Střípky

Magus
26.12.2009 20:18
Dragon Age
Tak jsem dostal Dragon Age na ps3...
Dálskej elf zloděj...dopručuju:)

Co si o tom myslíte já osobně 100% super je grafika...není co vytknout...hrál jsem teprve 1,5h ale přijde mi zatím moc málo soubojů a dlouhý rozhovory...Ale je to nejspíš tím že to teprve začíná a musí mi to představit příběh...
Souboje SUPER až na to že nejde bránit...Prostě to vypadá reálně až na to zme do sebe nechají všichni bušit...
27.1.2010 21:03 - Colombo
Magus: tohle je jeden z důvodů proč PC rulez!
27.1.2010 21:12 - Naoki
A důvod proč PS3 rulez je, že na něm budeš mít grafické detaily, které na drtivé většině PC nikdy nedosáhneš...
27.1.2010 21:17 - Colombo
Naoki: drtivá většina PC jsou notně zastaralé stroje. Pokud vemeš PC stejné cenové kategorie, tak na nich budeš mít lepší grafiku než na PS3
27.1.2010 21:23 - Nerhinn
Když osvobodíš toho orlaiského wardena a pak jdeš v hlavním městě na tržišti do toho skladu, tak zjistíš, že vzadu můžeš šoupnout se skříní, a tam pobereš všechno, co můžeš. V inventáři mezi dárky se ti pak objeví Duncanův štít. Ten dáš Alistairovi a v tu chvíli se mu štít, co měl předtím, hodí do inventáře a on drží ten Duncanův.
27.1.2010 23:22 - Fibriso
toho lovce najde ve "svém" domě ve městě po té, co dokončí ladsmeet nebo těsně před dokončením
28.1.2010 07:17 - Magus
Díky. A má cenu stahovat return to ostagar když mám Dragonbone plate armor od Wadea? Nebo je Královo brnění lepší?
28.1.2010 08:01 - Naoki
No, pokud máš v partě 3 postavy které mohou nosit těžkou zbroj tak si to stáhni :) jinak je zbroj od Wadea a Legion of the Dead Armor lepší (i když pořád je lepší mít i ostatní členy party dobře vyzbrojené, že? ;) ).
28.1.2010 08:15 - Magus
Jasny ale je tu zbroj od Wadea(hl. postava) pak Legion a Jaggernaut a ještě Blooddragon armor a vzhledem k tomu ze mám hl. postavu warrior tak sebou taham už jen Alistaira nebo Stena;-) ale ten meč Krale Marica...je lepší než Keenig Blade (Z Gaxkan the Unbound)? A ještě jsem se chtěl zeptat na ten Duncanuv štít,mám Howe's Shield a ten mi pripada hustej:-D 6 defense a +12 defense a ještě par blbosti nevím jakej by musel byt ten Duncanuv aby byl lepší:-o
28.1.2010 08:17 - Fibriso
mě jako nejlepší parta přišla Princ v juggernaut zbroji, zloděj v Dračí zbroji a dva kouzelníci v čemkoli....

Edit: magus: On opravdu je lepší :D
28.1.2010 08:37 - Magus
Ten meč nebo ten štít je lepší?:-D nevíte někdo zhruba jejich vlastnosti?:-)
28.1.2010 10:14 - Naoki
Zbroj je lepší než Juggernaut. Co se týče meče a štítu tak teď z hlavy nevím, ale myslím že taky :)
28.1.2010 10:28 - Magus
Tj díky!:-) jinak pekne mě štve ten konec...nechápu proč je tak tezky nechat hru po dohrání hlavniho děje otevřenou...třeba jako Oblivion. Jinak je to parádní hra ale:-D
28.1.2010 10:31 - Nerhinn
Magus: Protože královna se jen tak nemůže flákat po světě a vybírat lidem kapsy.
28.1.2010 10:50 - Merlin
Nerhinn: no joo..ale na tohle hráči přece nemyslí...logické vyústění roleplay je nezajímá...chtějí expit a vybírat pojklady :)
28.1.2010 11:00 - Nerhinn
Merlin: V době, kdy jsem se stala královnou, už žádné poklady nikde nezbývaly. Stačí mít strategii a té se držet :)
28.1.2010 11:04 - Magus
Přesně stvalo mě to i u Falloutu to pak ta hra ztrácí smysl...Dragonage jsem dohral,těšil jsem se co mi daruje Archdemon a nakonec jsem ho ani nemohl obrat a mohl jsem se akorát poflakovat po Campu a vzhledem k tomu ze jsem měl spoustu vedlejsaku nedodelanych musel jsem si to loadnout a 3-4 hodiny hraní přišly vniveč:( pritom by se to dalo pochopit, když je Morrigan v Campu místo aby se někde toulala s tím malým polobohem tak proč by to nemolhlo ve Fereldenu vypadat jako před zabitim Archdemona?:-)
28.1.2010 11:17 - Merlin
magus: aby nedošlo k mýlce..já se tě nezastal...já se zastal nerhinn s tím, že je logický, že po dokončení nebude vladař běhat po světě a lootovat mrtvoly...
28.1.2010 11:22 - Colombo
Ve falloutu to nyblo stejné, v jedničce i dvojce.

Po dohrání nezbyl nikdo, s kým bych ve hře mohl kecat. Muhahaha!
28.1.2010 14:20 - Magus
xD No ve fallout 3 to dokončit nejde.
28.1.2010 17:30 - Magus
Sakris tak jsem šel do toho skladu v Denerimu a skříň odsunout nejde přitom toho Wardena jsem předtím osvobodil:-( nevíte proč?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.088864803314209 secREMOTE_IP: 52.86.117.142