Prostředí

Belbog
11.8.2016 17:48
Váš oblíbený žánr pro RPG
Jaké herní žánry (fantasy, sci-fi atd.) a styly (důraz na akci, děj, psychiku postav atd.) preferujete, respektive byste preferovali u herního systému, který je v tomto směru bez omezení?
Udělal jsem na toto téma dotazník na Vyplňto - https://zanry-pro-deskova-rpg.vyplnto.cz/ - a moc bych vás prosil o jeho vyplnění. Sem můžete psát podrobnější a zasvěcenější komentáře, případně dotazy na mou osobu.
Děkuji
Autorská citace #61
13.8.2016 22:18 - Aegnor
Belbog píše:
Já myslel, že to z toho tak nějak vyplývá. Pardon :-)

O to v podstatě nejde. Jde spíš o slušnost.
Je velký rozdíl mezi "ahoj, chci po vás, abyste něco udělali" a "ahoj, chci po vás, abyste něco udělali kvůli tomu, že mi to pomůže s tímhle a tímhle".

Druhá varianta je mnohem příjemnější a "slušnější."
Autorská citace #62
13.8.2016 23:33 - sirien
Belbog píše:
Odpovědi budou zohledněny při výběru žánrů pro jednotlivá chystaná dobrodružství.

No vidíš. Ani to nebolelo, že ne? :)

No dobře, no, tak aby se neřeklo, tak Ti to taky vyplnim :)
Autorská citace #63
14.8.2016 00:04 - Vojtěch
Vyplnil, ale že by mě to tedy rozvášnilo :(

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.053869962692261 secREMOTE_IP: 52.91.84.219