Střípky

Malabar
22.2.2007 19:51
Figurky
Zdravim, zajimalo by me jesli pouzivate pri hrani figurky a kdyz ano tak jake. Ci nejake jine vecne pripominky.
Autorská citace #21
9.9.2008 14:30 - Element_Lead
Kraaasny. Nevim jak to delas. Patrne je hodne dulezite nejen vedet co hledat ale i jak a na co se zeptat... :) diky moc. na prvni pohled ty tilesy vypadaji moc pekne.
Autorská citace #22
9.9.2008 14:33 - Merlin
yash: ty figurky co tam jsou jsou z DnD minis...
Autorská citace #23
9.9.2008 14:38 - Element_Lead
Ja jsem to taky poznal podle podstavcu :)
jsou ty tilesy z cadwallonu nebo z dnd tiles?
Z dnd miniatur mam jen jednoho rangera elfiho co se mi podarilo ulovit od rytire z posledni edice co kusech :) skoda ze se to kupovani po kusovkach asi neuchyti.
Autorská citace #24
9.9.2008 14:39 - Merlin
btw. když tam vidím tu tvorbu "dungeonů" skládáním...vymyslel jsem před rokem trochu jinou variantu: vzal jsem plech o velikosti čtvercové sítě z DMG 3,5e. Nalepil ji na plech a oblepil pruhlednou páskou. Pak jsem si okopíroval, případně vytiskl barevné komponenty z DMG..zdi, díry místnosti, dveře, schody atd. a nalepil je na tenký magnetek (jako máte ty na ledničkách na držení poznámek). no a ted je jenom dávám na síť a tvořím z nich všechno možný. Vyhoda je, že se nepohnou, pevně drží, deska i s místnostma se dá schovat za skřín a zustanou vám místnosti napříště, případně si mužete předpřipravit....jsem s tím spokojenej a v kombinaci s figurkama je to super...
Autorská citace #25
9.9.2008 14:43 - Merlin
yash: pokud se nemýlím tak z dnd nejsou..tam se mapy neskládají, ale jsou oboustrané o standartní velikosti...
figurky zároven i sbírám, takže se mi jich dostalo domů docela dost..heh, vědět žena kolik jsem do toho investoval, vezme mě válečkem..ale zato, si hráči můžou vybrat prakticky jakoukoliv figurku a já proti nim můžu reálně stavět téměř cokoliv..od zvířat, přes hordy nemrtvých až po obry a draky...inu výběr...(sice někdy se prohrabat k tem co potřebuju je makačka..po rekonstrukci bytu se se ženou hádáme co je duležitější..vitrína na figurky nebo manželská postel..moje rozhodnutí je jasné)
Autorská citace #26
9.9.2008 14:46 - Alnag
Jak které a jak na které fotce. Takové ty okrouhlé zakulacené domečky - to je Cadwallon, a takové ty šedavé Dungeony a pak taky nějaká ta přírodní scenérie jsou DnD Tiles.
Merlin: No jedno jsou fantastic location (ty se neskládají) a druhé jsou DnD Tiles a ty se skládají... :)
Autorská citace #27
9.9.2008 14:50 - Element_Lead
To je elegantni reseni, ja jsem ale takovej kutil tim ze bych si u toho lepeni s prehledem vypichl oko :)
Mas nekde na netu fotky sve sbirky docela by me zajimalo kolik prostoru to muze tak zabirat. Jak dlouho je sbiras?
Autorská citace #28
9.9.2008 14:53 - Element_Lead
Takovy to s tim modravym rackhamovskym nadechem jsou urcite cadwallon :)
Autorská citace #29
9.9.2008 15:21 - LZJ
Merlin: To s tím plechem je zajímavý. A ty plochý magnety se někde dají koupit? Ideální by byl palco-čtverečkovaný whiteboard, do toho bych mohl investovat. Jen jak narýsovat ty čtverečky barvou... :-)
Autorská citace #30
9.9.2008 15:35 - ShadoWWW
L.Z.J.: Na magnety se mi hodně osvědčil tento obchod. Má pobočky v Praze, Brně a ValMezu.
Autorská citace #31
9.9.2008 15:50 - wraiths
Merlin boze teda ty jsi blazen,doufam jeste ze do figurek vrtas dirky a do kazdy davas magnety :-).
Autorská citace #32
9.9.2008 16:44 - Merlin
nene madhnetky do nich nedávám...a jinak se dá koupit celá role toho magnetu..stojí to pár šupů....a at si to upřesníme..nejsou to takový normální magnety..je to dva milimetry tlustý (asi jako silnější papír)....a jsou z jedné strany samolepící...takže pokud umíte stříhat, je to bez problémů
fotky kolik to zabírá..našel bych asi fotky kolik bylo asi tak 800-900 ks...ale nevím kam je postnout
Autorská citace #33
9.9.2008 16:51 - Yoltan
Merlin doufám že ten whiteboard nepodaří sehnat, nerad bych abysme tě měli na svědomí, tolik rad válečkem se nedá přežít, až začneš navrtávat tech svejch 1200 figurek ....
Autorská citace #34
9.9.2008 16:53 - Yoltan
Merlin ... vystřihávání koleček z té role bude ještě náročnější než vrtání .... :)
Autorská citace #35
9.9.2008 17:26 - LZJ
Merlin: To je ta magnetická fólie, co ji má obchod, který odkazoval ShadoWWW, nebo používáš ještě něco jiného?
Autorská citace #36
9.9.2008 19:51 - Malabar
Ja pouzivam taky Dnd mins, mam jich tak cca 60 , a chci porad dalsi :) jak droga ;)
Autorská citace #37
9.9.2008 20:12 - Merlin
Malabar..ano je to droga :D většinu kolekcí mám uzavřených...:P občas objednávka z kanady..
LZJ: ano magnetická folie...jednostranně lepitelná..náhodou jsem s tím naprosto spokojený
Autorská citace #38
9.9.2008 20:13 - Merlin
yoltan: na figurky není třeba vystřihovat...pro nutnost zachování postavení postav..mám opět magnetické značky :D
Autorská citace #39
9.9.2008 20:50 - Malabar
Merlin : sakra, snad se taky nekdy dostanu na tvuj level (mit uzavcenou kolekci je muj sen :D byt jen jednu :D:D:D )
od kud z kanady obednavas jesli se muzu zeptat ?
Autorská citace #40
9.9.2008 23:40 - Merlin
malabar: objednával jsem z jedné online firmy..ale poslední zakázka nepřišla..takže jsem se na ne vykašlal...
jinak jsem měl dva dobré kupy tady v republice..kdy jeden clovek boural, tak potřeboval prachy aby zaplatil rodičům a prodal komplet sbírku..asi 600 ks za 3,500...a pak jsem koupil kompletní undedark asi za dvojku...no a pak samozřejmě boostery, boostery..boodstey...a nákupy od lidí...zkusím dodat fotku
seznam:http://www.ddshoebox.com/features/trackCollection.cfm

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.093797922134399 secREMOTE_IP: 18.191.216.163