Prostředí

Asyr
2.9.2017 14:08
Niaký naruto systém ?
Existuje niaký fuknkčný naruto-lore systém,okrem dosť stršieho a pre mňa aj nezrozumyteľného d20 modern ?

Vopred ďakujem za odpovede :D

Jakub
Autorská citace #1
13.9.2017 12:30 - Shako
Píše:
fuknkčný naruto-lore systém


Asi nerozumím, o jakým systém by se mělo jednat. Když to upřesníš/přeformuluješ, tak třeba budou i nějaké odpovědi.
Autorská citace #2
13.9.2017 13:03 - Aegnor
Neznám lore naruta, ale anime-style mocné postavy jsou třeba v Exalted.
Autorská citace #3
13.9.2017 13:06 - ElementLead
Tipnul bych si, ze requestovane je rpg zasazene do anime/mangy Naruto. Rychlej google search me odhalil, ze je neco v d20 systemu, coz bylo vylouceno v otazce. Easy way out odpoved bude asi FATE a setting odkoukat a pouzit ze serialu a wikipedie.

Jinak Naruto je tak proflaklej, ze ho znam i ja a to jsem k anime nemel vylozene odpor, ale nikdy jsem k nemu moc netihnul. Ale neprekvapuje me, ze to nekdo nezna, protoze nedavno jsem zjisil, ze muj boss nezna Batmana. :))
Autorská citace #4
13.9.2017 14:59 - Aegnor
ElementLead píše:
Ale neprekvapuje me, ze to nekdo nezna

Jako, jestli se vědomost "je to anime a je to o nějakým týpkovi, má to asi tři triliony dílů a už to skončilo" považuje za znalost Naruta, tak to znám. :D
Autorská citace #5
15.9.2017 15:50 - Vojtěch
A co zkusit nějaké systémy dělané přímo na anime, Jako Big Eyes, Small Mouth, nebo OVA?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.066183090209961 secREMOTE_IP: 3.226.254.255