Prostředí

Autorská citace #1
9.9.2019 21:08 - ShadoWWW
Osobně bych si tohoto barda někdy moc rád zahrál.
Autorská citace #2
9.9.2019 22:19 - Sadako
Toto se líbí uživateli Sadako.
Zrovna nedávno jsem se s kýmsi bavila, že bard ala Marigold ze Zaklínače je fakt už nuda příšerná a že někdy musím spáchat barda-tanečníka.
Autorská citace #3
10.9.2019 08:49 - Caba
Do schématu Barda by se vešel i Krysař.
Autorská citace #4
11.9.2019 00:40 - Maelik
Sadako píše:
Toto se líbí uživateli Sadako.


To jsem rád.

ShadoWWW píše:
Osobně bych si tohoto barda někdy moc rád zahrál.

Kterého? Těch námětů na různé bardy je tam víc..

Caba píše:
Do schématu Barda by se vešel i Krysař.


Pravda.
Autorská citace #5
12.9.2019 15:59 - Dogafish
Ja zkousela vytvaret 2 postavy barda (pro DnD5e), avsak dosud jsem nemela prilezitost je vyzkouset v praxi.
1. Bard/Klerik - Postava byla zalozena jakozto support, ktery lecil hudbou. Prevazne zpev pripadne mala lyra ci fletna. Pravidlove byla zalozena na 1. levelu klerika lecitele a zbytek bardsky.
2. Malir/Skladankar - Postava byla nema. Pri kouzleni kreslila prsty ve vzduchu ruzne ornamenty, kvety ci geometricke obrazce. Dokazala skladat z papiru vlastovky ci origami, kterymi by sesilala nektera kouzla na dalku. Jeji zalibou by bylo kresleni si do deniku mista, ktera navstivila.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.074265956878662 secREMOTE_IP: 3.236.214.123