Střípky

Magus
27.7.2009 12:21
Jak jste přišli ke svému nicku
Vannaxova dizkuse se rozjela ale po sun verzi nejde spustit takze pisu znovu.Jste jen ctenari jak casto sem chodite atd atd?
14.8.2009 10:53 - Jerson
Merline, zmagoří? Vidím runy SS ve škrábanci na plechu, a ty říkáš "zmagoří"?
V tomto classu už nějaký ten pátek leveluju :-D
14.8.2009 11:00 - Merlin
Colombo: zapomínáš, že jsem z Moravy :)
Jerson: tak to bude sranda..zjistím kde bydlíš a domluvím se s pár "nenápadnýma chlapama"..stačí, když tě budou den sledovat v autě, občas naznačí, že si tě fotí :P...bude adrenalin :)
14.8.2009 11:36 - wraiths
Merlin: lepsi je par telefonatu o tom ze te vidim a at se jde podivat na balkon,ze sedim v modrym aute,pak nechat preparkovat(znama odtahovka) auto dotycnyho jinam. to je pak teprven tem parvej adrenalin. :D
14.8.2009 11:45 - Merlin
wraiths: on se ještě směje, ale přejde ho to
14.8.2009 11:48 - Nachtrose
Hele, kluci, delejte tak, aby mu aspon do srazu zbyla nejaka ta stipka zdraveho rozumu. Ne ze ho tam privezou bilou dodavkou ve slusivem saku, co se mu zavazujou rukavy na zadech ;-)
14.8.2009 11:52 - Merlin
Nacht: myslíš, že to bude až takovej rozdíl?
14.8.2009 12:14 - Argonantus
Colombo:

nemám rád slivovici.
14.8.2009 12:18 - Jerson
Merlin píše:
Jerson: tak to bude sranda..zjistím kde bydlíš a domluvím se s pár "nenápadnýma chlapama"..stačí, když tě budou den sledovat v autě, občas naznačí, že si tě fotí

A myslíš až mě budou sledovat do práce, nebo až mě budou sledovat jak jedu se zbraní za město? :-)
Nachtrose píše:
delejte tak, aby mu aspon do srazu zbyla nejaka ta stipka zdraveho rozumu
S žádnou takovou věcí jsem nikdy neměl nic do činění. Věci logické, ano. Věci neobvyklé, ano. Ale zdravý rozum ... to máš jak smysl pro humor. Dostal jsem demoverzi, která po třiceti dnech přestala fungovat.
14.8.2009 14:40 - sirien
Píše:
Jerson: tebe ta omega fakt zmagoří, že budeš hledat drátky pod motorem auta

Vzpomínáte asi před měsícem na toho typa co přijel do servisu, že chce něco upravit na autě, a servisák mu našel pod autem bombu?
Na Novinkách byla vtipná diskuse: "buď je to největší lucker v republice, nebo je ten atentátník největší trotl v republice"

Jerson píše:
Vidím runy SS ve škrábanci na plechu, a ty říkáš "zmagoří"?

Dávěj bacha ať nedopadneš jako ty upíři v Carpe Jugulum...
14.8.2009 16:54 - Jerson
O tom chlapovi jsem neslyšel.
A na rozdíl od lidí, kteří vidí v pruzích na policejním autě runy Sig mě tyto a jiné znaky nechávají v klidu.
---------

Ale k věci - docela se divím, že na tomto foru není nikdo s nickem obsahujícím slovo "vlk" v různé podobě. Zatím jsem na takové lidi narážel vždy.
14.8.2009 17:10 - Sethi
Jerson píše:
Ale k věci - docela se divím, že na tomto foru není nikdo s nickem obsahujícím slovo "vlk" v různé podobě. Zatím jsem na takové lidi narážel vždy.

Fakt ne?
14.8.2009 17:13 - Argonantus
... třeba Dorful?
14.8.2009 17:15 - Sosáček
ušijakovlk™ píše:
Fakt ne?

:D
14.8.2009 17:19 - Jerson
Sethi, příliš umělé. Navíc jsou to jen uši a jen jako. V porovnání s nickem ... třeba Velky_zly_vlk je to slabota.
(Samozřejmě že jsme mu říkali Malá hodna lištička a když se pak objevil na srazu, tak to na něj sedělo - pod metr sedmdesát, poněkud tichý, doháněl to dlouhými vlasy, takže zezadu vypadal trochu jako holka :-)
14.8.2009 19:45 - Lotrando
Sirien: nakonec z toho byla obyčejná GPS, takže žádná senzace, prostě trapas.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.088371992111206 secREMOTE_IP: 18.208.172.3