Střípky

Autorská citace #1
24.12.2008 21:42 - JackPhoenix
Něco mi to připomíná- mám pocit, že znám některé z tamních bohů- Spáče, Obchodníka a Válečníka. A vlastně i Šaška, jen s Paní jsem ještě neměl tu čest..
Autorská citace #2
1.1.2009 18:52 - Alnag
Víte, docela by mne zajímalo, jestli to kromě JackaPhoenixe ještě někdo čte... a eventuelně i jak se vám to líbí nebo ne. (Člověk by pak věděl, jestli nemá třeba větší smysl, překládat nebo psát něco jiného...)
Autorská citace #3
1.1.2009 19:16 - Geralt
Četl jsem první tři epizody a právě pro rozdílný dojem jsem zatím nechtěl hodnotit. Úvodní dvě se mi líbily, ale třetí už mi přišla méně vydařená - snad proto, že je kratší, a tím pádem obsahuje méně mimoherních střetů mezi bohy než předchozí díly.
Každopádně když mám čas, budu sledovat dál, jak se román vyvine.
Autorská citace #4
2.1.2009 19:01 - Jerson
Přečetl jsem první díl ... no, ještě štěstí, že jsem se prokousal přes nudný začátek a pochopil, že je to opravdu verze Gamers. Jen kdyby se postavy nějak jmenovaly a realita hráčů byla popisovaná jako realita hráčů, bylo by to zajímavější. Uvidím, co další díly.
Autorská citace #5
2.1.2009 19:27 - Alnag
Jerson píše:
Jen kdyby se postavy nějak jmenovaly a realita hráčů byla popisovaná jako realita hráčů, bylo by to zajímavější.


??? WTF ???

Hráč - Postava - Povolání
Válečník - Draag - Paladin (temný)
Obchodník - Yann - Druid (seveřanský)
Šašek - Kopec - Zloděj
Spáč - Kámen - Válečník
Paní - Tallenna - Čarodějka

A nechápu co myslíš tím realita hráčů. Však ta je popisovaná. Má takový jiný font. A čas tam neplatí...
Autorská citace #6
2.1.2009 19:36 - Jerson
Jo, ve druhé části jsem si to už jakž takž spojil. Jen u toho "obchodníka" jsem nevěděl co to má být zač. A že lopata je pes mi došlo až po chvíli.

Realitou hráčů myslím to, že kdyby tyhle kurzívou psané pasáže byly o hráčích, a ne o "božstvech", tak by to bylo o kus lepší. Ale chápu, že s tím ty nic neuděláš.

Třetí díl byl slabší, čtvrtý zatím nejlepší.
Autorská citace #7
11.1.2009 13:07 - Goran
Dobře jsem se u toho pobavil :)

Btw nehodilo by se to spíš do příběhů? V materiálech bych to určitě nehledal.
Autorská citace #8
11.1.2009 15:36 - Alnag
No tak alespoň pár lidí se odvážilo přiznat, že to čte... To jsem rád :o)

Jinak ono je to v současné struktuře dost těžké dobře zařadit. Příběh to je, ale zároveň je to překlad. Není to publikované jako článek, ale jako materiál ke stažení... Je pravda, že s postupem času si myslím, že rozdělení článků a materiálů je spíš kontraproduktivní a v nové verzi webu to možná bude jinak...
Autorská citace #9
12.1.2009 01:27 - sirien
Já neměl čas číst teď další kapitoly :(
Autorská citace #10
12.1.2009 11:51 - Jerson
Poslední kapitola je zase trochu zmatená - měl jsem dojem, že ti dva nezámí jedou na jednorožcích a pak pobízejí "dvounožce", tak nevím jak je to myšleno.
Autorská citace #11
12.1.2009 14:44 - yokuzava
Je to celkem legracni roman, pripomina mi nejedno herni sezeni :) Jsou tam chyby no, ale kdo nedela chyby? Nedavno jsem zacal cist Humu hrdinu z Dragonlance serie a tam je chyb a preklepu jak maku a taky se to da cist.
Autorská citace #12
12.1.2009 19:54 - Alnag
Jerson: To jsou ty hloupé automatické opravy... správně tam má být dvourožec (tj. jako jednorožec se dvěma rohy) v originále duocorn :))

Odin: Jestli se nabízíš, pošlu ti to ve Wordu a můžeš ty chyby opravovat :)
Autorská citace #13
13.1.2009 09:53 - yokuzava
:) Jo, jeden cas jsem si myslel ze bych mohl prekladat, protoze tomu tak jako rozumim ale jak to tak byva nebyl jsem na tom ve skutecnosti tak dobre abych mohl neco takoveho zodpovedne delat. Mno a s tim opravovanim by to bylo podobne. Cas a rozcarovani je mojim nepritelem, plus "ten cestin" ;) ....
Autorská citace #14
9.2.2009 18:20 - Anduriel
Rád bych se zeptal, bude poslední kapitola? Netrpělivě ji očekávám:-)
Autorská citace #15
9.2.2009 19:37 - Alnag
Sakra... úplně jsem zapomněl na to, že ji mám přidat... (ona teda není poslední :)) dohromady je těch kapitol 24
Autorská citace #16
9.2.2009 20:19 - Alnag
Tak je to tam... Sorry, za zmatky, ale úplně jsem zapomněl, že to mám nahrát tenhle týden... (vlastně minulý).
Autorská citace #17
9.2.2009 20:22 - Anduriel
Dík, rád si to přečtu:-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.069139957427979 secREMOTE_IP: 54.144.95.36