdo dostane čočku - otázka je kdy a kdo protože obviňování za tohle nejspíš skončí malou byrokratickou občanskou válkou kdy to NWO bude házet na VE a naopak a dost možná to skončí až před Technokratickou arbitráží. Syndicate bude nadšenej z toho kreditu co získá tím jak se v tom sporu bude prodávat na obě strany...
Autorská citace #15
21.11.2018 10:21 - Maelik
Autorská citace #16
14.3.2019 21:14 - sirien
Autorská citace #17
19.3.2019 18:23 - Maelik


...celkem dobrý námět na zápletku, ne?
Autorská citace #19
18.6.2020 20:27 - Count
Chystám dobrodružství, kde postavy budou bojovat se vzbouřenci o úrodu, jinak jejich město pojde hlady. Strašáci a podobní "crop harvesting" tvorové budou na každém rohu a tohle mi jde přímo do rány. Díky.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.061586856842041 secREMOTE_IP: 54.197.64.207