Střípky

Magus
17.2.2009 10:13
Nejlepší RPG PC hra
Jaká je vaše NEJ..??
20.12.2010 16:20 - pipux
Mass Effect 3 Talk píše:
Another scenario could be that Shepard is assigned to infiltrate an extremist group, but as they know what Shepard looks like and his/her powers, that Shepard undergo a procedure to modify facial features and/or class (i.e. soldier to vanguard) in order to complete the mission of the game.

Fuj! Tohle hrát nebudu :)
20.12.2010 16:50 - Lokken
pipux píše:
Fuj! Tohle hrát nebudu :)

Si ještě povíme! ;-)

Já osobně bych uvítal možnost navázat ve vývoji postavy tam, kde ME 2 skončil, a prostě dál rozvíjel svého Sheparda. Konečně, má to být závěr trilogie, hrdina toho spoustu prožil a přežil i svou smrt. Přišlo by mi tak jen přirozené, kdyby byl silnější a schopnější než kdy dřív. Nechám se překvapit...
20.12.2010 22:09 - Drik
Mezi moje nej definitivně patří série QFG 1,2,3,4,4+1/2 (chválím Felouen - "nevíš kde by se dala sehnat pětka?"), Gabriel Knight (zvláště 1., chválím Lokkena), Gooka (opět chválím Lokkena), Dungeon master (nechválím, abych to už nepřeháněl), Albion, Baldur's gate... a mnohé další, ovšem série Quest for Glory zůstane navždy v mém srdci.
A možná se ještě trochu pozapomnělo na Grim Fandango...
21.12.2010 02:16 - pipux
Lokken píše:
má to být závěr trilogie, hrdina toho spoustu prožil a přežil i svou smrt. Přišlo by mi tak jen přirozené, kdyby byl silnější a schopnější než kdy dřív. Nechám se překvapit...

Nevím, nevím :P . Level 30, 60% útočný bonus na assault rifles, nehorázný bonus na damage resistance taktéž. Tomu se pak říká eskalace: máš extra silné brnění -> aby ti ublížili, vytáhnou na tebe ještě silnější zbraně. A kde to skončí? Two Worlds II měl na začátku hry meče způsobující 80 bodů zranění; na konci hry byly čepele uštědřující 8 000 bodů zranění. Toto (MMO styl) taky není nejlepší - spíš kapánek úchylné.

Myslím, že akorát dostaneš malou odměnu do začátků za importování namaxované postavy z ME2, toť vše.
21.12.2010 05:33 - Vojtěch
No, druhá možnost je amnézie jako v Gothic.
21.12.2010 11:46 - Blaine
Ja bych prosim proste mu dal prvni lvl a neresil to.
21.12.2010 14:18 - Felouen
drik píše:
Mezi moje nej definitivně patří série QFG 1,2,3,4,4+1/2 (chválím Felouen - "nevíš kde by se dala sehnat pětka?"), Gabriel Knight (zvláště 1., chválím Lokkena), Gooka (opět chválím Lokkena), Dungeon master (nechválím, abych to už nepřeháněl), Albion, Baldur's gate... a mnohé další, ovšem série Quest for Glory zůstane navždy v mém srdci.
A možná se ještě trochu pozapomnělo na Grim Fandango...

Jop, torrenty.
O Grim Fandango slyším poprvé, ale hned při přečtení mi zaznělo "Fan-Da-Go! Háááleluja, haleluja, hale!" -Bohemian Rhapsody. :D
21.12.2010 15:34 - Colombo
drik: trochu se ti tam přimíchaly adventury (a dungeony..)
21.12.2010 18:34 - Drik
Colombo: Máš pravdu, ovšem dungeony by se s trochou dobré vůle daly považovat za hack'n'slash rpg (dobře, možná hodně dobré vůle) a adventury se zase řešily o pár příspěvků výše (ohledně doporučení pro maminku Ušaté™, kterou mimochodem docela závidím).
22.12.2010 14:45 - noir
Taky bude nová DnD hra, ale varuju, vypadá docela žalostně: http://www.youtube.com/watch?v=7qob-NXQ7jQ&feature=player_embedded
22.12.2010 18:44 - Vojtěch
Neverwinter Nights 4E?
22.12.2010 23:25 - Fibriso
yop, dělá se Neverwinter Nights 3, která by měla být ve 4E systému
23.12.2010 00:39 - Sosáček
jak by rekla Felouen: OMG! OMG!
23.12.2010 05:39 - Vojtěch
Já myslel to, co ukazuje Noir. Když se na to zadíváš, tak to je přesně ono, jen se to jmenuje jinak.
7.5.2014 07:25 - Element
Hral nekdo Outlast? Zrovna mi prislo na mail, ze je na steamu za 180 KC. Co jsem koukal na twitchi na gameplay, tak to vypadalo, ze to ma atmosferu a ze je to takova ta hra na nocni hrani s igelitem pod zadkem. S dnd to nejak nevyslo, cena je prijemna a mohla by to byt dobra priprava na Amnezii.
7.5.2014 12:01 - Vojtěch
Já se mírně těším na Numeneru, pokud bude stejně dobrá jako Planescape...

Jinak Baldur's Gate pro Android už vyšla, takže momentálně mám celkem jasno co hrát ;)
31.5.2019 14:40 - ShadoWWW
31.5.2019 15:07 - Kosťa
Jako...bych strašně rád zajásal že vyjdou nový Baldury, ale když vidím kdo to dělá tak moje nadšení mizí mílovými kroky v dáli. Nechám se překvapit, nicméně si od toho pro jistotu nebudu nic slibovat, pak aspoň nebudu zklamanej.
31.5.2019 20:47 - Gurney
Myslíš vývojářský studio, jejichž poslední velký rpgčko má průměrný hodnocení 9/10 a dostalo docela slušnej nářez ocenění od různých herních webů a ještě víc nominací? No jo, jaký zklamání :)
31.5.2019 22:01 - Kosťa
Gurney :a který udělalo RPG co mě strašně nebavilo. Ono DoS mělo takovej dost podivnej smysl pro humor, některý fakt šílený okamžiky (i když boj byl většinou fajn) dosti podivný boje několik schopností na hranici "to musím mít jinak je to skoro nehratelný" a kde se po nějaké době (tuším rok, ale nechci kecat) objevila na netu oficiální předělaná edice? Ano hra asi cílila na mladší hráče než jsem já, ale i tak.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.081960916519165 secREMOTE_IP: 3.230.162.238