Prostředí

sirien
21.11.2018 11:30
Autorská citace #1
21.11.2018 11:30 - Naoki
Nice.
CC Attribution, znamená to že se jedná o překlad nebo je to v podstatě takové shrnutí?
Autorská citace #2
21.11.2018 12:59 - Demonica
Moc pěkné.
Autorská citace #3
21.11.2018 14:00 - sirien
Naoki: je to můj autorský text, v podstatě svými slovy nějak přeříkávám informace z knížky a z nějakých videí okolo.

Technicky vzato obsah tohodle článku se překrývá s tímhle historickým a tímhle současnost popisujícím videem (podrobnější rozpis obsahu obou tady) plus obsahuje nějaké věci z tohodle pozdějšího (i když bez těch detailů o sektách a aktuální politice mezi Camarillou a klany, to už mi přišlo moc detailní - poznámky tady).

Ta dvě další videa (úvahy o podstatě upírů s poznámkami o klanech a jejich slabinách, nutkáních, krvavém běsnění atp. a navazující o krvi a sání krve, shrnuté zde a zde) mi tam stylově nezapadla, stejně jako bohužel ani to pozdější o Humanitě (poznámky tady, ale upřímně ta starší videa na tohle téma - tohle zejména, i když je vztažené ke starší edici a tak neobsahuje věci k touchstones atp. a pak trochu tohle s polemikou o dobru ve WoD - popř. něco z toho zmiňuje i tady - mi přijdou obsahově lepší a určitě stojí za to je vidět).

Páté o Maškarádě a způsobech jejího praktikování (poznámky tady) sem si říkal že tam dám, ale pak mi to přišlo jako zbytečně moc detailu, podobně jako to další video o klanech (obsah zde)

Jinak obecně k tomu světu sou cool samozřejmě všechna ta jeho videa, zejména jak sem už poznamenával jinde mám rád tu sérii s Malkaviánskym knížetem co začíná tady.

A když už tu shrnuju odkazy co padaly jinde tak se tu asi i hodí repostnout tenhle přehled co postoval dřív Shako: ofiko přehled edicí a jejich stylizací a tematických zaměření.
Autorská citace #4
21.11.2018 14:52 - Ebon Hand
Super, čtení se mi moc líbilo. Hned mě to zlákalo si zahrát. :-)
Autorská citace #5
21.11.2018 15:09 - LokiB
Jo, přidávám se, dobře a poutavě napsáno.
Autorská citace #6
22.11.2018 03:46 - Naoki
Kromě toho si to zahrát mě to zlákalo zfilmovat to :D
Autorská citace #7
22.11.2018 10:51 - Jerson
Taky bych si ty upíry už konečně zahrál, ale zatím to nikdy nevyšlo.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.18487310409546 secREMOTE_IP: 54.163.42.154