Diskuze

Sethi
27.8.2009 10:07
Kafík Horror Team (hra na jarní sraz)
Kafík team:
Gabik, Ušák, Nachtrose, Alnag, Nerhinn, Almi

Úvodní titulky

Stejná bouře zastihla koráb Santa Laura. Tomuto korábu však nebyla štěstěna nakloněna. Nedaleko ostrova La Isla Saiilga najel na útesy a po marném vzdorování běsnícím živlům se potopil. Jedinými, kdo přežil bylo sedmero lidí. Tak rozdílných a přece spojených jedním okamžikem.

Protagonisté:
Šlechtic a jeho služebná, žoldnéř, zkušený námořník, básnířka, kupec a kněz svaté inkvizice,

kteří jsou ve skrytu:
Vrah, zrádce, informátor, následník trůnu, špeh, revolucionář nebo ochránce.

Technicky:
Postavy na třetí úrovni, lidé, předměty lvl6, lvl1

V hlavních rolích:
Nerhinn jako Básnířka (ardent)
Nachtrose jako Námořník (nachtík je tajemný)
Alnag jako Inkvizitor (je taky tajemný)
Ušatá jako Služebná (feylock)
Almi jako Kupec
Noir jako Voják (fighter)
Babaj jako Šlechtic (wizard)
Autorská citace #1
27.8.2009 10:08 - Sethi
A rovnou technická - co znamená "předměty podle levelu"?
Autorská citace #2
27.8.2009 10:12 - Nachtrose
Ja uz se na to ptal o vlakno vedle, zda to mam brat podle tabulky majetku z DMG. Nebylo by jednoduzsi napsat uhrnou cenu a maximalni itemlvl veci?
Autorská citace #3
27.8.2009 10:23 - Sosáček
Ze bych si za 4koval?
Autorská citace #4
27.8.2009 10:30 - Merlin
Nacht/Kuši: nemám tady příručky ale dobrá, budu vařit z vody. Běžné vybavení je libovolné v závislosti na roli. Každý může mít 1 magický předmět až do výše 6 lvl a jeden 1 lvl. Stačí?
Autorská citace #5
27.8.2009 10:31 - Sethi
Kombinace, které mě osobně zaujaly:

Magický šlechtický floutek (není holka, kterou by nedokázal sbalit - alespoň si to rád myslí).
Žebračka barbarka (malá ale šikov- totiž, nebezpečná).
Bardherečka.

A jak už jsem psala vedle - preferuju leadera/defendera, snesu strikera. Controlleři jsou mimo mě.

Dokáže někdo vysondovat, kdo se ještě hlásil?
Autorská citace #6
27.8.2009 10:33 - Merlin
Někdo tam ještě proběhl...teď nevím jestli Gurney, nebo kdo..zkusím posondovat
Autorská citace #7
27.8.2009 10:47 - Lotrando
já se hlásím, teda pokud je ještě místo
Autorská citace #8
27.8.2009 10:49 - Merlin
hele..ale žádný vyrážení dveří a svlíkání vesničanů ze spodního prádla...a ani forma vyjednávání úúúúúúúúúúúúúúútooooooooooooooooooook :)!!

uši..připiš tam lotranda..je typická vdova po šlechtici :P

edit: není podmínkou vyplnit všechny role co jsem napsal...dokonce není podmínkou vzít si ženský charakter, nebo mužský...tohle je nabídka, která jde přizpůsobit (kdyby někomu dělalo problém hrát jiné pohlaví)
Autorská citace #9
27.8.2009 10:57 - Nachtrose
Merlin: jeste se vratim k tomu assassinovi. Bude povolenej?

A co se mych preferenci s ohledem na roli v parte tyce, tak primarne striker, ostatni jsou tak plus minus na stejno.
Autorská citace #10
27.8.2009 11:00 - Nachtrose
Merlin píše:
(kdyby někomu dělalo problém hrát jiné pohlaví)


Za sebe mam obavy, ze mi bude delat problem hrat cokoli :-)
Autorská citace #11
27.8.2009 11:13 - Merlin
Nacht: nemám problém s assassinem...jen počítej s tím, že se to pokusím vést motivačně a příběhově, takže je možné, že hned tak něco nevyvraždíš (to je joke).

a obavu mít nemusíš, zkusím tě vtáhnout do děje. hlavní bude se uvolnit a vžít se do toho.
Autorská citace #12
27.8.2009 11:41 - Nachtrose
Assassin by mel tusim vyjit pristi tyden v utery, tak uvidim, zda a jak moc bude vubec zajimavy. Ale v tom pripade asi budu na ty sve kostlivce potrebovat hodne velkou almaru :-) A asi budu hrat nejaky zamlklejsi charakter, abych mohl z pocatku hlavne pozorovat a ucit se.

Merlin píše:
jen počítej s tím, že se to pokusím vést motivačně a příběhově


Tohle je asi hodne dulezita informace a pravdepodobne asi hodne ovlivni build postavy. I kdyz na lvl 3 se jeste o nejakem buildu asi moc mluvit neda :-)
Autorská citace #13
27.8.2009 12:06 - Lotrando
Nachtrose:Level 3 je asi tak chvíle, kdy se dá vůbec mluvit o postavě .) Na 5. už lze kombit, ale zase to chce mít něco odehránu, jinak tě to zahltí.

Merlin: mě teda cross-gender nevadí a taky si nedělám ambice v tom bejt dobrej :), ale občas to lidem vadí a v družině, kde jsou hráčky je to o dost těžší. Takže chladnou krásku, nebo Janu z Arku klidně, ale něco hlubokomyslnýho asi moc ne.
Autorská citace #14
27.8.2009 12:11 - Nachtrose
Ta herecka, assassinka, jenz se diky sve krase a slave ( je slavna? ) dokaze pohybovat ve vyssi spolecnosti a bez prilisneho skryvani se dostat svemu cili dostatecne blizko, aby ho nasledne, kdyz bude opojen vasni, mohly pohltit stiny...
Autorská citace #15
27.8.2009 12:21 - Merlin
Lotrando: mě cross-gender nedělá vůbec problém, nicméně souhlasím, že když je ve skupině žena, je to spekulativní...

s tou vdovou to byl pochopitelně žert

nacht: kostlivcem nemyslím hromady mrtvých (on o tom assasin ani nemusí být), ale k té herečce by to mohlo klapnout
Autorská citace #16
27.8.2009 12:29 - Merlin
v průběhu víkendu nejspíš vytvořím pozadí, a pošlu vám nějaké motivační informace...tak si kdyžtak zkuste rozmyslet co a jak
Autorská citace #17
27.8.2009 12:29 - Lotrando
magický floutek jako swordmage - aby byl nějaký defender (sice chápu, že se nabízí bard, ale někdo musí dostat po tlamě)

žebračka - šamanka: nevim, jako druhej leader asi ne, ale mám k ní obrázek a to se vždy líp přemejšlí :)

mnich - paladin? možný defender

btw, na krátkou session se možná bez rolí obejdeme, chce to ale potom shock team
Autorská citace #18
27.8.2009 12:36 - Merlin
Lotrando: jo...ale ne bez Rolí :D na těch to bude stát

ne, vážně..nestresujte se tím, ať to je vyvážený. Když tam budou 3 strikeři, taky to nějak půjde :)
Autorská citace #19
27.8.2009 12:39 - pipux
Našlo by se ještě nějaké to volné místo? ... pro zlou postavu?
(nějakou vedlejší postavu, ptže nemůžu dát ruku do ohně, že na 100% přijedu)
Autorská citace #20
27.8.2009 12:43 - Nachtrose
Lotrando píše:
žebračka - šamanka: nevim, jako druhej leader asi ne, ale mám k ní obrázek a to se vždy líp přemejšlí :)


Tuhle kombinaci jsem taky zvazoval. Treba je na ulici a nikde ji nechteji proto, ze mluvi s duchy, ale ne temi zesnulych, ale duchy cest a rostlin a pocasi a vubec je pro ostatni divna ( za predpokladu, ze bude pochazet z vetsiho mesta ci metropole, kde "primal" zdroje povazuji jen za blaznovstvi )

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.07492995262146 secREMOTE_IP: 3.236.139.73