Střípky

andtom
5.1.2010 19:32
D&D 4e - Radlická
Šťastně jsem zakotvil v Praze... a rád bych si opět po čase zaDMoval.

Hledám hráče pro D&D 4ed.

Pohodový prostor s luxusně velkým stolem zajištěn, 8 minut pěšky od stanice Radlická nebo 2 minuty od zastávky busu 137 s názvem Farkáň. Nabízím Út, Stř, Čtv (případně i Po). So a Ne nejsem k dispozici. Frekvence 1x nebo i 2x týdně v případě zájmu. Od půl šesté, šesté ... do cca půlnoci (záleží na vzájemné dohodě).

Preferuji vyzrálejší hráče, které zajímá příběh a rádi ho přes činnost svých postav formují. Rád dávám volnost a improvizuji.
23.3.2010 09:57 - Sethi
Mí drazí (část první),

doléhá na mě taková mírná herní abstinence a přicházím s následujícím návrhem:

Pokud by byl Almi ve čtvrtek provozuschopný a ostatní měli čas, nechtěli byste si dát malé sezení? Jsem si vědoma toho, že Alnag chybí, ale tak nějak přidrzle považuji Tadeášovu absenci za menší zlo, než kdyby chyběl Sven na AA.

Snížila by se tak prodleva mezi hraním a možná i ztráty na životech...

Názory? Podařilo se mi někoho příšerně urazit?
23.3.2010 12:10 - Nerhinn
Urazit nikoliv, ale ve čtvrtek nebudu v Praze, takže by vám opět chyběli dva hráči.
23.3.2010 17:33 - andtom
OK, úterý. Pro hraběnku obstarám Aloe Vera a celkově si myslím, že pokud má ráda magické předměty ... eeee, takže úterý, platí? ;-)

Jinak ve čtvrtek hraji s Horácem a jeho partou AD&D ... abstinovat nebudu :-)
23.3.2010 20:35 - Alnag
Hele andtome a jak jsi na tom příští čtvrtek? Nebo to hraní s Horácem je každý týden? Že bychom dohráli tu arénu?
23.3.2010 21:44 - andtom
Alnag: Čtvrtek? Myslel jsem, že hráváme v úterý ... Ale čtvrtek mám volný, s Horácem je hra jednou za 3-4 týdny.
23.3.2010 21:48 - Alnag
Andtom: Normálně jo. Ale situace je taková složitější... souvisí to ještě s hraním AA (kde jeden hráč může jen v úterý, dnešní hraní odpadlo) a tak... Zatím je ten čtvrtek taky jen předběžný.
24.3.2010 13:45 - Ebon Hand
Andtome, už se na tebe těším, tenhle čtvrtek jsem taky napresoval do kalendáře!!!
A mám žízeň! :-)
24.3.2010 14:03 - andtom
Ebon Hand: Také se mám radost, že dojdeš :-)
Doufám, že dojde i šaman, moje postava bezmezně uznává jeho autoritu, minule jsem mu okamžitě bez vyzvání předal získanou magickou zbraň, aby rozhodl, jak s ní naložit. Šaman má tak strašnou moc, posledně působivě ovlivnil počasí ... ó šamane, vím, že to tady nečteš, ale přijď také, dodáváš mi sílu a jistotu ... :-)
24.3.2010 14:11 - Ebon Hand
všemocný Sihua a jeho věštící kosti též přislíbili účast
28.3.2010 15:23 - andtom
Dámy a pánové, kdy hrajem, Alnagem avizovaný čtvrtek, tj. na apríla?
28.3.2010 21:07 - Sethi
Ještěrka s tím počítá.
29.3.2010 16:28 - andtom
Dnes dopoledne se do mě zakously klasické virózové příznaky, ale fungoval jsem v práci, byť má provozní teplota byla nad normálem. Takže jsem rád, že nehrajem úterý, ale čtvrtek, do té doby se nějak dám dohromady (nikoli, že bych se měl seskládat na hromadu). Byť místo kozla hrozí, že budu ještě usrkávat Chřipku a nachlazení od Teekanne, jako právě teď :-)
29.3.2010 18:56 - Sethi
Náhodou, chřipkový čaj od Teekanee je strašně dobrý.

Tak příjemnou rekonvalinkoscenci.
31.3.2010 20:45 - andtom
Je středa večer a zítřek musím zrušit, nemůžu mluvit (mám to už někde na hlasivkách), ani se z toho celkově vyhrabat.
Vymazlení warlock, wizard, cleric, paladin (každý mi dal tak dvě hodiny přípravy) a jedna nejmenovaná bytost se omlouvají, vážně nefunguji (každý podvečer prospím). Moc se omlouvám. Hrajme úterý 6.4. nebo čtvrtek 8.4. Děkuji.
31.3.2010 20:49 - Sethi
Ačkoli jsem zrovna odložila pastelky, že mám jako vybarvený deník, tak se přiznám, že se mi volný zítřek hodí.

Tím se nesnažím říct, že Ti tu chorobu přeju. Med a citrón na to, to by bylo aby hlasivky nefungovaly.
5.4.2010 19:43 - andtom
Jsem jakž-takž fit, funkční. Jak jste na tom vy s časem a zdravím? Kdy?
6.4.2010 08:42 - Sethi
Zdraví slouží, čas nemám nikdy, takže si ho dokážu udělat skoro kdykoli...

Tak v ten čtvrtek?
6.4.2010 10:53 - Almi
Perníček, Andtom: Tento čtvrtek, tj. 08.04.? Z mé strany to je, beru...
6.4.2010 13:22 - noir
U mě dobrý.
6.4.2010 13:30 - Alnag
Ok

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.086683988571167 secREMOTE_IP: 184.72.135.210