Střípky

Malabar
22.2.2007 19:51
Figurky
Zdravim, zajimalo by me jesli pouzivate pri hrani figurky a kdyz ano tak jake. Ci nejake jine vecne pripominky.
Autorská citace #41
10.9.2008 00:01 - Malabar
no jo boostery, ty sou na me moc drahy, ale stejnak jim nevydrzim dlohou odolavat a zacnu si je kupovat ...
Autorská citace #42
10.9.2008 02:14 - Yoltan
Když člověk hraje tak ani figurky nepotřebuje, ale jsou rozhodně kořením každé bitky. Tak bych jsem se chtěl zeptat zda nevíte o někom kdo by se zbavoval nebo by se ke zbavení nechal přemluvit, figurek k tažení DARK SUN.
Díky
Autorská citace #43
10.9.2008 13:25 - Aljen
@Yoltan Ked takeho najdes daj na neho echo :D Ja som si kupil 3kreena a poloobra psiwar na NobleKnight
Autorská citace #44
11.9.2008 22:46 - Element_Lead
Ty cadwallonske figurky chodi uz slozene nebo se musi teprve vykrojit lepit a dat dohromady jako warhammerovske?
Autorská citace #45
9.10.2008 16:04 - Osoba von Plachetka
Já jsem si asi před rokem nechal poslat dřevěné figurky z jedné chráněné dílny. Hodně bezručičkových na potvory a nějaké s ručičkama na PC a Major NPC. podle mě jsou fakt supr, a za pár kaček. Nazývám to DnD Miniatures - special wooden edition. Mají je v různých barvach a stačilo jen dopsat si na ně čísla, taže na počítání životů už stačí poznámka ž5 (žlutá 5) atd... :-) Jsou asi odsud ale jistě si to už nepamatuju: http://www.gerlich-odry.cz/cs/drevene-hracky-uvod.php
Autorská citace #46
10.10.2008 10:28 - Malfin
Já pro boj využívám malé skleněné pecičky. Prodávají je v obchodech se svíčkami a dekoracemi. Podobné se využívají například ve hře GO. Výhodou je, že stojí asi 2Kč a jsou v různých barvách i velikostech. Takže například lučišníky pak mám tmavě modré, kopíníky bílé a mág je červený...
Samozřejmě bych raději využíval figurky jiné, ale z finančního hlediska...
Autorská citace #47
10.10.2008 11:32 - Quentin
ty sklenene zetony maji v Mobelixu 75 kusu za 9kc ;-)
(mame jich pekny kyblik)
Autorská citace #48
10.10.2008 11:51 - Malfin
Jo to je taky možné. Já jich mám jen pár co jsem dostal ke svíčkám. :)
Autorská citace #49
10.10.2008 12:23 - Jerson
No, když vezmu, že mě některé "figurky" stojí i litr (koupím model auta za 400 a tři dny na něm dělám, nebo dva týdny lepím papírové auto), tak mi 2 kč za kus přijdou velmi levné.
Na druhou stranu plastové figurky 1:72 nebo 1:48 či 1:32 se dají koupit a vychází tak na 20 Kč, za kus, což mi přijde jako dost rozumná cena.
Autorská citace #50
10.10.2008 13:02 - Malfin
Jerson: Tak to tě obdivuji. Já jednou slepil z papíru akorát "zítiší" Stínadel. A nebylo to ono. Nutno říci, že jsem byl ještě malý Kubulinek, takže to na mou obranu.
Nicméně s tím lepením to není špatný nápad. Ale hraju jen ve světě fantasy. Zatím :D
Autorská citace #51
11.10.2008 20:25 - Jerson
Kubulinek: - Jsou třeba i figurky středověkých bojovníků, hradeb nebo staveb, nemluvě třeba o figurkách k Lotrovi, kde najdeš i elfy, trpaslíky a skřety, do fantasy dělané (: )
Autorská citace #52
13.10.2008 10:46 - Malfin
Jerson: Tak to jsem na to nikdy nenarazil :(
Autorská citace #53
13.10.2008 12:10 - Jerson
Najdeš je třeba v Ogřím doupěti Vlevo v sekci "Oddělení" klikni na "Lord Of The Rings".
Ještě jich mám pár set doma, i když většinou už jen kovové, kdybys chtěl.
Autorská citace #54
13.10.2008 14:05 - wraiths
Kubulinek: a pri dnesni silny korune je asi lepsi rovnou kouknout primo na stranky Games-workshopu
Autorská citace #55
19.7.2009 22:08 - Element_Lead
Zajimalo by me jestli znate nejaky fora kde se da prijit levne k figurkam SW a DnD. Nasel jsem jen Chaotit a Play a na obe mam uz tyden poslanou registraci cekajici na schvaleni asi me tam nechteji :).

Dneska jsem byl v jakymsi hrackarstvi a meli tam krabku plnou hvezdnych lodi ze SW to mi prislo jako naprosto famozni edice uvnitr je i figurky mych oblibenych bilocervenych star destroyeru z clone wars. I kdyz nevim nakolik je to pouzitelny pri klasickym sw hrani.
Autorská citace #56
19.7.2009 22:19 - Alnag
Yash: Chaotit má dost na houby posílání na maily. Potřeboval jsem tam resetovat heslo a od té doby mi nejde se tam přihlásit. Myslím, že to mají jednoduše rozbité. (Ten druhý neznám.)

SW lodě (pokud jsou to ty, co myslím) jsou normálně hratelné i ve SW RPG (pokud tedy hraješ na vesmírné bitvy). Ale u nás se to příliš nehraje, takže zrovna shánět lodě není moc levný špás (a ani jich moc nevyšlo, jen jedna sada).
Autorská citace #57
20.7.2009 08:56 - Magus
Mám +- 150 Mageknight a hraju s nema DrD... 2tema Merline ses fakt borec...jo vsimli jste si vyhledavani vedle obrázku asi 80 firem ktery tvori figurkuy...
Autorská citace #58
20.7.2009 09:33 - Element_Lead
To se mas :)

Je to jak droga koupil sem si uz asi 4 booster dnd minis a mel sem ve trech debilniho kone. warhorse ktery vypada jak pro kena. to dam maly sestricce :)
Autorská citace #59
20.7.2009 10:02 - Magus
Yash ale je to fakt droga a zrout penez za 150 3figurky je na hlavu +2startery s 9 figurkama za 500...To mas zhruba 30k ale tak tolik jich uecite Neman tak 70 a to je 10k....Stydim se...
Autorská citace #60
20.7.2009 10:41 - Jerson
Poté, co jsem vrazil čtrnáct tisíc do figurek, se kterými jsem hrál třikrát a šestkrát je využil v RPG potvrzuji, že ano, je to žrout peněz úplně nehorázný. Naštěstí jsem se jich už zbavil.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.066911935806274 secREMOTE_IP: 35.171.182.239