Střípky

Magus
4.6.2009 16:46
RPG časopis?
Znáte nejakej novej časopis o RPG nebo Fantasy? Znám Pevnost ale je nejakej novej??
Autorská citace #81
9.2.2010 13:21 - ShadoWWW
Sirien: Neřekl bych. Dřív bylo DnD děláno hlavně pro USA. Dnes díky Amazonu, jeho slevám a celkově vyššímu zahraničnímu obchodu to přizpůsobují i jazykově. Byli by hloupí, kdyby ne.
Autorská citace #82
9.2.2010 16:18 - sirien
mumlymumlyřikalsemwowkařioamícíchnepadloanislovomumlymumly...
Autorská citace #83
11.2.2010 13:58 - jonka
sirien: to je spíš myslím obecný trend psaní vysvětlujících textů než případ který se snažíč naznačit. pro wowkaře tam jsou obrázky :) a vůbec, co máš proti wowkařům ,-)

mumlymumly
Autorská citace #84
11.2.2010 22:16 - Felouen
Mě se třeba zdá neuvěřitelný jak dlouho dokáží vysedávat u hry bez příběhu, kde vlastně jen raidují dungeony a tak...i když je pravda, že ty skill tree a používání druhotných skillů typu fishing, mining, herbology, smithing, jewelmaking a tak kde sbírají věci a pak tvoří zabere dost času (a obzvlášť poté co mi objasnil další lákadla hry jeden kámoš z hospody), ale stejně...to si raději zahraju offlinovku, která je promakanější na obou frontách - příběh i RPG systém. (ale neuvěřitelně se těším na FF XIV, to vypadá konečně na vážně super onlinovku, kterou bych si platila, nejsou tam levely ale skilly a attributy zlepšované používáním *blush nyaaa* oh LOL)
Autorská citace #85
11.2.2010 22:32 - Blaine
Felouen: No ono je to spis o tech lidech, se kterymi tu hru hrajes. Ja jsem na ne mel vcelku stesti. Plus tam samozrejme byvala ta snaha byt nejlepsim.
No a o tom, ze tam neni pribeh... to bych se snad i hadal, ono je tam pribehu hodne, jen to hodne lidi vubec neresi. A to nemluvim o easter eggs, kterych tam je takove neuveritelne mnozstvi...:)
Autorská citace #86
11.2.2010 22:39 - Sosáček
Redidlo píše:
ale skilly a attributy zlepšované používáním

Hej, to mela Ultima Online taky. Kde jsou ty casy.
Autorská citace #87
13.2.2010 13:31 - Felouen
Blaine píše:
No ono je to spis o tech lidech, se kterymi tu hru hrajes. Ja jsem na ne mel vcelku stesti.

Jo, tohle mi právě říkal že je to lákadlo. :D A příběh prý taky, ale když jsem to hrála já, tak v té části co jsem byla to moc příběhové nebylo, jen okecávání proč mám dělat ten a ten quest, např. u Blood Elfů proč musíš zabít tamty a tamty (hrála jsem nejdřívě do lvl 7 Night Elf Rangera a pak do cca 12-15 lvl Draenei Shaman, takže jen asi párkrát do týdne u toho prvního a u druhého dva týdny, tak nějak. Možná tři, bylo to už dávno. :D)

Douchebag píše:
Hej, to mela Ultima Online taky. Kde jsou ty casy.

Jo? Kdysi jsem o ní uvažovala, líbilo sem mi jak tam můžeš mít vlastní dům a dokonce i bussiness...pokud to teda nebyly jen přání/nebo EQ tehdy z té recenze o svaté trojici UA, AC a EQ (Ultima Online, Asheron's Call a Everquest, plus později k tomu přibyl ještě the Dark Age of Camelot.)
Autorská citace #88
13.2.2010 21:59 - wlkeR
Až si příště v zadání písemky přečtu "uveďte příklad divergentní množiny," napíšu d20.cz.
Nic ve zlym.

Co se časopisů týče, co nějaká zahraniční tvorba? Na Podnose byly -možná i jsou- Dungeon & Dragon. Exkluzivně pro 4E D&D, ale rozhodně nic, nad čím by fantasy gamer ohrnoval nos.
Byť mám pocit, že s rozdělením Dungeon = DM a Dragon = hráč začíná druhý jmenovaný ztrácet na fluffu, což je enormní škoda :(
Autorská citace #89
13.2.2010 23:34 - Gurney
Kýblohlav zkouškový píše:
Až si příště v zadání písemky přečtu "uveďte příklad divergentní množiny," napíšu d20.cz.

Z diskuze Něco pro zasmání :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.074640989303589 secREMOTE_IP: 44.200.230.43