Střípky

Lotrando
6.11.2009 13:49
Aion Online
Hrajete to někdo?
Autorská citace #41
23.9.2010 13:43 - Quentin
Mě zas přítelkyně tahá na wow.

Takové pokušení...
Autorská citace #42
23.9.2010 14:54 - Nachtrose
QuentinW: server, guilda, strana, nick? ;-) Btw. u hordy na drak´thulu je utulno ;-)
Autorská citace #43
23.9.2010 15:03 - Quentin
Mno oba by jsme chtěli hrát za alianci na Drak'thulu, ale kvuli kamosum budem muset za hordu na Chromagus.

A je to tady, už o tom mluvim jako by to byla hotová věc.
Autorská citace #44
27.8.2014 07:44 - Element
Nedavno jsem tu videl nekoho zminovat, ze to hraje, ale nemuzu si vzpomenout koho :)
Autorská citace #45
27.8.2014 09:48 - Me-dea
Vrabčáku holduješ nekromancii? :-)
Autorská citace #46
27.8.2014 10:23 - Element
Proc, kde jinde se zeptat nez v pro aion urcenem vlakne? :P
Autorská citace #47
27.8.2014 10:54 - shari
No, on ten tvůj příspěvek moc jako dotaz nevypadá. Kdyby vypadal, tak by to necro bylo i pochopitelné. :)
Autorská citace #48
27.8.2014 15:46 - wlkeR
Jééé možný že jsme to byl já, ale nevim. Každopádně hraju. NA verze, server Tiamat.
Autorská citace #49
27.8.2014 16:21 - Element
Aha, dobry :) a jaky tam mas ping?

ja jsem se bal, ze bych tam mel moc spatnej, tak jsem na EU verzi, mam ucet jeste z bety, takze tam nemam zadne omezeni co by mi vadily
Autorská citace #50
27.8.2014 16:35 - shari
Já mam většinou 150~250 s Leatrix. Ale zažila jsem už kolem 2000. :D (jednou)
Taky Tiamat.
Asmo.
Autorská citace #51
27.8.2014 17:35 - wlkeR
Hmm, cca 200, ale mam taký podivný internety. Potkal jsem tam i pár jinejch Čechů co říkali, že úplně hladký to není (jeden sin remcal že se nedá pořádně weavit), ale já si nestěžuju dokud fakt nemam 2-3k a elíka člověk vidí až když odbíhá od jeho mrtvoly...

O EU verzi jsem slyšel že je na 3 věci a ani do jedný z nich by člověk šlápnout nechtěl. Na NA jsem celkem spokojenej, dokud čék nemusí řešit družinu s Brazilcema. Yo no hablo Espaňol a tak.

Na starý účty bacha, žena furt nemohla přijít na heslo až zjistila, že už nemá do čeho logovat :D
Autorská citace #52
27.8.2014 17:43 - shari
wlkeR píše:
Na NA jsem celkem spokojenej, dokud čék nemusí řešit družinu s Brazilcema.

Dokud nemáš Brazilskýho případně podobnýho klerika, což já většinou nemám, tak se to dá. Jakž takž. Hue.

Stejně nejlepší bylo, když jsem dělala ten FT campaign quest se dvěma Rusákama, z nichž jeden neuměl anglicky, tak to vždycky ten druhej překládal. :D

A ano, s tímhle pingem hrát melee je za trest. Casteři jsou v pohodě.
Autorská citace #53
28.8.2014 07:25 - Element
To je fakt dost, to si nedovedu predstavit hrat s timhle pingem melee class. Na EU mam 43 ms a i tak se nepovede nekdy po knockdownu natlacit vsechny 4 comba. Pri takovym pingu snad ani weavovat nejde.

Casteri a 123 classy budou v klidu, ale magic classy ze zasady nehraju :)

Stary ucty fungujou v pohode, jen si myslim, ze se snazila logovat se do NA verze a z ty byl prevedenej na EU.

Jinak co se tyce tech 3 verzi, tak pro novyho hrace je NA bez omezeni lakavejsi, hlavne vam zavidim fast track server, ale ten melee nehratelnej ping a vic pay to win shop me odrazuje. Oldschoolovy ucty jsou na EU v pohode bez omezeni, pokud clovek neni no-lifer.

Jinak jsem teda cumel jak ta hra vyrostla. Tolik veci pridanych, Aion je moje go to mmorpg pokazde, kdyz potrebuju mmo fix a vzdycky se k nemu na par mesicu vratim po kazdy expanzi a ta hra usla kus cesty.

Jeste kdyby nejak rozumne predelali manastone enchantovani a crafty, pridaly nejake legion pevnosti byla by to pecka.

Jen teda ty novy classy jsou trosku lame imo.
Autorská citace #54
28.8.2014 07:29 - Element
Ale kdyz si vzpomenu, jak jsem pred 10 lety hral THcko v Lineage 2 s nekolika vterinovou odezvou, tak si clovek zvykne na vsechno. To se tehda jeste soulshoty mackaly manualne :)
Autorská citace #55
28.8.2014 07:39 - Element
Chodite uz ty novy instance? Ja jsem teda nebyl ani ve vetsine tech starych, jen v tech oldschoolovych, ale spousta veci se uz ani nechodi, takze se do nich ani nepodivam.

Zatim davam dohromady BM gear, coz je teda bezkonkurencne nejlehci pvp gear k sehnani v historii aionu. Ty novy zony katalam north/south je teda dost hellhole, to si nedokazu predstavit jakej humac to muselo byt cerstve po patchi. Do underground katalamu jsem jeste radsi ani nevlez.

Jsem v slusny UK legii, ale o farmeni hyperiona si zatim muzeme nechat zdat, takze zatim pro me endgame vypada jako farmeni blood marku+kahrun coinu.
Autorská citace #56
28.8.2014 07:43 - Element
Jinak na eu je to to samy kdyz jdete do dredgionu. V 90% dostanete lidi z ruznych kebab serveru, co aj taky nikdy nevideli.
Autorská citace #57
28.8.2014 07:54 - shari
Pokud těmi komby máš na mysli Draining Blow, Final Strike, Crippling Cut a Springing Slice (u toho posledního si teď nejsem jista názvem), tak já většinou dam dvě na jeden KD. Ovšem je za předpokladu, že Springing Slice jde poslední, bo to má animaci dlouhou jak sviň. I když jednou se mi povedly tři, nevim jak. :)

Weavit jsem zkoušela jak na glady tak na tempy a u obou to vypadalo asi takhle: mačkám autoattack a postava na mě kouká a ptá se, co má dělat. >.< Jeden z důvodů proč už je moje main cleric. Ale meleečka maji svoje silné kouzlo. :)

Manastony se prý předělávat budou, teď nevím, jestli ve 4.7 nebo později, už ti fail newipne všechny sloty, jen ten jeden. Ale to je hudba vzdálené budoucnosti.

Co se nových class týče, zkoušela jsem všechny.
Gunner = 123.
AT = toho jsem stopla hned po Ascension, ten robot mi prostě nesedí.
SW = má zajímavé efekty a občas velmi vtipné animace. (Treble Cleave ftw)
Autorská citace #58
28.8.2014 08:01 - shari
Vrabčák píše:
Chodite uz ty novy instance?

wlkeR je chodí docela dost, páč je oblíbenej v legii plný kleriků. (a narozdíl ode mě to umí hrát) Já byla jednou v Infinity Shard (tank, úspěch) a jednou v Sauro (cleric, fail), ale celkem dost běhám Upper Abyss Barracks. Asi jsem divná, ale UA mě celkem baví. ^^; Bloodmarky bych si taky měla začít shánět, ale... nebaví mě a jsem příliš líná... pokud mě k nim někdo nedokope, tak budu mít dřív medaile na Ambassador set než BM. >.<

Vrabčák píše:
Jinak na eu je to to samy kdyz jdete do dredgionu. V 90% dostanete lidi z ruznych kebab serveru, co aj taky nikdy nevideli.

:D
No, Brazilci v Dredgi jsou většinou vtipný. Ovšem nesmíš počítat s tim, že vyhrajete.
Autorská citace #59
28.8.2014 10:50 - Vrabcak
Píše:
Bloodmarky bych si taky měla začít shánět, ale... nebaví mě a jsem příliš líná... pokud mě k nim někdo nedokope, tak budu mít dřív medaile na Ambassador set než BM. >.<

To je zvlastni, ja jsem mel novou postavu a BM set pro me byl velkej upgrade oproti tomu co jsem mel do ty doby i kdyz to je pvp equip a ne pve. Tak nerozumim tomu v cem behas, ze to je lepsi nez BM set co je v podstate zadarmo.

Snazim se farmit kahrunky, ale nejdriv chci draka, takze pochybuju, ze to nekdy dam dohromady.

Jestli me vezmou do party na 4.0 instance s full strife gearem, tak to nevim. Spis hadam, ze ne.

Ty novy upper abyss jsou to samy jako stary? Chodi se to zase kvuli apckum?
Autorská citace #60
28.8.2014 11:25 - shari
Vrabcak píše:
To je zvlastni, ja jsem mel novou postavu a BM set pro me byl velkej upgrade oproti tomu co jsem mel do ty doby i kdyz to je pvp equip a ne pve. Tak nerozumim tomu v cem behas, ze to je lepsi nez BM set co je v podstate zadarmo.

Já běham ve full Kahrun (150 Healing Boost <3 ) a ano, souhlasím, že Bloodmarky je lehké sehnat, ale jak jsem už řekla, mě vyloženě nebaví. Navíc když lognu a někdo mi napíše, jestli nechci UA, tak jdu, což je hodina a půl pryč (půl hoďky pro každou) a když chci ještě Kahruny na mounta (ten armor mam tak tejden) a arény a dredge, tak na ty BM už fakt neni čas, no... (ano, vím, že kdybych je měla jako prioritu, tak ten gear je hned)

Vrabcak píše:
Ty novy upper abyss jsou to samy jako stary? Chodi se to zase kvuli apckum?

No, nevím, jak vypadaly starý, ale prý vypadají stejně. Chodí se tam pro AP a Ceramium medaile. Taky to dává celkem slušný jídla a potky.

Vrabcak píše:
Jestli me vezmou do party na 4.0 instance s full strife gearem, tak to nevim. Spis hadam, ze ne.

Záleží na tom, co seš za classu a jaký máš staty. (nevim, jak jsou nastavený EU servery, tak to se budeš muset poptat tam) A taky koho potkáš. :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.082541942596436 secREMOTE_IP: 52.14.126.74