Střípky

Magus
27.7.2009 12:21
Jak jste přišli ke svému nicku
Vannaxova dizkuse se rozjela ale po sun verzi nejde spustit takze pisu znovu.Jste jen ctenari jak casto sem chodite atd atd?
13.8.2009 15:15 - Merlin
wraiths: a co s tím mám společnýho já? :)
Argo: ehm...no...
13.8.2009 15:21 - Sethi
sirien píše:
Přezdívek s nečteným "h" je jak hub po dešti...


Nesmysl...
13.8.2009 15:29 - Sosáček
Bloncka, no.

Co se tyka toho druheho tematu. Moc nerozumim tomu rozliseni. Jasne ze o nelegalnich vecech se moc nemluvi (kdyz si clovek vezme ze je to tu verejne a spousta lidi z konkurencniho rpgfora ma moralku STBku). Ale v soucasny spolecnosti je nelegalni kde co co spousta lidi provozuje a povazuje za normalni a naopak spousta dost zlejch veci (zvlast tech kolem neci duvery a tak) se daji provozovat zcela legalne, at uz mezilidsky nebo na vetsi skale (korupce, zpronevera, ceska vlada, atd) a tak. Takze mi nepripada ze by legalnost a moralnost veci nejak moc souvisela.

Nicmene s tim branim do hrobu nevim. Nemam pocit ze to je to co se kolegove snazili rict, ale kdyz si nekdo lze ze je bezchybny tak na to obvykle dojede.
13.8.2009 15:49 - Magus
Ja ale nemel ani jedu poznamku ci 2 nebo 3 s chovani...Sem neco jako SKorumpovanej Mirek DUŠÍN...=D

No ale uz by to s Vercou stacilo jo?=)
sIRIEN heh s tou Barbie...
13.8.2009 15:51 - sirien
Magus: Ty máš ještě na zhoršené známky z chování času...
13.8.2009 16:01 - yokuzava
To je hrozne, tady se misto nicku diskutuji prohresky vetsinou davno promlcene spachane v mladi ucastniku, kampak to speje? :))
13.8.2009 16:08 - Magus
K ZÁÁÁHUBĚĚĚ!!!!HAAUUUU
13.8.2009 16:15 - Magus
RiTÍŘ :DÍIK...konečně někdo pochopil=)
13.8.2009 16:20 - Rytíř
Magusi, ty bejku! Tak já tě chválím a ty takle? :)
Jak je mi to jinak vcelku jedno, když něco adresuješ mě, pls snaž se soustředit a napiš to správně - jsem Rytíř, žádnej ritíř! Jasné? Nebo přestanem bejt kámoši ;))
13.8.2009 16:56 - Magus
OOO promin vsemocný rYtíři...OK?=)
13.8.2009 17:19 - Argonantus
.. a vypni si capslock... a zkus to napsat celou větou...a s míň vykřičníky.. a vůbec. Třeba tě i někdo pochopí.
13.8.2009 17:49 - noir
A seď rovně a u jídla nemluv a tašku nenos přes jedno rameno a na přechodu se rozhlížej na rozhlížej na obě strany!!!

Ty jo, tady je rodičovských komplexů :o)
13.8.2009 17:52 - Ebon Hand
Magus už někde psal, že nejčastěji sem leze z mobilu, kde se velikost písma přepíná automaticky. Na to aby psal takhle, si to musí přepínat. Takže Vás tímhle je provokuje, jinak tenhle styl psaní je nyní módou nejmladší mládeže.., že Magusi.
13.8.2009 18:23 - Magus
To jo ale...můj styl ne=)
13.8.2009 18:34 - Jerson
sirien píše:

To je otázka v jak upjaté společnosti jsi... případně Tě napadá něco co by bylo platné obecně? Mě moc ne.

Tak jinak. Na posledním Pragoconu jsme seděli na chodbě, bylo to o Jezevcově přenášce o sexu v RPG (jedné z několika), a přisedl si k nám člověk, který se rozpovídal - kromě jiné z něj vypadlo, že také dělal u tajné zlužby a má tři rodná čísla. Nevím nakolik kecal a je mi to vcelku jedno, ale myslím, že když je člověk z BIS, tak je to legální, ale prostě to neříká nikomu, komu doopravdy nemusí.
To mě jen tak napadlo v souvislosti s Merlinem, ale jeho činnost je veřejná, takže je to spíše naopak.
13.8.2009 21:55 - Argonantus
Jerson:

Sdílím podezření, že nebyl z BIS. Jinak by ho asi brzo vyhodili.

Noir: Komplex? Vždyť my to s ním myslíme jen dobře...!
13.8.2009 22:02 - Jerson
On tam právě už nepracoval, mluvil o tom jako o své bývalé práci, ale i tak si myslím, že lidi od tajné služby určitě mají zakázáno o tom mluvit i po odchodu. Ostatně taky proto se mi nedaří sehnat žádné relaventní informace o fungování takových institucí, protože je to prostě tajné. A zase kdybych tam pracoval, určitě by mi neprošlo, kdybych hrál Omegu :-)
14.8.2009 00:45 - sirien
Píše:
A zase kdybych tam pracoval, určitě by mi neprošlo, kdybych hrál Omegu :-)

Popravdě myslim že jo. a) by se o to zas tolik lidí nezajímalo, b) ve hře stejně není možné aplikovat zcela realistický pohled na danou profesi, maximálně tak blízko jako v realisticky pojatém filmu/knize, takže... c) ...bys stejně hráčům neukázal víc než si mohou sami načíst. Ostatně ono pár knížek od skutečných ex-agentů vyšlo, pár od emigrantů z východního bloku, známá je ta od agenta Mosadu co emigroval do USA...
14.8.2009 01:26 - Gurney
sirien píše:
Ostatně ono pár knížek od skutečných ex-agentů vyšlo

Třeba od Iana Fleminga? :)

Schválně kolik lidí to pochopí bez wikiny...
14.8.2009 01:35 - sirien
Třeba. (bez wikiny) Mimochodem svou hlavní postavu (abych nenapověděl, když tak maskuješ) vytvořil po vzoru jednoho skutečného agenta (když popisoval co občas předváděl, bylo to funny).

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.081740856170654 secREMOTE_IP: 44.192.47.250