Střípky

Zaphod
23.10.2007 13:47
Něco pro zasmání
Doufám že to ještě všichni neznáte. Hodně povedená záležitost.
Hůlkový řád
16.6.2020 23:23 - sirien
Vaarsuvius: já ty stereotypy znám. Já jen tvrdim, že na ty archetypy vůbec nepasujou. Rozhodně ne tak, aby to bylo vtipný. A když ten vtip stojí na nadepsanejch osách, tak to s nima má společnýho hodně.

Jen řikám, že kdyby se někdo namáhal domyslet skutečně hodící se osy, tak by to bylo i vtipný.
17.6.2020 00:10 - Colombo
Proč je Neil Gaiman "The Lesbian"?
20.6.2020 12:31 - sirien
Protože Amanda je moc emancipovaná na to, aby měla za manžela chlapa?

20.6.2020 12:56 - Colombo
Píše:
Protože Amanda je moc emancipovaná na to, aby měla za manžela chlapa?

Well, not any more:

https://www.reddit.com/r/OutOfTheLoop/comments/gdud69/whats_up_with_the_divorce_of_amanda_palmer_and/
20.6.2020 13:40 - sirien
ah, well well well... tohle mě minulo. No, doufám, že se přes to Neil brzo přenese.
30.6.2020 06:17 - Xeth
Vážně nevážná hra herců z GoT. :)
Cast of Thrones
2.7.2020 01:18 - Colombo
V labáku budeme mít nového člověka. Neznám její jméno, ale je to level 3 statistician.

edit: nikdo v labáku to taky nepochopil:(
5.7.2020 03:18 - Naoki
Doctor: We had to remove your appendix.
JRR Tolkien: But that's where I explain why elves hate dwarves!

Her: My fantasy is eating whipped cream off each other, what's your?
JRR Tolkien: *big breath in*

Wife: Our beautiful baby girl.
Husband: She's got your eyes.
Wife: And your nose.
Gimli: And my axe.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.41611194610596 secREMOTE_IP: 3.235.22.210