Kultura

Zaphod
23.10.2007 13:47
Něco pro zasmání
Doufám že to ještě všichni neznáte. Hodně povedená záležitost.
Hůlkový řád
29.4.2010 08:31 - Shako
Sirien:
Chytej - druha verze titulku. Vic se mi libi prelozeny laundry fail a vic je tam podchycena pointa s fotkou z mladi...
Na druhou stranu se mi, zda ze netrefili MCBS, i kdyz ten ang orginal neznam.

sirien píše:
Jen ať si na FB hezky lezou a až dostanou facku, tak ať se poučej. KAŽDÝ dítě si nakonec na plotnu šáhne, že jo...

Njn, asi je to tak... Otazka je jestli FB neni moc velka facka...

sirien píše:
nastavit v profilu nějakou tu restrikci

Restrikci na FB? To tam vubec maji? A kdo by to delal? Vzdyt se ti lidi chteji sdilet!!:-)

Jerson píše:
Jako první odkaz na MaelströM, druhý ČSFD, pak teprve Facebook, ale jen díky tomu, že mám přidanou skupinu MaelströM.

A co presne si googlil za vyraz? Protoze, kdyz dam "jerson", tak o Maelstromu ani zminka.
I kdyz google byl mel to vyhledavani prispusobovat, tak je to mozna tim.
29.4.2010 08:38 - Sosáček
Nojo. Mam facebook profil. Akorat to nejsem ja. Parada, tim lip pro mne :)
29.4.2010 09:02 - Jerson
Shako píše:
A co presne si googlil za vyraz?

V soukromé zprávě.
29.4.2010 10:47 - SEB
tohle je nejlepší komik co znám: http://www.youtube.com/watch?v=ldY2s9fxuPs
29.4.2010 11:06 - SEB
ale trumfne ho jeden člověk. Je nadějnej a hodně se snaží, přesto o něm zatím moc lidí neví: http://www.gediman.cz/
29.4.2010 14:46 - sirien
Shako píše:
Restrikci na FB? To tam vubec maji?

yep. Pečlivě schovaný kdesi v options, některý věci to neumožňuje vůbec ("smyslem FB přece je... bla bla") a polovina ostatních funguje jen opticky, nikoliv fakticky.
29.4.2010 15:03 - Naoki
Píše:
polovina ostatních funguje jen opticky, nikoliv fakticky.

To by mě zajimalo jestli někdo kdo mě nemá v přátelích může zjistit co mám zrovna teď jako status. Nebo si měl na mysli něco jiného? (mimo ty fan pages které jsou fakt opruz)
29.4.2010 15:09 - sirien
prozačátek - na internetu neexistuje nic takového, jako je "zabezpečená informace". Takže ano - zjistit to lze, šlo by to zjistit i kdybys to měl v databázi zabezpečené CIA, otázka je jenom kolik úsilí to bude stát. A zrovna u FB se to docela vyplatí, protože když prolomíš zabezpečení, tak dostaneš nádherný soubor dat pro ilegální cílenou reklamu (rozuměj SPAM) za kterej Ti někdo velice rád velice dobře zaplatí.

Jinak popravdě řečeno nevim jestli zrovna tohle konkrétně jde nebo ne, zkusim se poptat až potkám nějakého schopnějšího programátora na škole co se na FB pohybuje.
29.4.2010 19:37 - wlkeR
No nevím jak ostatnim, ale mně ta diskuse o facebooku k zasmání nepřijde. Její současný vývoj, každopádně.
2.5.2010 21:03 - Nachtrose
Zeby tetovani pro Ušatku? ;-)



/edit: opraven link.
2.5.2010 23:19 - Radan
Uch, tolik chyb v jednom obrázku se snad dá udělat jenom úmyslně :). Ušatka (tímto se omlouvám, že ji oslovuji tak familiérně, ačkoliv ji neznám, ale nevím jak jinak) by musela být psychická masochistka...
3.5.2010 21:42 - sirien
Radan píše:
ačkoliv ji neznám, ale nevím jak jinak

Sethi (Sethillian)
3.5.2010 21:44 - Nachtrose
Ja nevim, mne jako nechemikovi na tom neprijde temer nic divnyho ;-)
3.5.2010 21:46 - Sethi
Ušatka si vystačí s nukleovými kyselinami uvnitř. Netřeba víc.

A je taková... jak to říct... zvláštně poskládaná, no.
4.5.2010 03:46 - Radan
sirien: díky, ale tu taky neznám ;-)

Nachtrose: Já jsem se právě strašně rozesmál (já teda nejsem chemik (aspoň se za něj nepovažuju), ale každej víme něco o nečem* :)), představa, že si to někdo nechá vytetovat a pak se na to podívá....směju se i teď....tam už se totiž nedá víc pokazit, taková tatérova pomsta :). ---prostě geniální obrázek

*-to že ty to nevíš nevadí, pokud to nepotřebuješ, ale že si to někdo nakreslí na sebe (naštěstí to vypadá na něco smytelného), tak bych čekal, že to bude alespoň dobře :) (osobně mi to připadá, že to má sloužit jako tahák pro nějakýho zoufalce v maturitním ročníku, který ale přestal navštěvovat hodiny přírodních věd někdy v sedmé třídě, a kterej je takovej zoufalec, že to i úplně blbě obkreslil :-))

Ušatá/Sethi/obě: Stejně to není moc hezkej obrázek ;-)
(jak píšeš, "zvláštně poskládaná" je velmi trefné, nemohl jsem na to dlouho přijít, když jsem se na to podíval, hnedka mě trknul jednovazný kyslík, tak si tak hledám, a trojvazný uhlík :)...ale pořád to nevysvětlovalo, proč to tak trhá oči..a pak to přišlo, čtyřvazný dusík!!! :-)))...na ty puríny vede glykosidická vazba dokonce na špatný cyklus..takže i když to má všechny náležitosti (ehm), tak to už na první pohled vypadá hrozně "zvláštně poskládaně" :))

dodatek pro nachtrose: jednovazný kyslík je z toho nejhorší, něco jako svědčit proti zkorumpovaným kolegům :).
4.5.2010 06:52 - Sosáček
Jsem videl zeny co mely vytetovane maxwellovy rovnice, takze tohle je jeste slaby. kerka bez dvojnyho integralu nestoji za to.
4.5.2010 09:00 - Merlin
Až na to, že je to psaný centropenem a ne tetovaný...
4.5.2010 12:59 - pety
Tahak?Ve spechu na zachodku?To se dejou i vetsi chyby nez trojvaznej uhlik.
4.5.2010 17:10 - Sosáček
ryba ptak ptak


pety píše:
Tahak?Ve spechu na zachodku?To se dejou i vetsi chyby nez trojvaznej uhlik.

treba se jen tak flaka a v ty ctvrty vazbe ma cigo, visjak.
4.5.2010 18:13 - Colombo
Je to jasny fake. Pravou rybu by nesl obráceně (hřbetem dolů). Takhle klade zbytečně odpor její neareodynamičnost.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.11200308799744 secREMOTE_IP: 44.213.80.203