Střípky

Lotrando
6.11.2009 13:49
Aion Online
Hrajete to někdo?
8.10.2014 17:43 - wlkeR
Illuminary Obelisk! <3 Po 3 runech (1 extra pro nooby) jsem pochopil asi třetinu tý instance, ale je super! Problém je že glad tam dělá něco úplně jinýho než chanter se kerym to běham, takže si to pozjišťuj, je to úloha docela klíčová. A rozhodně je nutný bejt na třeba tom raidcallu, dokud to nemáš v krvi.

Co se hyperiona a many týče, byl jsem na normal + abyss potionech se SONGWEAVEREM. Ten manadrain je brutální. Práce glada v, dobře, Katalamize, je zajistit, aby k dpskum co smažej balaur addy nedošly ruce. Ony nic moc nedělaj, ale vraždit je non-aoe způsoby je strašně neekonomické.

Jináč moje poslední legion interview za mě vyřídila kamarádka (mně se nikdo na nic neptal, ikdyž jsem byl online), načež jsem si málem vysloužil ban tím že jsem promluvil v legion chatu na random téma. Následovalo povýšení na Legionary páč jsem se zeptal, jestli se dělá nějaká aliance na siege. I'm not very sure I will fit in anytime soon >.> Ale je fakt že 90% 4.0+ věcí prostě dělaj jen velký legie. Jinam se čék dostane jen přes známý, ale třeba i ten IO je skoro nemožnej (pokud člověk není glad/geared sorcka).
8.10.2014 18:00 - shari
wlkeR píše:
Jináč moje poslední legion interview za mě vyřídila kamarádka (mně se nikdo na nic neptal, ikdyž jsem byl online), načež jsem si málem vysloužil ban tím že jsem promluvil v legion chatu na random téma. Následovalo povýšení na Legionary páč jsem se zeptal, jestli se dělá nějaká aliance na siege.

Serious business? Dobré vědět...

A btw, už jsem si to zjistila, Runadium je Danuar Reliquary, ne IO... Jestli to teda neni to samý... :D
8.10.2014 22:48 - Element_Lead
Dali jsme to 2 runy 2 mythic dropy. Vic napisu zitra v praci :) GN
9.10.2014 07:13 - Element_Lead
OK,tak to mam za sebou :) Delali jsme dva runy a oba dva jsme uspesne dali. Bylo to ale prej tesny. Bylo tam krome me jeste par novych lidi a ti umirali a vetsinou vzali nekoho s sebou. Nastesti jsem nikoho nezabil. Spadli mi mythic rukavice a narameniky, oboje z polearm setu. Parada.

Byl jsem jedinej gladiator, tak me picknuli namisto nejakyho templare. Mel jsem asi docela stesti, protoze pak mi whispovali lidi, ze na svuj kata run cekali i nekolik mesicu.

Samotnej run pro glada nastesti neni tak tezkej. Byl jsem jedinny melee, takze mana drain nikoho neohrozoval, to same ten dmg skill. Stacilo stat celou dobu za nim. Jak se vyspawnovali adds, tak jsem je sel pomoct vraztit.

Na dps metru jsem byl pak na 4 miste (5 kdyz se pocita hyperion), takze nic moc. Musim poridit dual wield. Jak nekde nejsem prvni, tak to tezce nesu :D
9.10.2014 08:20 - shari
Tak to gratuluji. :)
Jo, ta instance fakt neni složitá. Jediný, co je třeba, je dělat co největší dmg a neumřít. (vyjma tanka a healů, samozřejmě)
Vtipný bylo, když jsem tam šla já (jako main tank) tak to wlkeR okomentoval: "Neni to těžký, jediný, co musíš dělat, je zaměstnat Hyperiona, aby neútočil na toho rangera, co dá za run 2.5 milionu dmg." :D

A být čtvrtý z dvanácti? To mi nepřijde tak strašné. Já jsem za klerika většinou poslední (to když mezi healama propašuju dotku) nebo tam nejsem vůbec (když jen tak tak stíham healovat). :) A když jsem tank, tak se nikdo neobtěžuje ty hodnoty hodit do chatu, tak nevím. :'( (a mně samotné ten meter nefunguje)

OMG, po tom tvém vyprávění mam nutkání vylevlit si konečně toho glada... ^^;
9.10.2014 08:26 - Yashamaru
Ja jsem mel asi 2.2 mega. Ale drzel jsem se zpet, protoze jsem nevedel kdy je bezpecny delat aoe, abych nahodou nepribral neco co bych nemel.

Nevis nahodou prosim jak to je presne s tim dual wieldem u glada? Snazim se to googlit. Zatim jestli to chapu, tak nejlepsi volba je:

Dagger + Sword

Ale jeste se pise o Dagger + Mace neco kvuli godstonum. Moc to nechapu.

Mam v planu poridit AC Dagger + AC Sword/Mace? oboji na +5.
9.10.2014 08:36 - shari
Jako, zas tolik toho o gladech nevim. :)

Ale třeba ti pomůže tenhle příspěvek z NA fóra.
nějaký glad na NA fóru píše:
DualWield Archive:(DW: DualWield), (?/?: The first letter is main hand, second is offhand), (D/M: Dagger/Mace), (D/S: Dagger/Sword), (S/S: Sword/Sword), (MH OH: MainHand, OffHand).


Do I need DW and why?
You don't need DW but if you do endgame content and want to maximize your DPS than you Need DW for the bosses.

Can I get rid of my PA?
No! The point of DW is just for hitting bosses or single mobs but for adds and basic AOE purposes you'll need you PA or GS.

Whats the difference with D/M D/S & S/S?

D/M: Its slow but has higher crit mod meaning more crit dmg. Its best for someone who lags or isn't good at weaving.

D/S: Its the fastest combination in auto and in skill animation. Even though its by a few points or seconds it counts. Best for someone who can weave fluently and won't lag very often.

S/S: Slow and low crit mod. This combo is mainly for style and is the absolute worst for DPS. But if your not that hardcore than S/S is doable.

What build should I use?

Opt 1 (minimal / for fun)
http://aion.aspirine.su/stigma/#cCnaBbaofycteBeahhcanewdBgbsgme
Opt 2 (solo / independant healing)
http://aion.aspirine.su/stigma/#cCna...hcaneBgbugwdkdhcaneBgbugwdkd
Opt 3 (Prime / trusting of healers. Credit to Heartless for this build)
http://aion.aspirine.su/stigma/#cCnbBbahhBgbofzcteBeaugdaBianeca
Opt 4 (Prime / trusting of healers. My build)
http://aion.aspirine.su/stigma/#cCnbofhhzcBbakdtenecaBeaBgbugjg
Opt 5 (DW focus. Credit to Azliet)
http://aion.aspirine.su/stigma/#cCnbBbasgBgbrfzcteBcgBddmeugidjg


If you wonder why Tendon is on. its because Tendon has a high dmg count like Final Strike but it can be used on bosses. Its equipted for the dmg not the root. think of it as Final Strike for the boss.


Blank Template: http://aion.aspirine.su/stigma/#cCnaBbaofycteBeahhcane

__________________________________________________ _______________

STATS!

For those of you who may wonder what my stats look like for DW here they are.

Base Melee stats:
Accuracy 3,000+
Crit Strike: 1,000+
Attack: Un-Known_Get all you can once the Acc and Crit is met. If you would prefer ore Acc/Crit instead of Attack that is acceptable to all statics. This is player preference only.

Prime Melee stats:
Accuracy 3.2k (in accordance with Berserk's -200)
Crit Strike: 1.1k+ (For bosses with high crit res)
Attack: Still as much as you can get.
9.10.2014 08:43 - wlkeR
Bff já jsem na SW vždycky poslední. Blbý rotace či co.

Danuar Reliquary je.... eh.... no řeknu to takhle, LUCKY Danuar reliquary, což je nerfed verze, je vražedná když nemáš dost dps. V IS se sem tam nějaká chybka i ztratí, protože zbytek aliance to přetáhne, ale tím jak je DR jen group, je to brutalita na druhou. Navíc tam čas od času nemáš co dělat, páč Modor sedí někde na druhý straně lávovýho jezera (ta láva je modrá, ale stejně instantkill) a smaží grupu z dálky. Zkrátka já tam nelezu XD
9.10.2014 10:27 - Yashamaru
Skoda ze tam nevysvetluje to hlavni, proc se mace bere a to je kvuli tomu procovani godstonu. Jakmile na to najdu nejaky verohodny info, tak to sem postnu.
9.10.2014 11:37 - Yashamaru
Nejspis pujdu do AC dagger/ AC mace, max enchant, dmg godstones.

Sice bych mel nejraci 2 mece, protoze to vypada lip, ale na okrasu si muzou koupit pava :)

Jakmile mi spadne kompletni hyperion set (ten se sword bonusem), tak to predelam na dagger/sword.

Ted jeste se s tim naucit hrat.
9.10.2014 11:51 - shari
Yashamaru píše:
Jakmile mi spadne kompletni hyperion set

Jestli vůbec. Znam lidi, co tam byli i víc jak 100x a furt jim nějaká část chybí.

Yashamaru píše:
Ted jeste se s tim naucit hrat.

Haha. Takový problém řeším taky. I když u mě je to daný spíš tim, že nevim, co hrát. Jestli si jako main dát klerika, nebo tempa, nebo vylevlit glada či chantera... Tyhle čtyři classy jsou mi tak nějak hodně sympatické. (melee/support) Jenže mě od každý z nich vždycky odradí to, že to s nima neumim. PvE ještě jde, ale na PvP jsem tak levá, že by se ode mě komunisti mohli učit. T-T
9.10.2014 14:58 - wlkeR
Ano, mace má lepší Magical Accuracy (páč je taky pro kleriky) -> lepší proc MAGIC-based godstonů a obecně trochu vyšší útok (kompenzovanej nižší rychlostí).

Jináč já glada neumim vůbec. A mam dva meče páč to vypadá hustě a nejhorší věc co tankuju na 65 je Raksha XD
13.10.2014 08:06 - Yashamaru
Tak vata, v sobotu byly dalsi dva runy, spadly hyperion kalhotky, takze po 4 runech 3/6 ze setu.

Splnuju tedka staty, 3200+ accu, 1000+ crit a myslim, ze jsem prosel zkouskou ohnem. Minule sel Hyperion vylozene po me a sundal me tak 3x, ale pokazdy jsem stihnul utyct, takze jsem nikoho nevzal se mnou. V legii je krome me jeste jeden glad, takze se v klidku dovnitr kaztej tyden dostaneme oba.

Jen jsem teda rozjel assassina, protoze platit 50kk/week za reset scrolly se mi moc nechce. Nez ho vyexpim, tak na nej bude cekat full AC gear, uz ted mam 5.5k ancient coinu a nevim co s nema.

Dual Wield pro glada necham spadnout z Hyperiona nebo v Sauru.

Jak si udelam trochu jmeno, tak se budu muset poohlidnout po o stupen tezsi instanci.
13.10.2014 08:09 - shari
Yashamaru píše:
uz ted mam 5.5k ancient coinu a nevim co s nema.

O.o Kde je bereš? Pošli je mně! T-T
13.10.2014 08:54 - Yashamaru
Tak jakejkoli hrac, kdyz hraje aspon 1h denne, tak ma 60/den jen z daily. Kdyz prihodi SR 2x solo, tak to je 30 min pokud se hodne flaka. Tam spatnou taky nejaky. Cca 100 AC denne je realny, nejaky jeste clovek dropne bokem, atak.

Ale hlavne, kdyz clovek nema zadny penize, tak je tezky vydelat penize. Ale kdyz ma clovek s cim pracovat, tak pak uz to vydelava samo. Na tech AC uz jsem vydelal miliardy, smelim je snad od zacatku, co jsem k nim cuchnul.

Momentalne je kupuju od lidi, co se jich chteji zbavit za 60k a prodavam 75k, kdyz je zas nekdo chce. Kdyz uz muze clovek investovat velky sumy, tak jsou ty zisky taky velky.

Lidi co chteji penize behaji instance a pak rozbijeji itemy. To je hodne dobry, ale ja jsem spis zvyklej na farmeni z L2. Mam svuj koutek v undergroundu, kam mi nikdo nechodi a kdyz mam naladu tak si tam farmim. Padaji AP, AC, kinahy + kinahy v podobe shardu, itemu a manastonu.
13.10.2014 09:54 - shari
Tak třeba pro mě je 60/den z daily celkem nedosažitelné, protože fakt nemam nervy na to, nechat se pětkrát zabít v ID když běžím zabít tu poslední zombii/sebrat poslední krystal. 30/den z 'povrchových' questů je tak maximum, co zvládnu. :(
13.10.2014 10:18 - Yashamaru
No pokud bys u toho mela 5x umrit, tak to stejne neni ani vyhodne delat vzhledem k pomeru cas/vynos.

Jeste jsem zapomnel na obihani BM weeklies, ty se daji vymenit za ancient coiny taky. To hodi tak 600 ac/week.
13.10.2014 17:58 - wlkeR
Yesh, Nothing WE can teach you anymore, I guess XD
15.10.2014 15:12 - shari
Yashamaru, by the way, předpokládám správně, že ke druhému dílu Godstone Tales ses ještě nedostal, případně tě odradil svou nižší kvalitou? O:)
15.10.2014 16:02 - Element_Lead
Zacetl jsem se do toho, ale ma to takovej pomalejsi rozjezd :). Dokopu se k tomu rozhodopadne.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.089102029800415 secREMOTE_IP: 54.196.114.118