Střípky

t2001
17.7.2009 09:35
Kde koupit pravidla..
Ahoj, věřím že se tu najde někdo s podobným problémem jako já. Hrajeme se skupinkou dle 3.5v pravidel, ale většinu materiálů máme z netu nebo v elelekronické podobě. Rádi bychom si koupili aspon jeden kus těchto pravidel(a také nějaké další hlouposti k tomu) ale zatím se mi nepodařilo objevit nějaký obchod kde tato pravidla sehnat. Má někdo nějaké dobré zkušenosti prosím?
Autorská citace #21
8.6.2011 13:11 - alef0
Tretia edícia ešte nie je vytlačená.

Z DriveThruRPG si predbežne môžeš kúpiť PDFko za $15.
Autorská citace #22
8.6.2011 16:59 - Night of Triumphator
Když nemůžete sehnat 3,5 tak proč nezkusit Pathfinder? Ten se dá sehnat v pohodě i u nás.
Autorská citace #23
9.6.2011 11:49 - Gurney
alef0: Na oficiálních stránkách byla 4.5. poznámka že 3.edice je v tisku, takže předpokládám že by se měla objevit co nevidět.
Autorská citace #24
9.6.2011 18:29 - ShadoWWW
alef0: DriveThruRPG uz pravidla od WotC neprodava.

Taky bych doporucil Pathfinder nebo DnD 4E. Obe tyto hry jsou vylepsene DnD 3.5 (kazda jinym zpusobem). Pathfinder je stylove blizsi 3.5ce.
Autorská citace #25
9.6.2011 19:18 - Vojtěch
Night+Shadoww: Řeč nebyla o třetí edici D&D ale nejspíš o tomhle.
Autorská citace #26
9.6.2011 23:15 - alef0
Hej, ja som reagoval na Eclipse Phase. Problém je ten, že sa potom začalo debatiť o pôvodnej otázke, ktorá je už asi 2 roky stará.

Ale rozhodne je dobre vedieť tú informáciu o Wotc.
Autorská citace #27
10.6.2011 01:13 - Vojtěch
Tu že se WotC nedá koupit na DriveThru? Mno, nevím jestli jsi to slyšel, ale Wizardi mají hodně ze své EVIL company reputace díky tomu, že původně prodávali PDFka a pak je najednou bez nějakého varování stáhli z prodeje, a to včetně těch už prodaných (jinak standardní bývalo, že po přihlášení se na účet si člověk mohl soubor stáhnout znovu), takže kdo si to nestáhnul a neměl zálohované měl náhle smůlu. PDFka od Wizardů jsou samozřejmě k mání na internetu, ale legálně už jaksi ne. Dneska už myslím Wizardi neprodávají elektronickou formou nic, namísto toho si máš zaplatit Insider a připojovat se k jejich databázi, abys mohl milostivě nahlížet, ale stahovat už ne myslím. Insider nemám, tudíž nevím přesně, ale je to pro mě jeden z důvodů, proč mi absolutně nevadí, že třeba v takovém Heroes of Shadow je materiál, co byl původně někde v Dragonu. Protože bych měl jen přístup k nějaké databázi, tak se mi ani náhodou nechce za DDI platit.
Autorská citace #28
10.6.2011 10:50 - alef0
Wizardi zarazili predaj PDF, lebo sa im zdalo, že to podporuje pirátstvo. To inak viedlo k paradoxnému javu: niektorí dizajnéri museli pristúpiť na pirátske kópie, lebo keď cestujú hore-dole, tak si nemôžu dovoliť vláčiť na pleci kompletnú produktovú líniu, a teda jediný spôsob je používať kradnuté veci.
Autorská citace #29
10.6.2011 11:18 - Gurney
Moje otázka skutečně souvisela s třetím vydáním Eclipse Phase, nikoli s DnD; nechtěl jsem zbytečně zakládat další diskuzi.
Autorská citace #30
10.6.2011 20:28 - Vojtěch
Bohužel tím Wizardi pirátství už vydaných PDF nezarazili a zároveň platícímu zákazníkovi sebrali již zaplacené zboží. Bohužel se zdá, že všelijaká "protipirátská" opatření se zpravidla míjí účinkem a doplácí na to platící zákazník.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.07706618309021 secREMOTE_IP: 54.225.35.224