Kultura

Zaphod
23.10.2007 13:47
Něco pro zasmání
Doufám že to ještě všichni neznáte. Hodně povedená záležitost.
Hůlkový řád
4.5.2010 19:02 - skew
Nemyslím. Popadl by ji tak, jak by momentálně plavala. Záleží, jestli jde o evropského nebo asijského kapra.
Ale tohle je imo evropskej kapr.
4.5.2010 19:24 - noir
Domnívám se, že jde o tolstolebce pestrého, čemuž odpovídá charakteristická břišní čára. O to více situaci komplikuje, že ten pták je zjevně orel celebeský (Spizaetus lanceolatus), jenž se v povodí Dunaje, kde žijí tolstolebci, vůbec nevyskytuje. Asi to fakt bude fake.
4.5.2010 20:26 - Radan
Tak třeba je to vyfocený v zoo, co víme co tam dávají těm zvířatům do jídla...pak by to nemusel bejt fake (koneckonců fejk v zoo už opravdu není).
4.5.2010 21:12 - Colombo
Noir: tolstolobec pestrý to téměř určitě není. Sice nejsem expert na ryby, poznávačky jsem nikdy nedával, ale co si pamatuju z cvike ze systému zvířat, tak krom toho, že tolstolobik a tolstolobec jsou extrémně hnusné ryby, mají oči zhruba ve stejné přímce jako ocas/hubu.


Jinak se omlouvám, asi se ukázalo, jak je moje paměť špatná. Jedná se o skutečný obrázek. Ten trik spočíval jen v orientaci osy huby/ocasu ve směru letu.

A ten pták je orlovec říční (Pandion haliaetus), ale googlit umí každý:(

sakra, já chci lepší paměť. K čemu to je, učit se tolik věcí, když si většinu z nich nepamatuju. A když, tak špatně.

Tady je další obrázek, jak si ji natáčí.
6.5.2010 12:41 - Colombo
6.5.2010 13:43 - Vannax
Divím se, že tuhle lopatku ještě nenabízelo WS international... :-)
6.5.2010 16:31 - Jerson
Úžasné. Už vidím, jak v příští misi Omegy hráči říkají "Vezmu si jen tuhle lopatku. A sirky." :-D
6.5.2010 22:23 - Deathman
6.5.2010 13:43 - Vannax píše:

Divím se, že tuhle lopatku ještě nenabízelo WS international... :-)


Asi proto ze je mozna aj kvalitna.
Alebo by im robyla konkurenciu na WS Krajac :)
6.5.2010 22:43 - Fibriso
6.5.2010 22:53 - Deathman
Natural 1

29.4.2010 11:06 - SEB píše:

ale trumfne ho jeden člověk. Je nadějnej a hodně se snaží, přesto o něm zatím moc lidí neví: http://www.gediman.cz/


Teda normalne som sa snazil citat ten project void.

A system popisovania fungovania vesmiru stilom, sak hen tam to funguje tak to funguje aj u mna ma fakt pobavil.
7.5.2010 00:20 - sirien
LOL, neřikej že si kvůli tomuhle SEBovu postu fakt šel a Void si četl? Tyvole... projdi si tohle a pak pochopíš v celé šíři
7.5.2010 10:43 - noir
Ad. lopatka: tak bacha, tu jsem pro český prostor objevil já! Viz: http://tn.nova.cz/magazin/historie/technika/cinska-armada-predstavila-superzbran-novou-univerzalni-lopatku.html
7.5.2010 10:45 - Nachtrose
noir: za kolik se k nam dovazi? ;-)
7.5.2010 10:50 - noir
Nedováží. Ale kdyby se začalo, myslím, že zájemců by se našlo dost. Respektive kamarád už navrhoval, že by něco sehnal přes kohosi, kdo v Číně dělá...
7.5.2010 10:52 - Nachtrose
ona totiz vypada hodne huste treba na taborniceni. vubec takovy ultimate survival tool. otazne je, jestli ale netrpi povestnou kvalitou vyrobku made in china.
7.5.2010 11:03 - Deathman
Prave ze Made In China vyrobky na tom niesu vobec spatne.
Pokial to nieje Made in Britain som relativne kludny. :)
Ale sa mi zda ze podobnu lopatku maju aj ruske ozbrojene sily tam to mozna bude kvalitativne este lepsie.
7.5.2010 11:05 - Colombo
a jsme si jisti, ze neco takoveho se nedela i jinde?
7.5.2010 13:42 - Jarik
Co se ruske armady tyce, tak ty maji podobnou verzi. Jen to neobsahuje pilku a otvirak na lahve. misto toho ma obe bocni hrany naostreny.
Navic jsem videl i nekolik videi (dokonce instriktacni film) jak s takovou lopatkou bojovat face to face.
7.5.2010 13:56 - Merlin
S lopatkou se běžně cvičilo na boj v zákopech, kde byly dlouhé bodáky nepoužitelné...a rána nabroušenou lopatkou udělala divy

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.096709012985229 secREMOTE_IP: 3.89.56.228