Střípky

Dracain
8.7.2009 11:55
Proč to toho hrdinu nenapadlo?
Určitě se vám někdy stalo, že jste četli nějakou knížku a všimli jste si, že hlavní hrdina je pro vás absolutní blbec - vždycky udělá něco, co vy byste kompletně změnili a když potom čtete dál, tak si říkáte "Kdyby ten a ten (ne)udělal to a to,tak by se (ne)stalo to a to!"
Já ale sem tam taky přečtu knížku, kde se hrdina chová přesně podle mých představ a stejně je to trochu nuda, takže nevím...Právě kvůli tomu, že jsem při čtení nemohl ovlivnit chování postav a tím i celý příběh, jsem zkusil gamebooky,ale to už patří jinam.
Co na to vy všichni?
Autorská citace #41
27.7.2009 21:09 - sirien
Probohy o které části že to mluvíš?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.090623140335083 secREMOTE_IP: 44.204.24.82